Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام به همه :D

من حس میکنم پول دستم اومده و میتونم بازی رو شارژ کنم، DLC رو هم بخرم :D

فقط این کنفرانس بازی کی هست؟ آخه یادمه میگفتن یک کنفرانس هست و DLC جدید میخواد معرفی بشه، اگر نزدیکا باشه ترجیح میدم صبر کنم شاید تخفیف زدن با بازی و اینا، نظر دوستان چیه؟ 8->:-?

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

فقط این کنفرانس بازی کی هست؟ آخه یادمه میگفتن یک کنفرانس هست و DLC جدید میخواد معرفی بشه، اگر نزدیکا باشه ترجیح میدم صبر کنم شاید تخفیف زدن با بازی و اینا، نظر دوستان چیه؟ 8->:-?

کنفرانس آبانه و فکر زود اومدنش یا تخفیف هم نباش :D چون هم طول میکشه تا بیاد هم اینکه الان بازی با Expansion حال حاضر به اندازه کافی ارزون هست :D مخصوصا اینکه رو استیم باشی که بعضی وقتا قیمتای وحشتناک پایینی دیده میشه

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کنفرانس آبانه و فکر زود اومدنش یا تخفیف هم نباش :D چون هم طول میکشه تا بیاد هم اینکه الان بازی با Expansion حال حاضر به اندازه کافی ارزون هست :D مخصوصا اینکه رو استیم باشی که بعضی وقتا قیمتای وحشتناک پایینی دیده میشه

فرشاد! :| من روی استیم بازی میکردم مگه؟! :|

منو انقدر زود یادت رفت؟! بهزادم :((

یکجای خوب فعلا بگو ببینم از کجا خوبه بخرم که ارزون بیوفته پام، من بازی اصلی رو فقط دارم.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا

سلام بهزاد:clap:
هورا:Groupwave:
زود بخرش بیا بری حال کنیم:Excited:

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
از شانس بدم دیروز 3 ماه پلاسم هم تموم شد :| یکم پول دستم اومد گفتم شارژش کنم با DLC که دیدم این هم تموم شد :|

فعلا یکی یک سایت خوب معرفی کنه ببینم چی میشه :((

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
Expansion جدید هم معرفی شد Stormblood در Ala Mhigo هست در گوشه شرقی Aldenard در منطقه Gyr Abania جایی میان Gridania و Garlemald جایی که مورد حمله Garlean قرار گرفته و باعث آوارگی مردم منطقه شده
کارگردان بازی هم گفته بیشتر تمرکز بازی رو کلاس Monk هست لول کپ هم از 60 به 70 ارتقا پیدا می کنه و سیستم مبارزه و اسکیل های بازی رو کمی تغییر میدن Primal و Dungeons و Raid های جدید اضافه میشه
گنجایش Inventory رو هم رو افزایش میدن
منطقه مسکونی چهارمی رو هم اضافه میکنن که مستقیم داستان بازی رو تحت تاثیر قرار میده
تایید هم شده که Expansion جدید برای PS3 نخواهد اومد ( باعث میشه گرافیک بازی رو به خاطر PS3 نیارن پایین :D )
لینک تریلر با چیز شکن برید ببینید
تابستون سال آینده میدن بیرون Expansion جدید رو
آگه چیز شکن ندارید اینم لینک مستقیم برای 13 روز

آخرین ویرایش:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
Expansion جدید هم معرفی شد Stormblood در Ala Mhigo هست در گوشه شرقی Aldenard در منطقه Gyr Abania جایی میان Gridania و Garlemald جایی که مورد حمله Garlean قرار گرفته و باعث آوارگی مردم منطقه شده
کارگردان بازی هم گفته بیشتر تمرکز بازی رو کلاس Monk هست لول کپ هم از 60 به 70 ارتقا پیدا می کنه و سیستم مبارزه و اسکیل های بازی رو کمی تغییر میدن Primal و Dungeons و Raid های جدید اضافه میشه
گنجایش Inventory رو هم رو افزایش میدن
منطقه مسکونی چهارمی رو هم اضافه میکنن که مستقیم داستان بازی رو تحت تاثیر قرار میده
تایید هم شده که Expansion جدید برای PS3 نخواهد اومد ( باعث میشه گرافیک بازی رو به خاطر PS3 نیارن پایین :D )
لینک تریلر با چیز شکن برید ببینید
تابستون سال آینده میدن بیرون Expansion جدید رو
آگه چیز شکن ندارید اینم لینک مستقیم برای 13 روز
بله و به احتمال 99.99% یکی از job های جدید red mage هستش :D
راستی شما توی کدوم سرور بازی میکنید ؟ البته من چند وقت پیش توی سرورمون یکی که اسمش Vincent Black رو دیدم !!!

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
ولی اگه قرار باشه که red mage جز یکی از job های جدید باشه قراره که جز چه Role ای باشه!؟ :-?
من یادمه توی یکی از نسخه های قدیمی فاینال فانتزی Red mage ها همBlack mage بودن هم White Mage!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ولی اگه قرار باشه که red mage جز یکی از job های جدید باشه قراره که جز چه Role ای باشه!؟ :-?
من یادمه توی یکی از نسخه های قدیمی فاینال فانتزی Red mage ها همBlack mage بودن هم White Mage!

شمشیرم دارن پس Melee هم هستن :((

واقعا چیکار میخوان بکنن اینو؟ :|

به نظر من اگه Healer باشه از همه کمتر ضایع تره چون آخه DPS باشه ولی بتونه اون همه Heal بکنه و باف بده خیلی ضایع میشه ولی اگه یه Healer نسبتا ضعیفی باشه که DPS خوبی نسبت به بقیه Healer ها داشته باشه قابل قبول تره (هرچند به نظرم بازم Healer مسخره و ضعیفی میشه XD )

از طرفی هم دوست دارم DPS جدید Samurai باشه :(

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
منم یه DPS که شمشیر داشته باشه دوست دارم البته نه samurai :||||
فقط امیدوارم دیگه تانک نباشه هرچی شمشیر زن داریم تانکه :-&

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
بله و به احتمال 99.99% یکی از job های جدید red mage هستش :D
راستی شما توی کدوم سرور بازی میکنید ؟ البته من چند وقت پیش توی سرورمون یکی که اسمش Vincent Black رو دیدم !!!
نه اون من نیستم ، کلا اسم کاراکتر من یه چیز دیگه هست تو این بازی ، چند وقته به خاطر کار نتونستم بازی کنم

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
Red Mage شمشیر اصلحه اصلیش بوده تو سری Ff ، احتمال داره که مثل کلاس Summoner بشه که ۲ لاینه بشه از زیر مجموعه WM یا BM یا مثل DK بشه از لول ۳۰ شروع بشه
بافر اونجوری که نمیشه ، اگه GM بود باز یه چیزی که کلا کارش باف
Samurai گفتن به احتمال زیاد DPS ، اینم لینک صحبت هایی در مورد همین موضوع ، اینم یه لینک دیگه مربوط به همین کلاس در بازی FFXI , سری قبل که DPS High range دادن حالا نوبت یه DPS مثل Ninja یا DRG :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر