Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,132
نام
آریا
با ایران مشکلی نداره؟ بن نمیکنه؟
نه برعکس mmorpg های دیگه که هیچ کس اصلا نگاشونم نمیکنه میان اول ایران رو بن میکنن این بازی با اونهمه طرفدار مثله بقیه بازیا نیست با ایران مشکل نداره :D

• Like
Reactions: arman79714

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
نه برعکس mmorpg های دیگه که هیچ کس اصلا نگاشونم نمیکنه میان اول ایران رو بن میکنن این بازی با اونهمه طرفدار مثله بقیه بازیا نیست با ایران مشکل نداره :D
یه سوال دیگه/:)
اشتراک ماهیانه ای داره؟
میشه مثل wow داخل خود بازی هم بدست اورد اشتراک رو؟

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
آخرین سوال
دارم اکانت میسازم
چه کشوری بزنم؟تو استیم بازی کنم؟
و اینکه مثل wow اگه میشه کسی رو دعوت کرد منو دعوت کنید

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,132
نام
آریا
آخرین سوال
دارم اکانت میسازم
چه کشوری بزنم؟تو استیم بازی کنم؟
و اینکه مثل wow اگه میشه کسی رو دعوت کرد منو دعوت کنید
کشور مهم نیست من اصن یادم نمیاد موقع ثبت نامش چه کشوری رو زدم:D
من توی استیم بازی نمیکنم از کلاینته اصلیش بازی میکنم

آخرین ویرایش:
  • Like

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
خوب من بازیو خریدم:D
الان میخوام کلاس اولیه رو Thaumaturge بردارم
قضیه ی job ها چیه؟یجور کلاس ثانویست؟
راستی من بعد تموم شدن دانلود میخوام تاپیک رو بترکونم چون خیلی امیدم به بازی بالاست و احساس میکنم قراره باحال باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,132
نام
آریا
خوب من بازیو خریدم:D
الان میخوام کلاس اولیه رو بردارم
قضیه ی job ها چیه؟یجور کلاس ثانویست؟
job ها نسخه های پیشرفته شده از کلاس پایه هستند و هر کدومشون علاوه بر اینکه حرکت های کلاس پایه رو دارن حرکت های تخصصی تری از کلاس پایه رو هم یاد میگیرند
واسه ی اینکه بتونی job مورد نظرت رو باز کنی نیاز به 2 تا class داری که یکیش لول 30 کردن کلاس پایه به job مورد نظرت هست و دومیش لول 15 کردن کلاس ثانویه و البته انجام دادن quest مربوط به کلاس اولیت(عمرا اگه فهمیده باشی چی گفتم XDDD)
توی ARR ده تا job مختلف وجود داره که وقتی وارد خط داستانی heavensward بشی 3 تا job فوق العاده دیگه هم اضافه میشه که میتونی بگیریشون
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
پیشنهاد من بهت اینه که فعلا طرف role های Healer و Tank نری فعلا Dps انتخاب کن ببین بقیه با رول های دیگه چطوری بازی میکنن بعد انتخابشون کن :D

آخرین ویرایش:
  • Like

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
فقط هفت گیگ مونده :)اخرشم کسی نگفت چطوری سرعت لانچرش رو ببرم بالا
ممکنه پورتش بسته باشه؟ چطوری بازش کنم؟

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
فقط هفت گیگ مونده :)اخرشم کسی نگفت چطوری سرعت لانچرش رو ببرم بالا
ممکنه پورتش بسته باشه؟ چطوری بازش کنم؟
با چه نتی دانلود میکنی
من همون روز اول که Expansion Heavensward اومد راحت با 4G ایرانسل دانلود کردم ( شبانه هم داره ارزون تر در میاد )

• Like

arman79714

کاربر سایت
Apr 25, 2015
72
نام
آرمان نورروزی
با چه نتی دانلود میکنی
من همون روز اول که Expansion Heavensward اومد راحت با 4G ایرانسل دانلود کردم ( شبانه هم داره ارزون تر در میاد )
منم با 4G ایرانسل
ولی از چهارصد و پنجاه کیلوبایت بالاتر نمیرفت
خوشبختانه توی بازی مشکلی نداره

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,132
نام
آریا
آقا این مراسم eternal bounding رو کی انجام داده؟
فایدش چیه؟
از چه لولی میشه انجامش داد؟
Eternal Bond همون ازدواج هستش که میتونی با هر شخصیت و جنسیتی ازدواج کنی
واسه ازدواج کردن باید حد اقل یه کلاس لول 50 داشته باشی و یه quest خاص رو هم انجام بدی که اسمش رو دقیق نمیدونم
بعد از ازدواج یه سری وسیله ی ویژه میگیری که بستگی به Plan داره
standard plan که مجانی هستش
Gold و Platinum Plan که پولیه و هر کدومش یه سری آیتم های خاص و یه مونت 2 نفره هم بهت میده ( البته بعضی چیزا توی هر 3 تا plan یکیه مثل emote و hairstyle و یه وسیله ی خونه و کت شلوار و لباس عروس که اگه اون plan پولی ها رو بگیری قابلیت رنگ کردنشونم باز میشه )
بعد از ازدواج یه انگشتر میگیرید که این قابلیت رو داره که میتونین از هر جایی که هستین کنار هم teleport کنین

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر