League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
سلااااااااااااااااااااااااااااام!!! بالا خره حمیدم از سرور west دل کندو اومد east !!!!!!!!!!:D!!! چقدر سخته از لول 28 بیای 1:( هرکی خواستو بازیش خوب بود add کنه!!!!!!!hamidddds

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
attachment.php
مشکلش چیه؟؟؟
اپدیت:حل شد.
سلام دوست من!!! این مشکل توی سری اخر اپدیت لول واسه خیلیا پیش اومده!!!!! علتش ملوم نیست!!!فکر کنم مشکل isp هست!! من مشکلی ندارم اما دو تا از دوستام که از asiatek استفاده می کنن همین مشکلو دارن!!! realm دیگه رو امتحان کن!!!البته می تونه دلیل دیگه داشته باشه!!!الان یادم اومد ماله دوستام وقتی lock in میکردن دی سی میشد!!1 مال شما علتش بسته بودن ip هست firewalleto چک کن!!!

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 PM ارسال شده بود ----------

سلااااااااااااااااااااااااااااام!!! بالا خره حمیدم از سرور west دل کندو اومد east !!!!!!!!!!:D!!! چقدر سخته از لول 28 بیای 1:( هرکی خواستو بازیش خوب بود add کنه!!!!!!!hamidddds
من غلط بکنم بیام east واقعا ضعیف تر از west هست!! هم بازیکناش ضعیف ترن!!! هم جمعیتش کمتره یه ساعت باید تو نوبت وایستی!!! هم از لول 0 شروع کردن سخته برگشتم به هموت west !!! دوست داشتم کنار دوستان باشم اما قسمت نبود!!!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام دوست من!!! این مشکل توی سری اخر اپدیت لول واسه خیلیا پیش اومده!!!!! علتش ملوم نیست!!!فکر کنم مشکل isp هست!! من مشکلی ندارم اما دو تا از دوستام که از asiatek استفاده می کنن همین مشکلو دارن!!! realm دیگه رو امتحان کن!!!البته می تونه دلیل دیگه داشته باشه!!!الان یادم اومد ماله دوستام وقتی lock in میکردن دی سی میشد!!1 مال شما علتش بسته بودن ip هست firewalleto چک کن!!!

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 PM ارسال شده بود ----------

من غلط بکنم بیام east واقعا ضعیف تر از west هست!! هم بازیکناش ضعیف ترن!!! هم جمعیتش کمتره یه ساعت باید تو نوبت وایستی!!! هم از لول 0 شروع کردن سخته برگشتم به هموت west !!! دوست داشتم کنار دوستان باشم اما قسمت نبود!!!

Moscow5 تیم قهرمان مسابقات intel kiev که همین ۲-۳ روز پیش تموم شد توی east بازی می کنه :)
EU East بر عکس چیزی که شما فکر می کنی سطح بازی قوی ای داره و اکثرا کسایی که توی twich دارن استریم می کنن توی eu east بازی می کنن.
می تونی بری بازیشون رو ببینی.

اگه بتونی مشکل لول رو حل کنی فکر نکنم مشکل دیگه ای داشته باشی.

آخرین ویرایش:

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
Moscow5 تیم قهرمان مسابقات intel kiev که همین ۲-۳ روز پیش تموم شد توی east بازی می کنه :)
EU East بر عکس چیزی که شما فکر می کنی سطح بازی قوی ای داره و اکثرا کسایی که توی twich دارن استریم می کنن توی eu east بازی می کنن.
می تونی بری بازیشون رو ببینی.

اگه بتونی مشکل لول رو حل کنی فکر نکنم مشکل دیگه ای داشته باشی.
شاید به پست من ضعیف خورده!!! افتضاح بود بازیاشون اون چند روز که بازی کردم!!! شاید مشکل این بود که لول 1 بودم!!!! شاید ترنسفر کردم!!!

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
من هم توی East و هم در West بازی کردم.
از نظر زمان منتظر موندن برای شروع بازی هیچ فرقی ندارن و جفتشون یک جور هستن.
ولی من هم احساس می‌کنم بازیکن‌های West سطحشون بالاتره. East هم بازیشون خوبه البته ولی مثلاً به‌شخصه بیشتر دیدم که توی East کسی AFK شه یا فیدر باشه...

البته الان بیشتر دیگه همون East بازی می‌کنم. نوب همه‌جا هست بستگی به‌شانس داره که توی تیمتون باشن یا نه :D
بعد هم 100٪ وقتی با lvl 1 بازی کنید همه در همون رنج lvl هستن و تازه‌کار و نوب خیلی بیشتر بینشون هست.

اکانتم هم ParsiKade هست. Add بفرمایید :D

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
سلام
اکانت من :
US : xyhamidxy تویه سرور آمریکا اکانت لول 30 دارم
EU EAST : xyhamidxy تویه سرور اروپا اکانت لول 20
هر کی خواست ADD کنه

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
من هم توی East و هم در West بازی کردم.
از نظر زمان منتظر موندن برای شروع بازی هیچ فرقی ندارن و جفتشون یک جور هستن.
ولی من هم احساس می‌کنم بازیکن‌های West سطحشون بالاتره. East هم بازیشون خوبه البته ولی مثلاً به‌شخصه بیشتر دیدم که توی East کسی AFK شه یا فیدر باشه...

البته الان بیشتر دیگه همون East بازی می‌کنم. نوب همه‌جا هست بستگی به‌شانس داره که توی تیمتون باشن یا نه :D
بعد هم 100٪ وقتی با lvl 1 بازی کنید همه در همون رنج lvl هستن و تازه‌کار و نوب خیلی بیشتر بینشون هست.

اکانتم هم ParsiKade هست. Add بفرمایید :D

من تویه us و eu بازی کردم .
سرور EU بیش از حد NOOB داره . موقعی که شروع کردم به بازی تویه EU برام جایه سوال بود ، چون US بازیکنایه خیلی بهتری داشت
البته اکانت اصلی من تویه US هست

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
به مناسبت سالروز 22 بهمن لول لاگ این نمی شه!! اخه میری توی لول یاد میگیری چجور با پلیسا ضد شورش بجنگی!1کلا امنیت ملی تو خطر میفته!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اگه اینترنت اینجوری بمونه باید از lol خدا حافظی کنید.

این بازی از کلود سرور‌های گوگل و آمازون استفاده می‌کنه که با استفاده از پورت ۴۴۳ به سرور برای احراز هویّت متصل میشن و این پورت در حال حاضر لیمیت شده و امکان دسترسی‌ به اون محدوده
تست کنید:

https://google.com

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
دوستان من تازه میخوام بازی رو شروع کنم. از پنجشنبه که تعطیل بود نت ایران اصلا نمیشد Sign Up کرد تو سایت، الان گوگل واسه من باز میشه ولی صفحه ثبت نام LoL نه معمولی نه با چیز پی ان باز نمیشه. به هر حال زیاد شنیدم از این بازی منتظر می مونم این 25 بهمن هم بره دوباره عادی شه وضع اینترنت.
حالا جدا از مشکل نت یه سوال. دوستایی که توی سرور US بازی می کنن Latency اذیت نمی کنه؟ چقدر فرق Latency هست بین US و EU؟ مثلا توی World of Warcraft اصلا نمیشه تو US بازی کرد ولی اگر برنامه های کاهش پینگ داشته باشی میشه یه کارایی کرد، میخوام بدونم LoL هم همینطوره؟ یا نیازی به کاهش پینگ و این چیزا نداره. (US منظورمه).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر