BioShock: Infinite | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
تمومش کردم:bighug:
داستان بسیار عالی و جذاب بود.
فضاسازی هم که فک بر انداز.
در کل تجربه نابی بود...
31اچیومنت آنلاک شده و تصمیم دارم برم سراغ full achievement کردن.

پ.ن:بعضی ها میگن داستان قاطی پاتی بود ولی به نظر من که هیچ مشکلی نداشت.
فقط کافی بعد از تموم کردن یه چرخی تو نت بزنید سوال هاتون برطرف بشه.

پ.ن2: این dlc کی میاد؟

آخرین ویرایش:

mehdionline7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
30
09193136243749890220.jpg

یه مشکل دارم ... مرحله Find Chen Lin's cell .... طبق راهنما باید از الیزابت خواسته بشه که در قفل رو باز کنه ولی هر کار می کنم می نویسه : Elizabeth is busy

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
آقا یه جا که میخوای اون نیروی برق رو بدست بیاری سیو شده دیگه هرچقدر جلو که میرم برمیگرده همون سیو حتی کل چپتر رو ریست کردم .اومدم قبل سیو ولی بازم همون آشو همون کاسه.چکنم؟
:arrowd:
حل مشکل سیو در بازی:
شما قبل از شروع بازی باید تاریخ کنسولتون رو به صورت دستی تنظیم کنید و تاریخ و ساعت روزی که دارید بازی رو انجام میدید بزارید، هر بار که کنسول رو روشن می کنید و میخواید بازی رو انجام بدید همین کار رو تکرار کنید، چون بازی همیشه آخرین سیو رو بر اساس تاریخ کنسول لود میکنه. حالا اگه یادتون رفتن همچین کاری رو انجام بدین فقط کافیه برید به بخش Chapter Select و از اونجا آخرین مرحله ای که رفتید رو انتخاب کنید چون تمام مراحل توسط بازی سیو میشن و مشکلی از این بابت نیست.

پست اول خوانده شود الکی اونجا نیست.:D

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
تمومش کردم:bighug:
داستان بسیار عالی و جذاب بود.
فضاسازی هم که فک بر انداز.
در کل تجربه نابی بود...
31اچیومنت آنلاک شده و تصمیم دارم برم سراغ full achievement کردن.

پ.ن:بعضی ها میگن داستان قاطی پاتی بود ولی به نظر من که هیچ مشکلی نداشت.
فقط کافی بعد از تموم کردن یه چرخی تو نت بزنید سوال هاتون برطرف بشه.

پ.ن2: این dlc کی میاد؟

خوش بحالت
من كه توي اون قسمت كه توي Hall of Heroes دنبال يك Goey Jockey چيه اونجا گير كردم هر چي آدم ميكشم باز هم آدم ميفرسته

خوبيش اينه دختر اليزابت همش يك سرنگ ميكنه ما رو نجات ميده

البته به نظر من هم بازي سبك فوق العاده اي داره و من تا حالا توش هيچ مشكلي نديدم البته كارشناس نيستيم ولي سايتهاي بازي هم چيزي ننوشتن

فقط اينكه پيدا كردن سكه و خوردن خوراكي و غيره واقعا سخته توي بازي

مرسي

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
تاپیک رو بالا میارم واسه اینکه بازی اولین Goty ـش رو گرفت :D
Games Magazine UK
GAMES Games of the Year

فکر کنم از اینایی هست که نیمه دوم 2012 و نیمه اول 2013 رو در نظر می گیرن. به هر حال تو اون بلاگه که Goty ها رو میزاره هم ثبت شده :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
ببخشید ویدیویی هست جایی که ایتم های مخفی بازی رو نشون بده ... من 1 دونه از بطری ها و 2 تا نوار ضبط و یه دوربین رو پیدا نمیکنم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام . دوستان من دیسک این بازی رو دارم که برنرمکس هم هستش و روی هارد نصبش کردم ولی وقتی که بازی رو اجرا میکنم باز هم از روی دیسک میخونه و صدای درایو بالاست . با موزیک هم تست کردم . راهی به نظرتون میرسه ؟؟:(

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا من مرجله ایی گیر کردم که نوشته DESTROY ALL VOXPHONES...همونجایی که رو کشتی هستم...هر کاری میکنم نمیشه...سانگ برد رو 10 بار میارم ولی باز نمیشه....چیکار کنم

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اقا من مرجله ایی گیر کردم که نوشته DESTROY ALL VOXPHONES...همونجایی که رو کشتی هستم...هر کاری میکنم نمیشه...سانگ برد رو 10 بار میارم ولی باز نمیشه....چیکار کنم

سانگ بيرد رو بايد روي اون كشتي هاي بقل كه خيلي بزرگ هستن بزني خودت هم بايد حواست به اون مخزن اول كشتي باشه كه جونش صفر نشه و گر نه ميبازي

Sent from iPad using Tapatalk

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سانگ بيرد رو بايد روي اون كشتي هاي بقل كه خيلي بزرگ هستن بزني خودت هم بايد حواست به اون مخزن اول كشتي باشه كه جونش صفر نشه و گر نه ميبازي

هرکاری میکنم نمیشه لامصب

یه کم دقت و سرعت عمل میخواد اینارو داشتهباش راحت میشه
اگه بتونی بری توی یکی از کشتی ها و افرادش رو بکشی سانگ برد اون یکی رو نابود میکنه

NU'EST

کاربر سایت
Feb 16, 2014
1
نام
علی
خیلی بازیه جالب و زیباییه ... در واقع یه شاهکاره از 2K اما به نظر من The Last Of Us بهتره!
حیف که فقط برای PS3 اومد !!
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر