HomeFront | PC

با سلام

دیدم هنوز تاپیک پی سی بازی ایجاد نشده گفتم درست کنیم!

HomeFront-PC

مشخصات بازی:
ژانر:اول شخص مدرن
ناشر:THQ
سازنده بازی:Kaos Studios
تاریخ انتشار بازی:2011Q1
پلتفرم ها:PC-X360-PS3
برای مشاهده اطلاعات بیشتر به این لینک برید.

960374_20100611_790screen001.jpg

960374_20100611_790screen009.jpg

http://www.gamespot.com/pages/company/index.php?company=77057

• Like
Reactions: kamyy

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آره کلا اسلحه ها لگد ندارن. شوتینگشم ضعیفه، آخه وقتی آدم cod و bf رو بازی میکنه توقعش از بازی های این سبکی میاد بالا. ولی اگه تمام بازی جو اولش رو داشت بازیه بهتری میدیدیم. ایشالا نسخه ی 2 بهتر باشه.

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
انصافا چجوری روتون شد واسه این بازی تاپیک بزنید

در حد کانتر سورس بود !!! :d

1) نصبش کردم
2) پنج مین بازی کردم
3) Uninstall
4) شوت این ریسایکل بین !!! >:)

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آقا من یه جای بازی گیر کردم اگه میشه کمک کنید. اون مرحله که روی یه پل هستیم و سواریه وسیله میشیم که باید باهاش ادوات دشمن رو نابود کنیم. یه جاش یکی از این ادوات دشمن میاد بهم میگه دکمه ی f رو بزن ولی هر چی میزنم اتفاقی نمیوفته و همش آخرش از روی پل میوفتم تو دریا. هر کاریش میکنم رد نمیشه اگه میدونید یه کمکی بکنید.
خدایی عجب بازیه بیخودی بود.

vistac

کاربر سایت
Sep 19, 2010
44
آقا من یه جای بازی گیر کردم اگه میشه کمک کنید. اون مرحله که روی یه پل هستیم و سواریه وسیله میشیم که باید باهاش ادوات دشمن رو نابود کنیم. یه جاش یکی از این ادوات دشمن میاد بهم میگه دکمه ی f رو بزن ولی هر چی میزنم اتفاقی نمیوفته و همش آخرش از روی پل میوفتم تو دریا. هر کاریش میکنم رد نمیشه اگه میدونید یه کمکی بکنید.
خدایی عجب بازیه بیخودی بود.
اونجا باید اون ماشینرو که میاد دنبالت انقدر تیر بزنی تا نابود بشه

در کل بازی بدی نبوذ ولی آخرش خیلی ضد حال و بدون هیچ اتفاق و فیلم خاصی تموم شد​

vistac

کاربر سایت
Sep 19, 2010
44
والا میزنم ولی نابود نمیشه.
به هر حال مرسی. راستی اینجایی که هستم چقدر مونده تا بازی تموم بشه؟
باید حسابی ببندیش رگبار هر جا که رفت باید بهش شلیک کنی در ضمن وقتی میگه اف رو بزن حتما بزن نمیدونم چیکار میکنه:)) اینجا آخر بازیه و بعدش بازی تموم میشه

• Like
Reactions: uriel

hamedgh

کاربر سایت
Dec 7, 2008
2
پاسخ به مشکلات بازی homefront

سلام...

دوستان میشه سیو بازیتونو بزارید این مرحله هلیکوپتر رو مخم رفته هر طوری که میرم به یه جا میرسه بعد نمیدونم به چه دلیلی میگه از اول برم هر طوری که میرم این اخطار رو میده...

ممنون....

با سلام در داخل بازی و در قسمت آپشن و بخش کنترلها : عبارت Southpaw را پیدا کنید و آنرا تیک بزنید تا کنترل هلیکوپتر کاملا در اختیار شما باشد و برای پایین آمدن دکمه نشستن و برای بالا رفتن دکمه پرش را نگه دارید. برای هایجک کردن بر روی کامیونها باید به اندازه کافی به کامیونها از کنار راننده نزدیک شوید و بعد دکمه گفته شده را بزنید در مرحله آخر برای از بین بردن ماشین گولیاس : باید از آر پی جی های آن جا خالی بدهید پس باید دکمه f یا همان پرتاب تارنجک مخصوص را بزنید اینکار را باید دائم انجام دهید با توجه به تایمر نمایش داده شده ، در ضمن به ماشین هم شلیک کنید. با تشکر

• Like

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم بازي رو تموم كردم بد نبود ، ارزش يكبار امتحان رو داره اولش زياد حال نميده ولي كم كم باحال ميشه ، مرحله ي آخرشم چسبيد.
امتياز من به بازي : 7

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بعد چند ماه وقت کردم و تمومش کردم!
اوایل بازی کمی خسته کننده و رو مخه! اما هرچی به جلو میریم باحال تر میشه و حال میده!:d
بازی خیلی کوتاهه و در عرض کمتر از 5 ساعت تمومه،خلاص!
صحنه های سینماتیک و لحظات به یادماندنی خوبی داره.... به چشم یک بازی متوسط بهش نگاه کنیم چیز خوبیه. اوج قشنگی و اکشن بازی 1 ساعت آخرشه. حسابی چسبید!
خوب بلاخره نوک تفنگه و کلی طرفدار و بازی نوب!
در کل ارزش یک بار امتحان کردن رو داره ....
نقاط قوت : اکشن سریع،شخصیت پردازی متوسط،تنوع اسلحه،هوش مصنوعی خوب همراهان(مثل بقیه بازی ها مثل بز وای نمیسن و منو نگاه کنن- جاش باشه اونا هم خوب آدم میکشن!)
نقاط ضعف: صدای بد و بی ربط اسلحه ها،کوتاهی بسیار زیاد بازی،تقلید های زیاد از بازی های هم سبک،گرافیک منسوخ و پایین

• Like

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
اون مرحله که بالای ماشین پشت تیربار هستم و یه ماشین تمام اتوماتیک میاد هی موشک میزنه رو چیکار کنم ؟ هر چی میزنمش هی میگه F بزن و میزنم آخرم هیچی نمیشه و آخرم هم منو هل میده از پرت میکنه پایین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر