League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
اقا یه سوال
امروز داشتم بازی میکردم
دقیقا یه دیقه از بازی گذشته بود که دیدم surr دادن منم از رویه تاجب نو رو زدم دیدم بازی surr خورد و منه بدبخت هم 5 بازی 20 دیقه بن شدم رفتم afk ( به قول معروف افساید)
حالا از بن شدنم بگذیم مگه میشه اخه قانون surr دادن الان همه میدونن که باید 20 دیقه بگذره از بازی
مگه میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!

مگه داریم؟!!!!!!!!!!!!!!!!:((:-?:-??

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اقا یه سوال
امروز داشتم بازی میکردم
دقیقا یه دیقه از بازی گذشته بود که دیدم surr دادن منم از رویه تاجب نو رو زدم دیدم بازی surr خورد و منه بدبخت هم 5 بازی 20 دیقه بن شدم رفتم afk ( به قول معروف افساید)
حالا از بن شدنم بگذیم مگه میشه اخه قانون surr دادن الان همه میدونن که باید 20 دیقه بگذره از بازی
مگه میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!

مگه داریم؟!!!!!!!!!!!!!!!!:((:-?:-??
سلام دوست عزیز
این surr نیست
remake هست
از وسطای پچ قبل برای همه سرورا اضافه شد فکر کنم
من خودم یه 20 روزیه که فقط دو دست بازی کردم، به خاطر همین دقیق یادم نیست که چطوری بود طبق اون چیزی که خوندم. یعنی توی بازی هنوز خودم برخورد نکردم بهش.
ولی تا اونجا که یادم میاد و خونده بودم به این شکله که اگه سه دقیقه بگذره و یک نفر afk باشه. به شرطی که firstblood ردو بدل نشده باشه، در عرض یه دقیقه بازی به شما پیغام میده که میتونید ریمیک رو استفاده بکنید. که اگه دو نفر از اون چهار نفر باقی مونده yes بزنن، بازی همونجا تموم میشه و اونی که afk بوده هم flag میشه و punishment میخوره. این کار premade ها رو تحت تاثیر قرار نمیده. یعنی اگه دوست تو afk باشه و ریمیک بشه، تو مجازات نمیشی. ولی برای بازیکنان diamond فرق میکنه و اونها پانیشمنت رو میخورن.
درکل اینکار برای جلوگیری و مجازات کسانی هست که از همون ابتدای بازی afk هستند.
راستی اینم یادم رفت بگم که بازی که ریمیک بشه، اگه ranked باشه هیچکس امتیاز نمیگیره و امتیازی هم از دست نمیده و همه به lobby برمیگردن
حالا اینکه این وسط تو چطور مجازات شدی، جای سواله؟ مگه afk بودی؟

• Like
Reactions: joker+1

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,109
نام
سالار
اقا یه سوال
به من اصلا دیگه hextech box نمیده :|
جریان چیه؟ :|
18/3 زدم نداد
تا الان 6تا کی دارم اما دریغ از یه باکس :|

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام دوست عزیز
این surr نیست
remake هست
از وسطای پچ قبل برای همه سرورا اضافه شد فکر کنم
من خودم یه 20 روزیه که فقط دو دست بازی کردم، به خاطر همین دقیق یادم نیست که چطوری بود طبق اون چیزی که خوندم. یعنی توی بازی هنوز خودم برخورد نکردم بهش.
ولی تا اونجا که یادم میاد و خونده بودم به این شکله که اگه سه دقیقه بگذره و یک نفر afk باشه. به شرطی که firstblood ردو بدل نشده باشه، در عرض یه دقیقه بازی به شما پیغام میده که میتونید ریمیک رو استفاده بکنید. که اگه دو نفر از اون چهار نفر باقی مونده yes بزنن، بازی همونجا تموم میشه و اونی که afk بوده هم flag میشه و punishment میخوره. این کار premade ها رو تحت تاثیر قرار نمیده. یعنی اگه دوست تو afk باشه و ریمیک بشه، تو مجازات نمیشی. ولی برای بازیکنان diamond فرق میکنه و اونها پانیشمنت رو میخورن.
درکل اینکار برای جلوگیری و مجازات کسانی هست که از همون ابتدای بازی afk هستند.
راستی اینم یادم رفت بگم که بازی که ریمیک بشه، اگه ranked باشه هیچکس امتیاز نمیگیره و امتیازی هم از دست نمیده و همه به lobby برمیگردن
حالا اینکه این وسط تو چطور مجازات شدی، جای سواله؟ مگه afk بودی؟

اهان گرفتم چی به چیه من afk شده بودم البته اول که بازی اسارت شد من نتم تام اوت داده بود و دیرتر کانتکت شدم به بازی ولی امروز یه اتفاقه دیگه افتاده بود رفتیم بازی نامردا 3 نفر گفتن جانگلر من هرچی خودم و جر دادم که اقا نکنید این کارو 3 تا جانگلر معنی نمیده نامردیه من بوت بودم یه نفر هم تاپ مید خالی بود دیدم اینا حرف گوش نمیدن منم سرهلجبازی رفتم دنباله لی سیون که جانگلر بود ( نمیزاشتم جانگلریکنه رفته بودم رو مخش B-):))) هی بهم گفتن ریپورتت میکنیم منم گفتم ریپورت من = با ریپورت خودتون خلاصه بازی قبل از 20 دقیقا تموم شد یعنی شخم زدنمون بازی تموم شد دوباره رفتم afk 5 بازی اونم 20 دقیقه:( نمیدونم چرا وسطشون من مجازات

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اهان گرفتم چی به چیه من afk شده بودم البته اول که بازی اسارت شد من نتم تام اوت داده بود و دیرتر کانتکت شدم به بازی ولی امروز یه اتفاقه دیگه افتاده بود رفتیم بازی نامردا 3 نفر گفتن جانگلر من هرچی خودم و جر دادم که اقا نکنید این کارو 3 تا جانگلر معنی نمیده نامردیه من بوت بودم یه نفر هم تاپ مید خالی بود دیدم اینا حرف گوش نمیدن منم سرهلجبازی رفتم دنباله لی سیون که جانگلر بود ( نمیزاشتم جانگلریکنه رفته بودم رو مخش B-):))) هی بهم گفتن ریپورتت میکنیم منم گفتم ریپورت من = با ریپورت خودتون خلاصه بازی قبل از 20 دقیقا تموم شد یعنی شخم زدنمون بازی تموم شد دوباره رفتم afk 5 بازی اونم 20 دقیقه:( نمیدونم چرا وسطشون من مجازات
حدس زدم که خودت باید afk بوده باشی! برای afk بودن خودت رای هم میدی؟:D
سیاست ریوت اینه که نتت رو درست کن و بعد برو تو بازی! تازه با یه بار ریپورت پانیشمنت نمیده، قعطا قبلا هم ریپورت شدی، حالا ی بابت afk و یا بابت چیز دیگه! انصافا از دوسال پیش که ریون چند تا اقدام مثل هم همین مجازات 5 تا بازی باید 5 دقیقه بایستی(یا بیست دقیقه توی حالت بدتر) تعداد afk ها رو به شدت کاهش داد، تا جایی که الان اگه ببینی یه نفر afk شده، قطعا یه مشکا خیای حاد داشته و امکانش رو نداره که بخواد برگرده. وگرنه دوسال پیش، طرف خودش فید میکرد rage quit هم میکرد!:| الان کسی جرات ناره از این کارا بکنه! تا همین دو سال پیش توی بازی ranked هم هر بازی یه نفر afk بود و بازی رو نابود میکرد!
خوب همون اول که توی چمپ سلکت دیدی سه تایی میخوان برن جنگل، میومدی بیرون. بعدشم اینکه وقتی که خودت همین دیروز پانیشمنت خوردی و هنوز فکر کنم تموم هم نشده بود، باید حواست رو خیلی جمع کنی، چون اگه در همون حین دوباره ریپورت بشی، همچین بلایی سرت میاد! حالا تو که رفته بودی توی بازی، میرفتی همون پایین بازی میکردی، نهایتا مگه چی میشد؟ ته تهش این بود که توی 10 دقیقه 10 بار بکشنت دیگه!:D بازی هم تموم میشد و کسی هم ریپورتت نمیکرد.
تو هم که اونها رو ریورت کردی، همین وضعیت برای اونها هم هست. یعنی با توجه به وضعیت فعلی ریپورتهای دیگشون سیستم باهاشون برخورد میکنه.
درحال حاضر سیستم هوشمنده. هوش خوبی هم داره انصافا:D زیاد ریپورت بشی، flag میشی و پانیشمنت میخوری، درحین پانشمنت هم باز ریپورت بشی، سریع یه مجازات سنگینتر رو برات اجرا میکنه. حالا اگه توی این 5 تا بازیت باز ریپورت بشی، یه روز بنت میکنه. حواست هم باشه اگه هی پانیشمنت بخوری، توی match making هم تو رو با همونایی که مثل خودت زیاد ریپورت شدن و پانیشمنت خوردن میندازه، که خب اکثرشون یا flamer ن یا ترول یا فیدر یا... مثل خودت هم هست که به دلایل مشکلات اینترنتی گرفتار شده باشن، ولی خب کمن. و تا یه مدت هی با همنیا میندازدت تا موقعی که فکر کنم بعد یه مدت اگه ریپورت نشی. بهت میگه که آفرین پسر خوب:D خوشحالیم که رفتارت رو درست کردی و... از اون به بعد دوباره اکانتت رو به حالت عادی درمیاره

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
حدس زدم که خودت باید afk بوده باشی! برای afk بودن خودت رای هم میدی؟:D
سیاست ریوت اینه که نتت رو درست کن و بعد برو تو بازی! تازه با یه بار ریپورت پانیشمنت نمیده، قعطا قبلا هم ریپورت شدی، حالا ی بابت afk و یا بابت چیز دیگه! انصافا از دوسال پیش که ریون چند تا اقدام مثل هم همین مجازات 5 تا بازی باید 5 دقیقه بایستی(یا بیست دقیقه توی حالت بدتر) تعداد afk ها رو به شدت کاهش داد، تا جایی که الان اگه ببینی یه نفر afk شده، قطعا یه مشکا خیای حاد داشته و امکانش رو نداره که بخواد برگرده. وگرنه دوسال پیش، طرف خودش فید میکرد rage quit هم میکرد!:| الان کسی جرات ناره از این کارا بکنه! تا همین دو سال پیش توی بازی ranked هم هر بازی یه نفر afk بود و بازی رو نابود میکرد!
خوب همون اول که توی چمپ سلکت دیدی سه تایی میخوان برن جنگل، میومدی بیرون. بعدشم اینکه وقتی که خودت همین دیروز پانیشمنت خوردی و هنوز فکر کنم تموم هم نشده بود، باید حواست رو خیلی جمع کنی، چون اگه در همون حین دوباره ریپورت بشی، همچین بلایی سرت میاد! حالا تو که رفته بودی توی بازی، میرفتی همون پایین بازی میکردی، نهایتا مگه چی میشد؟ ته تهش این بود که توی 10 دقیقه 10 بار بکشنت دیگه!:D بازی هم تموم میشد و کسی هم ریپورتت نمیکرد.
تو هم که اونها رو ریورت کردی، همین وضعیت برای اونها هم هست. یعنی با توجه به وضعیت فعلی ریپورتهای دیگشون سیستم باهاشون برخورد میکنه.
درحال حاضر سیستم هوشمنده. هوش خوبی هم داره انصافا:D زیاد ریپورت بشی، flag میشی و پانیشمنت میخوری، درحین پانشمنت هم باز ریپورت بشی، سریع یه مجازات سنگینتر رو برات اجرا میکنه. حالا اگه توی این 5 تا بازیت باز ریپورت بشی، یه روز بنت میکنه. حواست هم باشه اگه هی پانیشمنت بخوری، توی match making هم تو رو با همونایی که مثل خودت زیاد ریپورت شدن و پانیشمنت خوردن میندازه، که خب اکثرشون یا flamer ن یا ترول یا فیدر یا... مثل خودت هم هست که به دلایل مشکلات اینترنتی گرفتار شده باشن، ولی خب کمن. و تا یه مدت هی با همنیا میندازدت تا موقعی که فکر کنم بعد یه مدت اگه ریپورت نشی. بهت میگه که آفرین پسر خوب:D خوشحالیم که رفتارت رو درست کردی و... از اون به بعد دوباره اکانتت رو به حالت عادی درمیاره

اقا خیلی دوست دارم با هم بازی کنید هر مقسمت از متنتو که میخوندم میخنددیم باحال مینویسی خدایی.

راستش اون 3 تا تو دقایق آخر take smite کردن عمرا من برم پایین تواین وضعیت ولی خدایی چنان رفته بودم تو مخشون که حال کردم بیچاره لی سیون دمه آخری گفت اقا غلت کردم منم رفتم سراغه شاکو اونم کاری کردم که دیگه نرفت موند رنجر گفتم خوب این دیگه باید باشه یه نفر تو تیم جانگلر باید باشه:D
خوب انصافا حرسم میگیره یعنی چی تر میزنن به بازی براشون نوشتم برید هر 3 تاتون ماریو بازی کنید داغ کرده بودن اساسی هااا=)) فک کنم همه دسته جمعی ریپورتم کردم من کویین بود دنبالشون میکردم عجییب هاا اصلا داستانی بود برا خودش

اگه افتخار میدین ای دی اکانت بدین در خدمتون
خیلی باحالی خدایی:-bd;)

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اقا خیلی دوست دارم با هم بازی کنید هر مقسمت از متنتو که میخوندم میخنددیم باحال مینویسی خدایی.

راستش اون 3 تا تو دقایق آخر take smite کردن عمرا من برم پایین تواین وضعیت ولی خدایی چنان رفته بودم تو مخشون که حال کردم بیچاره لی سیون دمه آخری گفت اقا غلت کردم منم رفتم سراغه شاکو اونم کاری کردم که دیگه نرفت موند رنجر گفتم خوب این دیگه باید باشه یه نفر تو تیم جانگلر باید باشه:D
خوب انصافا حرسم میگیره یعنی چی تر میزنن به بازی براشون نوشتم برید هر 3 تاتون ماریو بازی کنید داغ کرده بودن اساسی هااا=)) فک کنم همه دسته جمعی ریپورتم کردم من کویین بود دنبالشون میکردم عجییب هاا اصلا داستانی بود برا خودش

قربانت! اتفاقا حرکت تو به صورت ناخواسته خیلی قشنگتر بوده!:D مثل اینکه یکی مرتکب قتل بشه، بعد خودش هم بره توی هیئت منصفه ی دادگاه بشینه، بگه که: نه به نظر من این شخص مستحق مجازات نیست:D
این حرکت سه جانگلر خب اگه کسی بخواد تست کنه، باید با رفیقای خودش بره. نه اینکه یکی دیگه رو اذیت کنن. وگرنه خودشون هم میدونن که fail میشن. اینا احتمالا یار نداشتن، خواستن اینطوری برن تو بازی، چون میدونن اگه همون اول اسمایتاشون رو بردارن، ملت همه فرار میکنن.
اتفاقا یه بار نمیدونم که دقیقا توی چمپ سلکت چی شد، ما با سه تا از دوستام بودیم، بعد اون که میخواست بره top یه ترولی کرد، دقیق یادم نمیاد چی شد. ولی وارد بازی که شدیم، adc,supp,top همه رفته بودیم بالا. پایین اونها هم adc.supp تنها بودن و کسی جلوشون نبود. یعنی بالا 3 به یک و پایین دو به هیچ:D جالب اینجا بود که بالا رو سریع زدیم و بعدش رفتیم پایین رو هم انداختیم و در عرض 15 دقیقه هم از روشون با تریلی رد شدیم:D
بازی ای که گفتیم تروله و میبازیم رو به سبک Korean Style بردیم:D همین تاپمون که رنگار بود، چنان حالی کرده بود که نگو! هی برای حریف مینوشت: Korean Style :D ولی انصافا خیلی قشنگ زدیمشون:D
من که یوزر نیمم توی بازی همین اسمیه که داری میبینی:D اد کن
فقط یوزرنیمت رو اگه نمیخوای اینجا بنویسی، حداقل توی پیام خصوصی برام بفرست که بدونم کدومی، روزی چند تا پیغام اد کردن میاد بر ام! نمیدونمم که کی هستن اصلا:-??

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
winsday.png

چن روزیه ساپورت خوب گیرم میاد :D
اسکرین رو یکم پایینتر هم میاوردی ببینیم اون پایین چه خبر بوده:D
من همین تازگیا یه اکانت هم توی EUN ساختم. ولی درحال حاضر level پایینه. فکر کنم 18 اینطوریا باشه. اگه 30 شدم بهت پیام میدم که با هم بریم تا سرزمین کفار رو فتح کنیم:D البته اگه اونها قبلش ما رو فتح نکنن:D داخل نوردیک هم انصافا پینگ بهتره،کلا بازی روونتره! قشنگ حسش میکنی. ولی خب
اینطرف هم سطح west بالاتره.

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,109
نام
سالار
من همین تازگیا یه اکانت هم توی EUN ساختم. ولی درحال حاضر level پایینه. فکر کنم 18 اینطوریا باشه. اگه 30 شدم بهت پیام میدم که با هم بریم تا سرزمین کفار رو فتح کنیم:D البته اگه اونها قبلش ما رو فتح نکنن:D داخل نوردیک هم انصافا پینگ بهتره،کلا بازی روونتره! قشنگ حسش میکنی. ولی خب
دقیقا زیره این اسکرین شات یه بازی با ezreal دارم به صورت 16/5 با 3تا دیگه از رفیقام که بچه تبریز بودن اخره بازی 3تاشونم یه هو dc شدن باختیم :D
حالا جالبه تیم حریف هی میگفتن Ez ez :))
اخه یکی نبود بگه مرده مومن تا همین 5مین قبل یه تاور انداخته بودین که

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,109
نام
سالار
راستی مهم نیست 30 باشی یا نه :D
اکانتتو بده باهم بریم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر