Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
من میخوام بگیرم بازیو فقط لطفا یکی لطفا بگه باید خودبازی رو +Heaven Sword بخرم؟ بعدم ایرانیا رو بن نمیکنن ؟

سلام و خوش اومدید :D

اول از همه بازی اصلا هیچ مشکلی نداره و بن نمیکنه و نیاز به هیچ قند شکنی هم نداره :D

به دو صورت بازی رو میتونید بخرید، نسخه کاملش رو یا نسخه سادش رو اول بخرید و بعد اکسپنشن.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان حجم بازی چقدر و از کجا باید دانلود کرد

بازی در هر دو پلتفرم PC و PS4 تقریبا 25 GB هست.

توی PC یک لانچر داره و بعد با اون دانلودش میکنی. اما PS4 خودش 7 GB دانلود میکنه بعد لانچر باز میشه و بقیش از لانچر دانلود میشه.

• Like
Reactions: Grand master

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
لینک دانلود بازی برای اروپایی هارو می‌تونید بذارید
کلاس‌های قبل بازی رو هم ممنون

لینک دانلودی برای بازی وجود نداره، توی سایت های ایرانی و بهترین راه رفتن توی سایتش، دانلود لانچرش و بعد دانلود بازی هست.

این هم از سایتش: لینک

برای فهمیدن کلیت بازی هم اینجا خوبه. توش کلاس‎ها رو هم توضیح داده. بخش کلاس‎ها

اطلاعات دقیق تر خواستی بگو برات توضیح میدیم.

• Like
Reactions: Grand master

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
سرور رو از داخل بازی می‌شه عوض کرد یا این اول باید موقع انتخاب زبان ؟؟ بزنم

در ضمن مدت زمان join شدن به pvp(player vs player) پوپ چقدر ( یا همون بتل گرند هاش

• Like
Reactions: bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سرور رو از داخل بازی می‌شه عوض کرد یا این اول باید موقع انتخاب زبان ؟؟ بزنم

در ضمن مدت زمان join شدن به pvp(player vs player) پوپ چقدر ( یا همون بتل گرند هاش

تو باید ریجن رو انتخاب کنی که دیگه تغییری توش نیست و بعدا که بخوای تایم کارت بخری با ریجنت باید هماهنگ باشه. سرور بازی وقتی توش رفتی میتونی از چندین سرور منطقه ای و زیر شاخه هاش یکی رو به دلخواه انتخاب کنی.

PVP از لول 50 تازه باز میشه و کسی هم انگار زیاد PVP نمیره. مدت زمانش هم ممکنه 10 مین طول بکشه چون توی دانجن‎ها تقریبا 10 مینی میانگین طول میکشه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوستان سی‌دی کی‌ اینرو هم ادد کردم ( ۷ خان رستم ) الان بازی رو از کجا دانلود کنم هیچ جاش دانلود نیست که چه پیچیده هست

7 خان رستم نیست شما بری تو سایت خودش کامل و قشنگ و قدم به قدم همه چیز رو توضیح داده حتی برا پلتفرم های مختلف توضیحات جداگونه ای داره

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
دوستان سی‌دی کی‌ اینرو هم ادد کردم ( ۷ خان رستم ) الان بازی رو از کجا دانلود کنم هیچ جاش دانلود نیست که چه پیچیده هست
FINAL FANTASY XIV Game Client Download (Windows) از این جا لانچر رو بگیر من خودم تازه دارم دانلود میکنم لانچرش جدا از اینکه درست سرعت نمیده ،درست حسابی هم Pause/Resume نداره ! هفت خان بعدی دانلود کردنشه :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر