Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
سلام دوستان سرورهای بازی خیلی‌ زیدان کدومش بهترینه از نظر پوپpvp(plzyer vs player

در ضمن سایتی‌ هست در مورد انتخاب سرور و سورورها توضیحی بده

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
سلام دوستان سرورهای بازی خیلی‌ زیدان کدومش بهترینه از نظر پوپpvp(plzyer vs player

در ضمن سایتی‌ هست در مورد انتخاب سرور و سورورها توضیحی بده
حالا چرا شما انقدر گیر دادی به pvp(پی وی پی) :D
اگه میخوای واسه pvp بیای این بازی اصلا نیا:D برو یه بازی مسخره مثلا مثل guild wars 2 که همش pvp عه :D
در مورد سرور ها ، هرکدوم از سرور ها جمعیت یکسان و زیادی دارن ولی cerbrus و shiva پلیرای انگلیسی زبان بیشتری داره میگن!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NoctisSasuke

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
ایرانی‌‌ها کجا بازی می‌کنن odin?

آخه پوپ خوب هست تکی‌ می‌شه بازی کرد ل((

یه wow داشتیم اونم شد گیلد وارز با spell سپلهی heros of stom

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
من کم کم دارم heavensward رو تموم می کنم. بعدش باید کوئست هایی که مونده و قابلیت هایی که با کوئست های خاص میشه گرفتشون رو انجام میدم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
NoctisSasuke یادمه گفته بودی که کرفتر ها واسه لول آپ کردن از 50 تا 60 از levequest استفاده نمیکنن چرا ؟ مگه راه بهتری هست؟! :-?

بلی

Blue Script ها بهترین راه هستن تو همون بخش Rowena بازی (تو تایمر ها هم هست) میتونی ببینی امروز برا فلان Crafter یا Gatherer چیا نیاز داره فقط حواست باشه هر روز تغییر میکنه

خیلی بهتره هم محدودیت نداره تو انجامش هم جلوتر کیلویی EXP میده ولی Levequest ها بخوای بری کلی Allowanceت رو باید بدی براشون که به صرفه نیست

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
واقعا عجب community ای داره این بازی
طرف سره یه باس سخت سره یه قسمت خاص که هزار بار قبلش و 100 بار هم وقتی که میمرد توضیح میدادن که اون قسمت باید فلان کار رو کنی تا نمیری اما باز سره همون قسمت میمرد
ولی بهش هیچ فحشی نمیدادن
واقعا توی هیچ بازیه آنلاینی ندیدم که انقدر همه با هم رفتار دوستانه داشته باشن!

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واقعا عجب community ای داره این بازی
طرف سره یه باس سخت سره یه قسمت خاص که هزار بار قبلش و 100 بار هم وقتی که میمرد توضیح میدادن که اون قسمت باید فلان کار رو کنی تا نمیری اما باز سره همون قسمت میمرد
ولی بهش هیچ فحشی نمیدادن
واقعا توی هیچ بازیه آنلاینی ندیدم که انقدر همه با هم رفتار دوستانه داشته باشن!

البته بستگی داره :D

یه سریا خیلی بیشعورن :| مخصوصا اکثر اونایی که Primal های Extreme جدید رو میخوان فارم کنن :|

• Like
Reactions: BoxBox

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
من خودم primal های extreme رو وقتی دیدم توی lvl 50 ، item lvl 120 تند تند می میرم، منصرف شدم و قرار گذاشتم وقتی lvl 60 و item lvl 230 داشتم برم و اونا رو بکشم.

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
واقعا ممنونم از همگی، پنجشنبه زمان FFXIV من تموم میشه و من نمی خوام بازم شارژ کنم. از همه تون به خاطر اینکه تو این فرصت کم خیلی کمک کردین متشکرم.
البته من کل داستان بازی رو تموم کردم . ^^

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,134
نام
آریا
اون محصولی رو توی باغچه ی FC کاشته بودم رو الان میخوام برداشت کنم میگه شما مجاز به برداشت نیستید!!! چرا!؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر