Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,133
نام
آریا
راستی آریا @IHIERO لول چند هستی؟ من 31 هستم. اگر خواستی بعضی اوقات با هم بریم.

فرشاد @NoctisSasuke کوئیست ها رو چند نفره میشه رفت دیگه؟ یا باید تکی رفت؟
من 3 روزه 24 ساعته دارم بازی میکنم هنوز لول 25 ام :|
من تنهایی رو بیشتر دوست دارم بازی کنم آخه عادت دارم توی بازی های mmo همه سوراخ سنبه ها رو میبینم همه جای مپ رو میگردم ولی پارتی که میرم نمیشه همینجوریش یه دانجن که میرم همتیمی هام زود زود راه اصلی رو میرن نمیتونم اون جعبه هایی که توی بعضی از قسمت های خاص هست رو بگیرم [-(
ولی اسمم kalista saint هست توی سرور Cerberus اددم کن بعضی وقتا دانجن ها رو بریم باهم :-bd

• Like
Reactions: bezad

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,133
نام
آریا
Limit Break درواقع Super Ultimate Technique بازیه :D

اگر شما تو یه Medium Party باشید که شامل 4 نفر میشه تو طول Dungeon ها فقط 1 نوار داره و فقط سر باس ها 2 نوار میشه

ولی اگر تو Large Party باشید که شامل 8 نفر میشه تو طول Dungeon شامل 2 نوار و سر یه سری باس ها (معمولا باس های آخر تو Raid ها و یا تو Trial ها) شامل 3 نوار میشه

برای Mage هایی که DPS هستن LB یه Area Attack میزنه

برا Healer ها کل پارتی رو Heal میکنه و باف هارو ازشون برمیداره و تو LB 3 مرده هارو هم زنده میکنه

برای Melee DPS ها فقط به یه دشمن ولی با DPS بالایی میزنه

برای Tank ها هم نمیدونم اگر اشتباه نکنم دفاع کل اعضای پارتی رو بالا میبره مهم نیست چون هیچکس Tank LB نمیزنه :D

و اینکه نوار LB برای هرکی جدا نیست و کل اعضای پارتی از یه LB به صورت اشتراکی استفاده میکنن

اینم بگم اون دسته بندی بالایی که کردم شکل و شمایل LB یک و دو برای هر گروه مشابهه مثلا شکل LB 2 برای کلاس Black Mage با Summoner یکیه اما برا LB 3 هر کلاسی انیمیشن و ضربه خودشو داره که یه سریاشون واقعا زیبان :D

از بین کلاسا من LB کلاسای NIN و AST و BRD و MNK رو خیلی دوست دارم
WOOOOOOOOW
چه باحاله Super Ultimate Technique

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من 3 روزه 24 ساعته دارم بازی میکنم هنوز لول 25 ام :|
من تنهایی رو بیشتر دوست دارم بازی کنم آخه عادت دارم توی بازی های mmo همه سوراخ سنبه ها رو میبینم همه جای مپ رو میگردم ولی پارتی که میرم نمیشه همینجوریش یه دانجن که میرم همتیمی هام زود زود راه اصلی رو میرن نمیتونم اون جعبه هایی که توی بعضی از قسمت های خاص هست رو بگیرم [-(
ولی اسمم kalista saint هست توی سرور Cerberus اددم کن بعضی وقتا دانجن ها رو بریم باهم :-bd

منم مثل تو هستم، تا تمامشون رو نبینم ول نمیکنم، ولی اونها هم نامرد هستن و همینجور میرن جلو :(

من هربار کاری کردم ادد کنم کسی رو، تا زمانی که آنلاین نبوده نشده. یک زمانی که آنلاین بودی حتما بهم بگو :D

نمیدونم چرا یک حسی بهم دست داده میگه بیا دست گرمی یکم Rouge شو :))

• Like
Reactions: BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,133
نام
آریا
منم مثل تو هستم، تا تمامشون رو نبینم ول نمیکنم، ولی اونها هم نامرد هستن و همینجور میرن جلو :(

من هربار کاری کردم ادد کنم کسی رو، تا زمانی که آنلاین نبوده نشده. یک زمانی که آنلاین بودی حتما بهم بگو :D

نمیدونم چرا یک حسی بهم دست داده میگه بیا دست گرمی یکم Rouge شو :))
من از وقتی اینو گرفتم کلا 24 ساعته آنلاینم :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فرشاد تو بلاخره تایم کارت نخریدی بیای بازی کنی؟ :D

چرا خیلی وقته :D اتفاقا الان بازی کردم خسته شدم اومدم بیرون XDDD

چند روزه کارم فقط پول درآوردن توش شده زیاد Dungeon و این چیزا حوصلم نمیکشه :D

• Like
Reactions: BoxBox and bezad

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
چرا خیلی وقته :D اتفاقا الان بازی کردم خسته شدم اومدم بیرون XDDD

چند روزه کارم فقط پول درآوردن توش شده زیاد Dungeon و این چیزا حوصلم نمیکشه :D

زدی تو کار پول درآوردن برای اکسپنشن جدید هاا :D

بیا یه 4 تا لباس و اسلحه برام بساز حال کنم :))

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
زدی تو کار پول درآوردن برای اکسپنشن جدید هاا :D

بیا یه 4 تا لباس و اسلحه برام بساز حال کنم :))

اتفاقا همه پولایی که در میارم رو باید خرج کنم :)) با اینکه تا الان 21 میلیون پول Gear برا Crafter و Gathererم دادم ولی هنوز Accessoriesشون رو نخریدم پولم نرسیده :D اینارو باید بگیرم تا دیگه بهترین حالت باشم و Expansion جدید بتونم قشنگ پول در بیارم :D

من الان دارم میرم بازی اگه آنلاین باشی برات میدرستم :D

• Like
Reactions: bezad and BoxBox

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,133
نام
آریا
توی دانجن نمیدونم درست فهمیدم یا نه ! اونی که اولین ضربه رو میزنه میشه هدف دشمن درسته!
یعنی تانک همیشه باید اولین نفری باشه که حمله رو شروع میکنه !؟:-?
بعد materia ها رو چجوری میشه تویmateria گذاشتشون ؟
من یه سلاحم رو تبدیلش کردم به materia ولی نمیتونم بذارمش توی قسمت materia های اسلحه هام! :\

• Like

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
پشتیبانی سایت فروش کارت 60 روزه:
"Faghat in ba noskhe steam kar nemikone
Age az steam kharid karidn bayad az hamun steam ba gift card tahie konid"
من کد رو بخرم، برای پی اس 4 کار خواهد کرد؟

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
توی دانجن نمیدونم درست فهمیدم یا نه ! اونی که اولین ضربه رو میزنه میشه هدف دشمن درسته!
من یه سلاحم رو تبدیلش کردم به materia ولی نمیتونم بذارمش توی قسمت materia های اسلحه هام! :\

توی دانجن ها کلا در رده جلو باید تانک باشه تا هواس دشمن ها به اون جمع بشه، حالا چه اولین ضربه رو اون بزنه یا نه، همون طور که میبینی توی جنگ ها از دشمن به سمت اون شخص یک خط میاد که باید به سمت تانک بره.
ولی اون شخص مورد نظر کلا هیچی بلد نبود :|

برای اون ها هم فرشاد میاد جواب میده :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
پشتیبانی سایت فروش کارت 60 روزه:
"Faghat in ba noskhe steam kar nemikone
Age az steam kharid karidn bayad az hamun steam ba gift card tahie konid"
من کد رو بخرم، برای پی اس 4 کار خواهد کرد؟

چرت گفته کد ها برای همه پلتفرم ها کار میکنن :D

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

تو چجوری توی اون level تونستی سلاحت رو به Materia تبدیل کنی؟ :D

Materia فعلا طرفش نرو تا Level 60 بشی ولی کلا بخوای بدونی برای Meld کردن Materia هم میتونی از بقیه کمک کنی هم خودت یه Crafter بگیری lvl up کنی هم یه سری NPC ها هستن که برات انجام میدن

توی level های پایین (پایین 60) اصلا به صرفه نیست چون بخوای تو level شما فوقش Materia III بزاری که خیلی کم به stat هات اضافه میکنه و چون هر دانجئون loot های خیلی بهتری نسبت به دانجئون قبلی میده اصلا به صرفه نیست یعنی materia میزنی ولی فوش یه دانجئون بهت کمک میکنه و بعدش باید بندازیش دور :D

Level 60 هم برسی میتونی Materia IV و V بزاری که V ها گرونن :D کلا فعلا بیخیال

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
هرچیزی که تو ARR و قبل Heavenswad هست که ممکنه یادتون بره یا رد کنید و آزادش نکنید تو این صفحه هست فقط باید با شیلتر شکن برید:

Guide:Progression and Level Locked Content - Gamer Escape's Final Fantasy XIV (FFXIV, FF14) wiki

اینجا هم برای Heavensward :

Guide:Heavensward Progression and Level Locked Content - Gamer Escape's Final Fantasy XIV (FFXIV, FF14) wiki

هیچ چیز رو از قلم ننداخته و کل قابلیت ها و دانجئون ها و Raid ها و Trial ها و همه چیز رو توشون زده

روی هرکدوم هم کلیک کنید روش آزاد کردنش رو میگه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر