Mortal Kombat | Xbox 360

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا من دی ال سی های بازی رو نصب کردم
از بین این دی ال سی هایی که کارکتر هایی مثل کنشی رو اد میکردن یه سری دی ال سی بودن که کلا 56 کیلوبایت بودن
این ها بعد از خرید چه چیزی رو آنلاک میکنن؟
اسمشونم Classic Costume بود
مثلا subzero Classic Costume

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا من دی ال سی های بازی رو نصب کردم
از بین این دی ال سی هایی که کارکتر هایی مثل کنشی رو اد میکردن یه سری دی ال سی بودن که کلا 56 کیلوبایت بودن
این ها بعد از خرید چه چیزی رو آنلاک میکنن؟
اسمشونم Classic Costume بود
مثلا subzero Classic Costume
خب اریا لباس کلاسیک ساب-زیرو رو باز میکنه|یا اضافه میکنه:|:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
اگه دیسک komplete Edition و داری خودش باز هست
اگه نه باید بری قبرستون و با پولاییکه بدست آوردی قبرارو بخری و بازشون کنی
پول که زیاد دارم ،الان دو تا مشکل دارم لباس چندتاشون ازاد کردم نمیدونم چجوری عوض کنم و این که تو بخش های test your might و strike و sight اولی باز میکنم و درست انجام میدم اما بعدیش هنوز قفله ؟ نمیره رو بعدی.
رفتم خیلی درخم هست توضیح نمیده چی به چیه سه قسمته قبرستونه . یکسری ادم رو درختن و... بعضی هاش concept فقط یکسری موزیک . یکسری کد داده مثلا 808080 زده quuck recovery کدا رو کجا بتید
وارد کرد؟

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
پول که زیاد دارم ،الان دو تا مشکل دارم لباس چندتاشون ازاد کردم نمیدونم چجوری عوض کنم و این که تو بخش های test your might و strike و sight اولی باز میکنم و درست انجام میدم اما بعدیش هنوز قفله ؟ نمیره رو بعدی.
رفتم خیلی درخم هست توضیح نمیده چی به چیه سه قسمته قبرستونه . یکسری ادم رو درختن و... بعضی هاش concept فقط یکسری موزیک . یکسری کد داده مثلا 808080 زده quuck recovery کدا رو کجا بتید
وارد کرد؟

ّرای انتخاب لباس دوم تو انتخاب کرکترها باید استارتو بزنی و بعد لباس دوممشونو انتخاب کنی.
اون کدها هم برای وقتی که دونفره بازی میکنی هست.تو لودینگ بازی باید وارد کنی.مثلا020-020 یعنی : دوبار Y رو بزن(هر نفر) بعد دفاع تو بازی off میشه
قبرها هم باید بخری .نمیشه تشخیص داد کدوم قبر یا جسد توش چیه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دستت درد نکنه کارم راه افتاد حالا باید پول بیشتر جمع کنم همه قبرها رو باز کنم و پرونده بازی ببندمراستی نمیشه ارنا ها رو خودمون انتخاب کنیم ؟ چون از قبر ها چند ارنا جدید باز شده برای شنگ سونگ و شاهرخ خان و.. نمیدونم از کجا باید انتخاب شن . رفیقت subzero خیلی ضعیف ساختن این نشونی از ساب زیرو قدیمی نداره به نظرم D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دستت درد نکنه کارم راه افتاد حالا باید پول بیشتر جمع کنم همه قبرها رو باز کنم و پرونده بازی ببندمراستی نمیشه ارنا ها رو خودمون انتخاب کنیم ؟ چون از قبر ها چند ارنا جدید باز شده برای شنگ سونگ و شاهرخ خان و.. نمیدونم از کجا باید انتخاب شن . رفیقت subzero خیلی ضعیف ساختن این نشونی از ساب زیرو قدیمی نداره به نظرم D

خواهش رفیق :)
برای انتخاب ارنا ها تو دونفره موقع انتخاب کرکترها باید Y رو بزنی
آره درسته فنای سابزیرو تو این نسخه کمه ولی دست کم نگیرش.با همین فنای کم انقدر قویه که نگو.قبول نداری بیا با هم آنلاین بزنیم قدرتشو بهت نشون بدم :)
ولی تو نسخه ی جدیدش خیلی خوبترش کردن.کلی فن و حرکت :)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آره درسته فنای سابزیرو تو این نسخه کمه ولی دست کم نگیرش.با همین فنای کم انقدر قویه که نگو.قبول نداری بیا با هم آنلاین بزنیم قدرتشو بهت نشون بدم :)

انلاینش که میگن افتضاح هست خارجی هاش مشکل دارن و نمیتونن راحت بازی کنن . وگرنه با کمال میل ولی بازی بالانس نیست مشخصه
kabal خیلی قویه . واقعا من الان دارم میفهمم . بعضی هاشون خوب کار نکردن روشون و کاملا ضعیف ترن مثلا همین ساب زیرو جلوی کابال هیچه واقعا . من که روی expert خداییش راحت زدمش . cyrex و noob و nightwolf و kitana و acorpin اینا من راحتم باهاشون . ولی اول kabal . ان شالله نسخه بعدیش انلاین میزنیم با هم .

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
انلاینش که میگن افتضاح هست خارجی هاش مشکل دارن و نمیتونن راحت بازی کنن . وگرنه با کمال میل ولی بازی بالانس نیست مشخصه
kabal خیلی قویه . واقعا من الان دارم میفهمم . بعضی هاشون خوب کار نکردن روشون و کاملا ضعیف ترن مثلا همین ساب زیرو جلوی کابال هیچه واقعا . من که روی expert خداییش راحت زدمش . cyrex و noob و nightwolf و kitana و acorpin اینا من راحتم باهاشون . ولی اول kabal . ان شالله نسخه بعدیش انلاین میزنیم با هم .
نه داداشم،با هرکی‌ ک بتونی‌ بزنی‌ نظرت قویتر میاد،مثلا با همین ساب میتونی‌ کابال رو بزنی‌،فقط باید تو دستت باشه شخصیت،اتفاقا کابال ضربه هاش قوی نیست،شما بدون X-Ray حداکثر بتونی‌ ۳۰% بزنی‌،با ساب میتونی‌ ساده 6 35% Damage بدی،بستگی داره بتونی‌ با کی‌ بزنی‌!!

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا

بچه ها کسی برای آنلاین پایه بود منو داخل ایکس باکس لایو اد کنه:

Ahmadreza PRO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر