Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
دوستان واسه آرچر چه craft o job پیشنهاد میکنید؟
هیچکدوم
نیازی نیست که هیچ Crafter خاصی رو برای Battle class ها مثل آرچر داشته باشی

اما اگه خواسته باشی که Gear های کلاست رو خودت کرفت کنی که کار بیهوده ای هست:D
بخاطر اینکه تا قبل اینکه به لول مکس برسی که میتونی از دانجن ها و quest ها بهترین Gear ها رو واسه کلاست بدست بیاری
وقتی هم که به لول آخر میرسی از Tomestone هایی که بدست میاری میتونی بهترین Gear رو بخری

و اینکه کرفتت اگه highquality نباشه که اصلا بدرد نمیخوره واسه highquality کردن باید چند تا Crafter رو لول آپ کنی (( چون هرکدومشون یه سری Crossskill های بدرد بخوری رو دارن که میتونی استفاده کنی))
و کلی material عه (HQ(Highquality هم باید داشته باشی :D

اما اگه خواسته باشی بدونی، Crafter های Leatherworker و Weaver و Carpenter واسه ی آرچر مناسب ترن

ولی اینم نمیشه گفت که Crafter ها به هیچ دردی نمیخورن با کرفتر ها میتونی کلی لباس خوشگل و خفن کرفت کنی و کلی پول بدست بیاری :D

با culinarian میتونی غذا کرفت کنی که خیییلی خیییلی بدرد میخوره
----------------------------------------------------
با آرچر فقط میتونی یه یک job برسی که اونم Bard هستش
نوشتم اون بالا که هر کلاس وقتی که به لول 30 برسه به چه job ای ارتقا پیدا میکنه

اما اگه خواسته باشی که لباس هات رو با کلاس دیگه تقسیم کنی میتونی Machinist و Ninja رو انتخاب کنی که Attributes های لباساشون برابره
هر سه اینا دمیج اصلیشون با Dextrity بیشتر میشه
بازم بستگی به خودت داره که از کدوم job بیشتر خوشت میاد

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان کسی این بازی رو روی پلی 4 بازی می کنه ؟
من بازی رو اجرا می کنم بعد کلی بدبختی سر پسورد اسکور انیکس و رد کردنش حالا می گه شما این بازی رو نداری باس از استور بخری ...
درحالی که دیسک دستگاه توشه !!
یه سوال دیگه هم خدمتتون داشتم اونم اینه که این بازی جرای از هزینه پلاس یه هزینه ی دیگه هم برا بازی کردن نیاز داره؟
خلاصه ممنون می شم کمک کنید منم بتونم به جمعتون اضافه بشم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان کسی این بازی رو روی پلی 4 بازی می کنه ؟
من بازی رو اجرا می کنم بعد کلی بدبختی سر پسورد اسکور انیکس و رد کردنش حالا می گه شما این بازی رو نداری باس از استور بخری ...
درحالی که دیسک دستگاه توشه !!
یه سوال دیگه هم خدمتتون داشتم اونم اینه که این بازی جرای از هزینه پلاس یه هزینه ی دیگه هم برا بازی کردن نیاز داره؟
خلاصه ممنون می شم کمک کنید منم بتونم به جمعتون اضافه بشم.

عکس از ارور بدی بهتره

بعد بازی رو دیسکی خریدی تو قاب بازی باید یه کد باشه که تو Mogstation بزنی تا بازی برات رجیستر بشه و ربطی به دیسک نداره

من خودم دیسکی خریدم بعد اینکه کد رو زدم حتی بدون دیسک هم میتونم بازی رو بکنم

و اینکه این بازی پلاس نمیخواد چون خودش Subscription خودش رو داره و برات هر 2 ماه 120 تومن میوقته D:

• Like
Reactions: mahany_mahan

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
عکس از ارور بدی بهتره

بعد بازی رو دیسکی خریدی تو قاب بازی باید یه کد باشه که تو Mogstation بزنی تا بازی برات رجیستر بشه و ربطی به دیسک نداره

من خودم دیسکی خریدم بعد اینکه کد رو زدم حتی بدون دیسک هم میتونم بازی رو بکنم

و اینکه این بازی پلاس نمیخواد چون خودش Subscription خودش رو داره و برات هر 2 ماه 120 تومن میوقته D:
ممنونم که پاسخ دادید.من کلا توی پکیج بازی دو تا کد بیشتر ندیدم یکیش که پروموشن کد بود که توی استور سونی وارد کردم و اون یکی رجیستر کده که توی سایت اسکور انیکس زدم و قبلا یه هیتمن هم زده بودم که هر دو تاش رو توی اکانتم نشون می ده .
اما حسب فرمایش شما رفتم یه موگ استیشن ولی هر کدوم از کدها رو که اونجا می زنم قبول نمی کنه !! 1.PNG

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
از وقتی قابلیت آهنگ زدن رو به بازی اضافه کردن این یارو هرشب اینجا سمفونی راه میندازه ._. ماهم بیکار میشینیم چند ساعت گوش میدیم خیلی خوبه :sob::sob::sob:

Attachments

• ffxiv Symphony.png
    ffxiv Symphony.png
    3.2 MB · مشاهده: 11

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر