راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
منظورم از عملیات همون هزینه ی جیلبریک و اینا بود.
----------------------------------------
bardia67m
,
Horror
ممنون از راهنمایی هاتون.

فکر کنم برای آیپاد و آیپد ، جیلبریک کنن و نرم افزار برات نصب کنن حدود ۵۰ هزار تومان در بیاد.
ولی دوست من خودت به راحتی میتونی این کار رو انجام بدی.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان الان قیمت 3GS تو اتریش چند هست اصلا اونجا گوشیه Lock پیدا میشه ؟

قیمت رو از سایتهای مخصوص هر کشور میتونی پیدا کنی از سایت اپل ، به این صورت که تو صفحه اول روی Choos Your Country or Region ، که این زیر لینکش رو گذاشتم :

لینک استور اتریش :
http://store.apple.com/at

دو لینک مربوط به آیفون 3GS و آیفون ۴ :

http://store.apple.com/at/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=OTY2ODA0NQ

http://store.apple.com/at/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MTgxNTg0NDc

همونطور که میبینی متاسفانه قیمت نزده ! ولی اینکه لاک باشه یا نه بستگی داره که با شرکتی در اتریش قرارداد داشته باشه یا نه ؟ حالا میخوای لاک بخری ؟*

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
همونطور که میبینی متاسفانه قیمت نزده ! ولی اینکه لاک باشه یا نه بستگی داره که با شرکتی در اتریش قرارداد داشته باشه یا نه ؟ حالا میخوای لاک بخری ؟*
اره Lock ارزون تر درمیاد اگه بخوام Unlock Factory بخرم تقریبا هم قیمت اینجا در میاد !!!

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
اگه آیفون لاک رو از یه کشور دیگه بگیریم و بخوایم همون جا استفاده کنیم میشه جیل بریکش کرد؟! یا اول باید آنلاک بشه؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اره Lock ارزون تر درمیاد اگه بخوام Unlock Factory بخرم تقریبا هم قیمت اینجا در میاد !!!

شاید کمی ارزونتر بشه اما دوست من باور کن به دردسراش نمی ارزه !
تا حالا واسه فرمویر جدید دنبال نرم افزار هک آنلاک نگشتی ببینی چه دردسری داره ! پس اگه نظر من رو میخوای کمی بیشتر پول بده و لذت خیلی بیشتری ببر.

اگه آیفون لاک رو از یه کشور دیگه بگیریم و بخوایم همون جا استفاده کنیم میشه جیل بریکش کرد؟! یا اول باید آنلاک بشه؟؟

عزیز ارتباطی با هم ندارند ، آنلاک میکنی که آنتن بده ، جیلبریک میکنی که بتونی نرم افرار کپی و غیر قانونی (کرک شده) توش نصب کنی.

بازم مثل همیشه شما دوستان رو به خرید آیفون آنلاک فکتوری دعوت میکنم.

• Like
Reactions: Ham3d

Armor King 21

کاربر سایت
Jun 16, 2010
14
سلام همگی.
من حدودا 6 ساعت از روز رو جایی سر کار هستم و حدودا 5:59 بیکارم اونجا...pc اونجا هم داغون هست و کلا از pc خوشم نمیاد...>:d<
آیپد هم چون یخورده بزرگه اونجا ببینن گیر میدن,منم حوصله دردسر ندارم و نمیتونم با خودم ببرمش اونجا...
میخواستم ببینم آیپاد تاچ رو میشه اینقدر باهاش سرگرم بود؟فقط بازیش هم نباشه چون اگه فقط بازی کردن باشه واسه سرگرمی خب به نظرم psp بهتره واسه بازی کردن واسه همین حدفم 100% بازی نیست چون خب خسته میشی از بازی...
اونجا هم adsl هست و میتونم به اینترنت وصل بشم.
1:به نظرتون با آیپاد تاچ میشه اونجا مشغول شد اندازه این مدت؟(برنامه های باحالی داره)؟
2:فیلم هایی که توی آیپاد میریزیم میبینیم راحت و روون پخش میکنه؟یعنی موقع پخش گیر های ریز نمیکنه؟/و زیر نویس فیلم هارو پخش میکنه؟
3:آدم از این محصولات اپل زده نمیشه؟یعنی همیشه جذابیت دار واسه کاربر؟
4:به نظرتون صبر کنم آیپاد جدید بیاد یا همینی که تو بازار هست خوبه؟ فرق و امکانات این جدید که میخواد بیاد با اینی که تو بازار هست زیاده؟
5:جدیده کی میاد و چقدر طول میکشه قیمتش متعادل بشه؟
6:اگه دوستان محصولات دیگه ای هم میشناسن که بدرد میخوره معرفی کنن لطفا.
ممنون

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام همگی.
من حدودا 6 ساعت از روز رو جایی سر کار هستم و حدودا 5:59 بیکارم اونجا...pc اونجا هم داغون هست و کلا از pc خوشم نمیاد...>:d<
آیپد هم چون یخورده بزرگه اونجا ببینن گیر میدن,منم حوصله دردسر ندارم و نمیتونم با خودم ببرمش اونجا...
میخواستم ببینم آیپاد تاچ رو میشه اینقدر باهاش سرگرم بود؟فقط بازیش هم نباشه چون اگه فقط بازی کردن باشه واسه سرگرمی خب به نظرم psp بهتره واسه بازی کردن واسه همین حدفم 100% بازی نیست چون خب خسته میشی از بازی...
اونجا هم adsl هست و میتونم به اینترنت وصل بشم.
1:به نظرتون با آیپاد تاچ میشه اونجا مشغول شد اندازه این مدت؟(برنامه های باحالی داره)؟
2:فیلم هایی که توی آیپاد میریزیم میبینیم راحت و روون پخش میکنه؟یعنی موقع پخش گیر های ریز نمیکنه؟/و زیر نویس فیلم هارو پخش میکنه؟
3:آدم از این محصولات اپل زده نمیشه؟یعنی همیشه جذابیت دار واسه کاربر؟
4:به نظرتون صبر کنم آیپاد جدید بیاد یا همینی که تو بازار هست خوبه؟ فرق و امکانات این جدید که میخواد بیاد با اینی که تو بازار هست زیاده؟
5:جدیده کی میاد و چقدر طول میکشه قیمتش متعادل بشه؟
6:اگه دوستان محصولات دیگه ای هم میشناسن که بدرد میخوره معرفی کنن لطفا.
ممنون

۱- دوست من با آیپاد تاچ تا آخر عمر هم میتونی مشغول شی. :d
۲- انقدر نرم افزار برای پشتیبانی فیلم و زیرنویس داره که خیالت راحت باشه.
۳- من که تقریبا تمامی محصولات اپل رو دارم و از هیچکدوم خسته یا زده نشدم.
۴- دوست من هیچکس اطلاعات مربوط به آیپاد نسل بعد رو نداره !
۵- مشخص نیست !
۶- پیشنهاد خاصی ندارم اما اگه میتونی آیپد بگیری خیلی بهتره ، کارت چیه ؟

Armor King 21

کاربر سایت
Jun 16, 2010
14
آقا,دمت گرم.
چاپخونه بابامو میچرخونم...
آیپد بگیرم این کارگرا هی دور آدم جمع میشن...اعصاب آدمو پیاده میکنن...(میدونی چجوریاست که؟بیکار بشن بده من ببینم چیه و از این جور حرفا...بعد یه چی هم میگی بهشون بر میخوره...)خلاصه آیپاد حاشیه امنیت بیشتری داره.:d
حالا ارزش همچین ریسکی رو داره؟:d یعنی تفاوتشون بغیر از صفحه تو بغیه چیزا زیاد هست؟
ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا,دمت گرم.
چاپخونه بابامو میچرخونم...
آیپد بگیرم این کارگرا هی دور آدم جمع میشن...اعصاب آدمو پیاده میکنن...(میدونی چجوریاست که؟بیکار بشن بده من ببینم چیه و از این جور حرفا...بعد یه چی هم میگی بهشون بر میخوره...)خلاصه آیپاد حاشیه امنیت بیشتری داره.:d
حالا ارزش همچین ریسکی رو داره؟:d یعنی تفاوتشون بغیر از صفحه تو بغیه چیزا زیاد هست؟
ممنون

تفاوتشون بجز سایز صفحه به سخت افزار هم مربوط میشه که آیپد یک CPU Apple A4 1GHz داره اما این به این معنا نیست که آیپاد ضعیف هست ، آیپاد ۶۴ گیگ نیز قدرت فوق العاده ای داره.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام
يه موزيك پلير خوب چه مدل هايي هست؟؟!
مدل i-pod هم چند نوعه؟
هدفون بیسیم هم چي پيشنهاد ميدين؟
(از اين 1/5 كاناله ها كه صداي دالبي دارن)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
يه موزيك پلير خوب چه مدل هايي هست؟؟!
مدل i-pod هم چند نوعه؟
هدفون بیسیم هم چي پيشنهاد ميدين؟
(از اين 1/5 كاناله ها كه صداي دالبي دارن)

سلام دوست من.
راستش رو بخوای منظورت رو از سوال "يه موزيك پلير خوب چه مدل هايي هست؟؟!" دقیقا نفهمیدم !
آیپاد هم چند نوع مختلف داره از جمله :
iPod Shuffle - iPod Classic - iPod Nano - iPod Touch

ببین دوست عزیز وقتی کار با هدست اپل رو امتحان میکنی امکانش کمه که سراغ هدفون بری ، اما مثلا من خودم از هدفون سن هایزر استفاده میکنم برای موزیکهای بیس دار ، البته بگم هدفن من گرونتر از آیپادم هستا ! :d

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام دوست من.
راستش رو بخوای منظورت رو از سوال "يه موزيك پلير خوب چه مدل هايي هست؟؟!" دقیقا نفهمیدم !
آیپاد هم چند نوع مختلف داره از جمله :
iPod Shuffle - iPod Classic - iPod Nano - iPod Touch

ببین دوست عزیز وقتی کار با هدست اپل رو امتحان میکنی امکانش کمه که سراغ هدفون بری ، اما مثلا من خودم از هدفون سن هایزر استفاده میکنم برای موزیکهای بیس دار ، البته بگم هدفن من گرونتر از آیپادم هستا ! :d
ممنون
اين مدل ها i-pod فرق اصلي شون تو چيه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر