Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من رفتم اهواز زیاد نیست برگشتم، شانس رفتم اونجا چیز خریدم پولام تموم شد. از شانس بدم هم فرضا پول رو هم یک کاری کنم باید برای تمدیدش یک ماهه بگیرم که زیاد پیدا نمیشه، پلاس یک ماهه هم سخت پیدا میشه، کلا به بدشانسی خوردم :(

یک دی هم میرم سربازی برای همین وضعم بدتره دیگه، دوست دارم بازیهایی که منتظرشون بودم رو تندی بازی کنم و برم :(

پلاس نمیخواد بازی که :D

• Like
Reactions: bezad

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
پچ 3.5 کلی از چیزایی که من دوست داشتم تغییر بدن یا اضافه کنن قراره اتفاق بیافته [-o<
مثلا party finder قراره که cross سرور بشه :x
و میشه از chocobo وقتی که توی صف duty finder هستی استفاده کنی و مجبود نیستی همش از پارتی ریممووش کنی و پارتی هم دیگه جای اضافی نمیگیره میشه راحت یه full party با 8 تا هم chocobo داشته باشیم مثله pet( واسه من که همش هانت میرم و توی صف دانجن fate میرم و زیاد ازش استفاده میکردم خیلی رو مخ بود )
یه trial جدید هم اضافه میشه :eek:
josc_شسیسیشی_thumb.png

با یه raid 24 نفره:Shocked:
یه آپگرید جدید دیگه هم واسه anima weapon میاد <.<
با چند تا side quest و gear و dungeon ...​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NoctisSasuke

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
سلام دوستان
من میخوام بازی رو شروع کنم روی ps4 میشه راهنمایی کنید ؟ کدوم نسخه رو باید بخرم چقد شارژ روشه و شارژ رو از کجا باید بخرم.
و اینکه کسی اطلاع داره که میشه اکانت رو شیر کرد یا نه؟

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
اول از همه اگر میخوای بازی رو بخری بزار چند روز دیگه باز هم تخفیف دارن به خاطر سال نو، شاید بازی هم تخفیف خورد و تونستی با قیمت کمتر بخریش.

یک نمونه هست نسخه معمولی هست + 30 روز تایم کارت. که نسخه اروپاش تقریبا میفته 60 تومن اما آمریکاش یه 90 تومنی هست.

یکی دیگه هم هست هم خود بازی هست + هم امسپنشن + 30 روز هم تایم کارت. نسخه اروپای این تقریبا 110 میشه.

در کل هم میتونی خودت بازی رو از سایت ها بخری، اونا بهت سی دی کی میدن و تو میزنی و فعال میشه، یا میتونی ازشون پول بخری بری کدش رو بزنی الان کیف پولت توش پول میاد و میتونی از فروشگاه بازی رو بخری (وقتی پول بخری، مثلا یه 50 دلاری، هم چیزای دیگه میتونی بخری هم خود سونی که تخفیف میزنه تو هم میتونی از تخفیف استفاده کنی در صورتی که فروشگاه ها تخفیف رو اعمال نمیکنن).

من خودم آمریکاش رو دارم ولی پیشنهاد میکنم اروپا بخری، چون تایم کارتشون یه 20 تومن تفاوت داره. البته من یکی اکانتم آمریکا بود و حوصله نداشتم یکی دیگه هم بسازم تروفیهام دو تیکه بشن :D

اکانت رو روی خود PS4 خودت رو نمیدونم (که مثلا دو تا اکانت داری با هم شیر میکنی یکی اروپا یکی آمریکا، با اروپا میخری، با آمریکا بازی میکنی) اما من خواستم برای پسر عموم شیر کنم بازی درجا قفل میشه و کنارش یک علامت قفل میاد.

• Like
Reactions: Dead Aragorn

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اول از همه اگر میخوای بازی رو بخری بزار چند روز دیگه باز هم تخفیف دارن به خاطر سال نو، شاید بازی هم تخفیف خورد و تونستی با قیمت کمتر بخریش.

یک نمونه هست نسخه معمولی هست + 30 روز تایم کارت. که نسخه اروپاش تقریبا میفته 60 تومن اما آمریکاش یه 90 تومنی هست.

یکی دیگه هم هست هم خود بازی هست + هم امسپنشن + 30 روز هم تایم کارت. نسخه اروپای این تقریبا 110 میشه.

در کل هم میتونی خودت بازی رو از سایت ها بخری، اونا بهت سی دی کی میدن و تو میزنی و فعال میشه، یا میتونی ازشون پول بخری بری کدش رو بزنی الان کیف پولت توش پول میاد و میتونی از فروشگاه بازی رو بخری (وقتی پول بخری، مثلا یه 50 دلاری، هم چیزای دیگه میتونی بخری هم خود سونی که تخفیف میزنه تو هم میتونی از تخفیف استفاده کنی در صورتی که فروشگاه ها تخفیف رو اعمال نمیکنن).

من خودم آمریکاش رو دارم ولی پیشنهاد میکنم اروپا بخری، چون تایم کارتشون یه 20 تومن تفاوت داره. البته من یکی اکانتم آمریکا بود و حوصله نداشتم یکی دیگه هم بسازم تروفیهام دو تیکه بشن :D

اکانت رو روی خود PS4 خودت رو نمیدونم (که مثلا دو تا اکانت داری با هم شیر میکنی یکی اروپا یکی آمریکا، با اروپا میخری، با آمریکا بازی میکنی) اما من خواستم برای پسر عموم شیر کنم بازی درجا قفل میشه و کنارش یک علامت قفل میاد.

ریجن اکانت بازیت و اکانت SEت ربطی به ریجن اکانت PSNت نداره :D میتونی اکانت PSN ریجن 1 داشته باشی ولی اکانت SEت که باهاش بازی میکنی ریجن 2 باشه :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ریجن اکانت بازیت و اکانت SEت ربطی به ریجن اکانت PSNت نداره :D میتونی اکانت PSN ریجن 1 داشته باشی ولی اکانت SEت که باهاش بازی میکنی ریجن 2 باشه :D

من بدبخت اومدم بسازم دیدم خودش آمریکا زد، تغییرش ندادم فکر کردم بعدا مشکل میشه :D نگو هربار 20 تومن ضرر میکنم :))

البته من که رفتم تا آینده نامشخص، 1 دی اعضام سربازیم، میرم معلوم نیست کی بیام :((

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
سلام دوستان ممنون از راهنمایی هاتون من و دوستم دیروز بازی رو گرفتیم و دالود کردیم و با پی اس ایکس زدیم رو دستگاه
مثل خوشحالا اومدیم بازی کنیم که دیدیم تازه لانچر بازی 16 گیگ آپدیت داره
من خودم فروشگاه گیم دارم شیراز و تا به امروز همچین چیزی تو هیچ بازی ندیدم.
الان نه میشه با کامپیوتر دانلود کرد نه میشه با کنسول آخه با بهترین نتی که میشد گزاشتم زده نزدیک به 18 ساعت و چون نه استپ داره نه میشه کنسول رو رِست مود کرد چون از تو بازی داره دانلود میکنه قطعا احتمال این وجود داره که دستگاه بسوزه.
هیچ راهی نداره که با کامپیوتر دانلود کرد و با پی اس ایکس زد ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام دوستان ممنون از راهنمایی هاتون من و دوستم دیروز بازی رو گرفتیم و دالود کردیم و با پی اس ایکس زدیم رو دستگاه
مثل خوشحالا اومدیم بازی کنیم که دیدیم تازه لانچر بازی 16 گیگ آپدیت داره
من خودم فروشگاه گیم دارم شیراز و تا به امروز همچین چیزی تو هیچ بازی ندیدم.
الان نه میشه با کامپیوتر دانلود کرد نه میشه با کنسول آخه با بهترین نتی که میشد گزاشتم زده نزدیک به 18 ساعت و چون نه استپ داره نه میشه کنسول رو رِست مود کرد چون از تو بازی داره دانلود میکنه قطعا احتمال این وجود داره که دستگاه بسوزه.
هیچ راهی نداره که با کامپیوتر دانلود کرد و با پی اس ایکس زد ؟

برای اینه که بازی MMOئه :D بقیه بازیای MMO درست و حسابی و بزرگ هم آپدیت هاشون تو لانچر اتفاق میوفته :D تازه مطمعنی 16 گیگه؟ چون به نظرم باید بیشتر هم باشه XD

نه با کامپیوتر نمیتونی دانلود کنی فقط با کنسول

ولی اگه اینترنت کنسول ر قطع کنی و بعدا دوباره وصل کنی ادامه بدی مشکلی نیستا

درسته میبینی از اول دوباره نوار دانلود داره پر میشه اما اگه دقت کنی مثلا قبلا 16 گیگ باید دانلود میشد الان مثلا زده 15 گیگ یعنی قبلیا رو حساب کرده (باید اینجوری باشه XD )

• Like
Reactions: Dead Aragorn

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
برای اینه که بازی MMOئه :D بقیه بازیای MMO درست و حسابی و بزرگ هم آپدیت هاشون تو لانچر اتفاق میوفته :D تازه مطمعنی 16 گیگه؟ چون به نظرم باید بیشتر هم باشه XD

نه با کامپیوتر نمیتونی دانلود کنی فقط با کنسول

ولی اگه اینترنت کنسول ر قطع کنی و بعدا دوباره وصل کنی ادامه بدی مشکلی نیستا

درسته میبینی از اول دوباره نوار دانلود داره پر میشه اما اگه دقت کنی مثلا قبلا 16 گیگ باید دانلود میشد الان مثلا زده 15 گیگ یعنی قبلیا رو حساب کرده (باید اینجوری باشه XD )
آره من خودم mmo بازم هم اِلدر اسکرول رو بازی کردم و هم نِوِر وینتر و دِستینی ،دیروزم میخواستیم دِستینی رایز آو آیرون بگیریم یه هو زد به سَرِمون که فاینال فانتزی بگیریم ،این چوکوبو ها برا آدم هوش و حواس نمیزارن
ولی خوب همشون آپدیتاش میومد تو دانلود لیست.
اینم 12گیگ اومد تو دانلود لیست اونو گرفتیم بعد این اومد.

بازم ممنون از راهنمتییاتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر