The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان من یه جا گیر کردم :
تو chapter 2 ماموریت courage symbolize . تو دستور ماموریت میزنه ask around the kaedweni camp about seltkirks armor. ولی نمیدونم باید کجا برم و از کی پرس و جو کنم .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من یه جا گیر کردم :
تو chapter 2 ماموریت courage symbolize . تو دستور ماموریت میزنه ask around the kaedweni camp about seltkirks armor. ولی نمیدونم باید کجا برم و از کی پرس و جو کنم .

فکر کنم شما اونطرفین کمکی از دست من ساخته نیست:d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بچه ها من گزینه Dark Difficulty رو ندارم
تو سایت ها نوشته که با آپدیت ورژن 2 این گزینه اضافه میشه
اما من هیچجا برای آپدیت نمیبینم . البته ممکنه همون اول خودش آپدیت کرده باشه اما یادم نباشه
باید یه بار بازی رو تموم کنی تا اون Dark Difficulty باز بشه ؟

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
سلام

توي اون قسمتي كه از زندان فرار مي كنيم (بيرون مي آييم) دو تا نگهبان جلوي اون دروازه ايستادند ، چه جوري ازشون رد بشم ؟

شمشير و زره و ... رو هم ندارم.

ممنونم مي شم كمك كنيد

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بچه ها من گزینه Dark Difficulty رو ندارم
تو سایت ها نوشته که با آپدیت ورژن 2 این گزینه اضافه میشه
اما من هیچجا برای آپدیت نمیبینم . البته ممکنه همون اول خودش آپدیت کرده باشه اما یادم نباشه
باید یه بار بازی رو تموم کنی تا اون Dark Difficulty باز بشه ؟

بلی باید بازی رو یه بار تموم کنین تا باز بشه.

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام

توي اون قسمتي كه از زندان فرار مي كنيم (بيرون مي آييم) دو تا نگهبان جلوي اون دروازه ايستادند ، چه جوري ازشون رد بشم ؟

شمشير و زره و ... رو هم ندارم.

ممنونم مي شم كمك كنيد

کدوم زندان رو میگین؟اول بازی رو میگین؟اگر اولی رو میگین خارج زندان کنار همونجایی که دوتا سربازه نشسته بودن وسایلتون هست.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این داستان بازسازی نسخه اول برای ایکس باکس چی شد؟ خبری در این مورد در دسته یا نه الان؟؟؟

یه بار خبرش به بیرون درز میکنه دو روز بعدش میان تکذیبش میکنن معلوم نیست چه خبره.بهتره زیاد دل خوش نکنی

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کسی جریانه Ending آخره بازی رو فهمید که کی بود حمله کرد ؟

اره همونایی که letho رو فرستاده بودن (از طرف پادشاهان شمال سرزمین)تا پادشاهان خطه جنوبی رو بکشه(اسم مکانا درست یادم نیست ولی فکر کنم پائین pontar vally)تا تفرقه بیوفته بینشون و راحت بتونن اون مناطق رو بگیرن که به هدفشون هم رسیدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر