League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,125
نام
آریا
یه اتفاق جالب افتاد
چند روز پیش جلوی یه ahri افتادم که توی اون بازی منم ahri بودم طرف همین اسکین جدیده رو داشت اما اول بازی dc شده بود چند دقیقه نبود تا اینکه بعد 10 دقیقه برگشت گفت که میشه بذاری فارم کنم لطفا!
منم نورمال بود زیاد واسم مهم نیست بازیای نورمال بهش گفتم ok واقعا هم تا آخر بازی که بردیم هیشکارش نداشتم با اینکه میتونستم شونصد دفعه بکشمش:D
وقتی بازی تموم شد منو ادد کرد اول کلی ازم تعریف کرد :D بعد گفت از اسکین arcade ahri خوشت میاد من الکی گفتمش نه :D ولی واسم گیفتش کرد :D

5a9m_arcade_ahriiii.png

:Groupwave:

persian_dokht

کاربر سایت
Jun 17, 2016
21
یه اتفاق جالب افتاد
چند روز پیش جلوی یه ahri افتادم که توی اون بازی منم ahri بودم طرف همین اسکین جدیده رو داشت اما اول بازی dc شده بود چند دقیقه نبود تا اینکه بعد 10 دقیقه برگشت گفت که میشه بذاری فارم کنم لطفا!
منم نورمال بود زیاد واسم مهم نیست بازیای نورمال بهش گفتم ok واقعا هم تا آخر بازی که بردیم هیشکارش نداشتم با اینکه میتونستم شونصد دفعه بکشمش:D
وقتی بازی تموم شد منو ادد کرد اول کلی ازم تعریف کرد :D بعد گفت از اسکین arcade ahri خوشت میاد من الکی گفتمش نه :D ولی واسم گیفتش کرد :D

5a9m_arcade_ahriiii.png

:Groupwave:
خداوند شانس بدهد D:

• Like
Reactions: BoxBox and Kaiki

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
سلام اقا منم اومدم ثبت نام این قضیه west و اینا چیه؟
سلام ریجن بازی ها هستن که موقع ساخت اکانت ازت میپرسه
ایرانیا معمولا تو اروپا بازی میکنن (بیشتز west)
من خودم قبلا تو east بازی میکردم اما واقعا حال به هم زن ترین ریجنه
تو west هم کسایی هستن که گند بزنن به بازیت اما خب به نسبت کمتر

اگه خواستی ادد کن تو west با هم حرف بزنیم :D
kiyotaka katsuta

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,125
نام
آریا
سلام ریجن بازی ها هستن که موقع ساخت اکانت ازت میپرسه
ایرانیا معمولا تو اروپا بازی میکنن (بیشتز west)
من خودم قبلا تو east بازی میکردم اما واقعا حال به هم زن ترین ریجنه
تو west هم کسایی هستن که گند بزنن به بازیت اما خب به نسبت کمتر

اگه خواستی ادد کن تو west با هم حرف بزنیم :D
kiyotaka katsuta
از چه نظر میگی که east حال به هم زنه؟

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,125
نام
آریا
پس تاحالا توی west به فرانسوی ها برخورد نکردی که میگی لهستانیا و رومانیایی ها نرول میکنن :D
جفت سرور ها مثله هم هستن من مثله خیلیا الکی نمیگم ..
eune رو بیشتر از 2 ساله بازی کردم و euw هم نزدیک 1 سال واسه همینه که همه جا میگم جفتشون مثله هم هستن
و اینکه این رنکی هم که الان داری اگه با همین رنک سرور کره هم بری میگی ترول میکنن چون اکثرا ترولن توی اون رنک :-s8-|
ولی از وقتی که میشه رول رو قبل بازی انتخاب کرد به نظر من ترول خیلی کمتر شده قبلا یادمه توی لابی همه دومین رولی که انتخاب میکردن troll بود :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من یکی دو روزه لیگ رو شروع کردم خیلی خوشم اومده :D
اپدیتش پیرم کرد x_x لول 8 هستم تو Eu East
فعلا نوبم تا ببینم به کجا میرسم ;)) دوستان برای شروع بازی پیشنهادی برای من ندارین ؟
یه چند تا سوال داشتم
الان داستان این چطوریه باید تا لول 30 برم بعد بازی اصلی شروع میشه ؟ فعلا فقط Summoners Rift رو میرم
این Runes رو از کی میشه استفاده کرد ؟ این Masteries رو بعد از اینکه انتخاب میکنم و سیو تاثیرش رو تو بازی نشون میده ؟
این Rank داستانش چیه ؟و اینکه riot رو باید حتما خرید ؟ و این جعبه های که به ازاء بردن میده چیه؟
بعد حالت داستانی نداره مثلا چند نفر با هم بریم سراغ باس و اینا یا فقط حالت رقابتیه :-?

Ar1Ace

کاربر سایت
Sep 9, 2016
12
نام
Arman
من یکی دو روزه لیگ رو شروع کردم خیلی خوشم اومده :D
اپدیتش پیرم کرد x_x لول 8 هستم تو Eu East
فعلا نوبم تا ببینم به کجا میرسم ;)) دوستان برای شروع بازی پیشنهادی برای من ندارین ؟
یه چند تا سوال داشتم
الان داستان این چطوریه باید تا لول 30 برم بعد بازی اصلی شروع میشه ؟ فعلا فقط Summoners Rift رو میرم
این Runes رو از کی میشه استفاده کرد ؟ این Masteries رو بعد از اینکه انتخاب میکنم و سیو تاثیرش رو تو بازی نشون میده ؟
این Rank داستانش چیه ؟و اینکه riot رو باید حتما خرید ؟ و این جعبه های که به ازاء بردن میده چیه؟
بعد حالت داستانی نداره مثلا چند نفر با هم بریم سراغ باس و اینا یا فقط حالت رقابتیه :-?
ببین داداشم تا لول 30 که رسیدی تازه واست رنک باز میشه بعد از اون باید 15 تا هیرو باز کنی قبلا که اینجوری بود حالا رو نمیدونم تغییر کرده یا نه . Rune ها هم باید با Ipبخری که بعضیاشون خیلی ارزونه میتونی از اونا شروع کنی که مقداری هیروت رو قویتر میکنن ولی بازم تفاوت زیادی ایجاد میکنن .مستری هم هر لول که میری بالا 1 مستری پوینت بهت میده میتونی تو صفحه مستری هات با توجه به هیروت که تانکه یا اساسینه یا فایتره یا هر رول دیگه ای انتخاب کنی واس هیروت که بعد اینکه لول 30 شدی 30 تا مستری پوینت داری که اونا هم تفاوتای زیادی ایجاد میکنن رنک رو هم که 10 تا بازی انجام میدی بعد میزارتت تو یه رنکینگ با توجه به پلی دادنت و تو هر سیزن با هر هیرویی که از خودته و مالکشی رنک S یا بالاتر گرفتی اون جعبه هارو بهت میده . موفق باشی داداشم :x

• Like
Reactions: END_BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر