مشکلات نرم افزاری

گفتگو در 'نرم افزار' ایجاد شده توسط Dr.XJ, ‏Mar 10, 2007.

1. کاربر سایت

یه سوال دارم شاید مربوط به این تاپیک نباشه عذر میخوام
    سیستم عامل windows ce 6.0 رو گجت ها مختلف نصب شده
    این سیستم عامل پردازنده ها arm ساپورت میکنه
    میخوام بدونم گوشی اندرویدی قدیمی که خونه افتاده آیا راهی هست اندروید پاک کرد و روش windows ce 6.0 یا windows mobile 6.0 روش نصب کرد؟

این فکر زمانی به ذهنم رسید که pda و ppc ها قدیمی که ویندوزی بودن با کاستوم کردن روشون اندروید نصب شده بوده تاپیک ها آموزشیش تو اینترنت پره
    حالا من برعکسشو میخوام انجام بدم

2. کاربر سایت

تو دنیای کامپیوتر کار نشد نداره
    بله میشه فقط تنها چیزی که نیاز هست
    یک برنامه نویس سطح پایین با دانش زیاد هم در مورد سخت افزار و نرم افزار هر دو سیستم هدف
    اصطلاحا بهش میگن پورت کردن
    که نیاز هست شما به سورس کد سیستم عاملی که می‌خواهید پورت کنید دسترسی داشته باشید

یک روش هم هست که شما یک برنامه شبیه ساز سخت افزار با باقی ملزوملتش می‌نویسید و rom سیستم عاملی. که دارید و باینری هست رو اجرا میکنید و داخل اون محیط سیستم عامل تون اجرا میشه مثل شبیه‌ساز های کنسول

یک روش هم هست یک نیمچه سیستم عامل می‌نویسد که یک محیط شبیه ساز هست برای rom که می خواهید نصب کنید و در زمان نصبrom جدید اون ROM فکر می‌کنه داره رو سخت افزار خودش اجرا میشه که سرعت بالای داره

فکر کنم منظور شما روش سوم هست
    هر سه روش کاری بس طاقت فرساست انجام دادنش که به جرات میگم تو ایران کسی چنین کاری رو نمی‌تونه انجام بده

Sent from my XT1562 using Tapatalk

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

ممنون داداش از توجه و راهنمایی که کردی
    درباره این روشا اطلاعی ندارم غیر از مورد اول
    که با روش اول ویندوز ۹۵ نصب میکنن اما هیچ کارکردی نداره جنبه فانتزی داره

سیستم عامل windows ce 6.0 و windows mobile 6.0 کل فایل نصبیشون یه فایله فقط
    دقیقا یادمه رو گوشی ها سونی اریکسون p990i که سیمبینی بود فایل سیستم عامل ویندوز موبایل میریختن حافظه داخلی ، با یه کاری که آسون بود میزدی ویندوز خودش نصب میشد و کار میکرد

یا همون همون pda و ppc ها ویندوزی ، اندروید ۲.۲ میریختن رو رم ، گوشی فری کاستوم میکردن اندروید نصب میشد

باید بیشتر تو اینترنت بگردم یه روش مناسب تو سایت ها خارجی پیدا کنم

4. کاربر سایت

خوب همون کارهای که من گفتم رو قبلاً کسی انجام داده و فایل آماده اش رو تو اینترنت قرار داده براتون

Sent from my XT1562 using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید