راهنمایی بازی فاینال فانتزی 12

djaliakbar

کاربر سایت
Dec 22, 2006
15
اقا من بتازگی این بازی رو تموم کردم اگه کسی کمکی میخواد بگه امیدوارم به عنوان یک اماتور بتونم کمکش کنم حداقل بهتر از اینکه هیچ یار ویاوری تو بازی نداشته باشید

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
منم تازه تمومش کردم فکر نمیکنم اونقدرها سخت بوده باشه که یا جاهایه فکری داشته باشه که نیاز کمک داشته باشه :p

djaliakbar

کاربر سایت
Dec 22, 2006
15
منم تازه تمومش کردم فکر نمیکنم اونقدرها سخت بوده باشه که یا جاهایه فکری داشته باشه که نیاز کمک داشته باشه :p

تو سایتهای بازی که درجه بازی سخت بوده.تازه خالی از لطف نیست بازی به این خوبی حداقل یه موضوع برای گفتگو تو این سایت داشته باشه:biggrin1:

RPG_Gamer

کاربر سایت
Mar 21, 2007
13
سلام
من از اولین نسخه های فاینل فانتزی علاقمند بودم و سری های 1-3-6-8-9-10
رو هم تموم کردم با کلیه سلاح ها و ترکیبات و گاردهای محافظ
ولی از این 12 خوشم نیومد
یعنی همش اتوماتیک که بزاری اصلا احتیاجی به کاربر در مبارزه نیست
یه مقدار که بازی کردم دلم رو زد
ولی از حق نباید گذشت
گرافیکش افسانه ایه!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
سلام
من از اولین نسخه های فاینل فانتزی علاقمند بودم و سری های 1-3-6-8-9-10
رو هم تموم کردم با کلیه سلاح ها و ترکیبات و گاردهای محافظ
ولی از این 12 خوشم نیومد
یعنی همش اتوماتیک که بزاری اصلا احتیاجی به کاربر در مبارزه نیست
یه مقدار که بازی کردم دلم رو زد
ولی از حق نباید گذشت
گرافیکش افسانه ایه!

همه همین طورن علاوه بر اینچیزا داستانش همه گیرا نیست که آدمو دنبال خودش بکشه موسیقیش هم اصلا در حد 10 نیست;)

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
سلام

من همون اولای بازی بعد از اینکه یه یارو هستش میاد توشهر سخنرانی میکنه گیر کردم.مشکلمم اینه که میرم پیش یه پیره مرده دیگه نمیدونم ازم چی میخواد؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام

من همون اولای بازی بعد از اینکه یه یارو هستش میاد توشهر سخنرانی میکنه گیر کردم.مشکلمم اینه که میرم پیش یه پیره مرده دیگه نمیدونم ازم چی میخواد؟
اگه تو world map رو نگاه کنی می فهمی باید چیکار کنی.(یه جایی چشمک میزنه);)

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من توی بازی فاینال فانتزی 12 مشکل دارم و نمیدونم بعد از اینکه کاپیتان رو نجات دادم و اونو به شهر رسوندم و اون شمشیره رو از اون پیره مرده که یه موجود خرگوش مانند دستشه گرفتم و به کاپیتان دادم کجا باید برم.

تو نقشه هم هیچ علامتی ظاهر نمیشه
دوستانی که این بازی رو رفتن راهنمایی کنن

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من توی بازی فاینال فانتزی 12 مشکل دارم و نمیدونم بعد از اینکه کاپیتان رو نجات دادم و اونو به شهر رسوندم و اون شمشیره رو از اون پیره مرده که یه موجود خرگوش مانند دستشه گرفتم و به کاپیتان دادم کجا باید برم.

تو نقشه هم هیچ علامتی ظاهر نمیشه
دوستانی که این بازی رو رفتن راهنمایی کنن
دمتون خیلی گرم چقدر شما حرفه ای هستید.

پس چرا کسی جواب نمیده؟

kohzadi

کاربر سایت
Nov 6, 2006
28
منم تو اون مقبره که در جنوب منطقه برفی قرار داره گیر کردم دوتا در هست که بستس و یک دکمه که قتی میزنیش 3 تا زامبی میاد باید چیکار کرد

djaliakbar

کاربر سایت
Dec 22, 2006
15
منم تو اون مقبره که در جنوب منطقه برفی قرار داره گیر کردم دوتا در هست که بستس و یک دکمه که قتی میزنیش 3 تا زامبی میاد باید چیکار کرد
تو پیغام خصوصی جوابتو دادم ولی اینجام میگم تا همه استفاده کنن
باید کسی که اون دکمه رو فشار میده به سنگ جادویی میست مجهز باشه تا کارت راه بیوفته وگرنه تا ابد اون دکمه رو فشار بدی هی زامبی میپره بیرون!! هی زامبی میپره !!بیرون بیچارت میکنه :p:p

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه

دوستان من ميخواستم بازي فاينال فانتزي رو واسه pc بگيرم , حالا دوتا مسئله پيش اومده :

اول اينكه كدوم ورژنش به نظرتون بهتره , از همه لحاظ , مثلا ورژن 7 - 8 - 10 ؟ اصلا چنتا ورژنه ؟

دوم اينكه , از كجا گيرش بيارم ؟ چون ديروز رفتم ميدون امام خميني هم پيدا نكردم !

ممنون ميشم يكي راهنماييم كنه .....

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
فاينال فانتزي 13 شماره داره که ادامه یا شماره های جانبی هم ساخته شد:
شماره 1 تا 6 برای نینتندو و سوپر نینتندو بود. حتی بازسازی هم روی nds دارن.
شماره vii و viii برای pc و ps1
شماره 9 برای ps1
شماره 10 و 10-2 و 12 و vii-dirge of cerberus برای ps2
شماره 11 آنلاینه برای pc
شماره vii-crisis core و ff-d برای psp
شماره 13 هم (مثل vii نسخه های زیادی داره) از ابتدا گفتند که 6 نسخه داره. اما فقط 3 شماره اش در حال ساخته. و........
و چند نسخه CG ,آنامی و رمان و.....!!!
.....................................

اما برای بازی کردن روی pc:
چون شماره های vii و viii دیگه گرافیکی ندارن و تو سالهای دور خودشون بهترین بودن الان ارزش بازی کردن ندارن مگر برای دونستن داستانشون یا شیفتگان ff!! .شماره 11 هم بیخیال...

بهترین راه حل واست اینه که شماره 10 یا 12 رو با شبیه ساز pcsx2.6 که بخوبی اجرا میشه بازی کنی.

بهرحال سبک بازی هم با بازی های دیگه متفاوته و احتمالا دلتو می زنه. کلا ff یک بازی کنسولیه. تعداد خیلی کمی دنبال این بازی هستن برای همین دم هر مغازه ای ننداختن برای خرید توی سایت ها همه رو میشه پیدا کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر