Batman: Arkham City رسما معرفی شد

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
mqdytt7m30fq5no2azac.jpg

Geoff Keighley در توئیتر خود اعلام کرد که ادامه ی بازی موفق Batman: Arkham Asylum در پاییز 2011 و با نام رسمی Batman: Arkham City عرضه خواهد شد!
همچنین در شماره ی بعدی Game Informer اطلاعاتی در مورد بازی چاپ خواهد شد.
بازی برای X360,PC,PS3 تایید شد.
سایت رسمی بازی

• Like
Reactions: POW3R

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
من تریلر بازی رو الان دیدم.:d
خوبه. خوبه. :d
کل شهر شده بازیچه دست جوکر با اون قیافه ش که خیلی دربو داغون تر شده بود. با کلی سرفه خنده ای کرد. کلا از این جو دیوانه گیش خوشم اومد. فعلا خبری از catwoman و اینها توش نبود.
عکس یه یارویی هم با کلاه روی دیوار یک لحظه نشون داد رو دیوار چسبوندن. اون کیه؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ممنون از خبر.
Arkham Asylum واقعا بازی خوش ساختی بود.استایل مخفی کاری قشنگ و جالبی هم داشت.امیدوارم Arkham City اونو کامل کنه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یه چیزی که دوستان توجه نکردن اینه که بازی خشن تر شده چون جلوه های خون رو هم تو پوستر ها میشه رو صورت بتمن دید ! ( مخصوصا تو این نمای زیر )

arkham-city.jpg

واقعا که منتظر موندن برای ادامه ی بهترین بازی سوپر هیرویی این نسل خیلی سخته .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عجب خبر خوبی بود >:d< بی صبرانه منتظرشم . با اولیش خیلی حال کردم خدا کنه اینم خیلی ردیف باشه :x راستی یه سوال این یکی توی گاتهام اتفاق میوفته ؟ بعد اگه آره تو این شهر به این بزرگی می شه از بت موبیل برای جا به جایی استفاده کرد ؟ چیزی گفته شده اصلا :dدارم از دست میرم :d

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
خدا کنه این کارگاه بازیش یکم کمتر شه..! کشته شدیم به اون دِتِکتیو مُدش:d.
در کل حال مینماییم:d. ایشالله رابین هم بیاد تو میدون..

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عجب خبر خوبی بود بی صبرانه منتظرشم . با اولیش خیلی حال کردم خدا کنه اینم خیلی ردیف باشه راستی یه سوال این یکی توی گاتهام اتفاق میوفته ؟ بعد اگه آره تو این شهر به این بزرگی می شه از بت موبیل برای جا به جایی استفاده کرد ؟ چیزی گفته شده اصلا دارم از دست میرم
یبار GT یه wish list برای بتمن داد بیرون که یکی از آرزو ها همین گردش توی شهر با بت مبیل و کلا استفاده وسیع تر از وسایل بت من بود که به احتمال زیاد وجود خواهد داشت
یه چیزی که دوستان توجه نکردن اینه که بازی خشن تر شده چون جلوه های خون رو هم تو پوستر ها میشه رو صورت بتمن دید ! ( مخصوصا تو این نمای زیر )
یه 3-4 نفری از بچه ها توی صفحه قبل به این موضوع اشاره کرده بودن

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یبار GT یه wish list برای بتمن داد بیرون که یکی از آرزو ها همین گردش توی شهر با بت مبیل و کلا استفاده وسیع تر از وسایل بت من بود که به احتمال زیاد وجود خواهد داشت
مرسی. خدا کنه باشه
واقعا انتظار برای این بازی خیلی خیلی خیلی سخته :-s یک سال :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر