The Witcher 2: Assassins of Kings | Xbox 360

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
شاید هنگامی که مسوولان استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت ادعا کردند قسمت دوم از مجموعه بازی‌های ویچر، زیباترین بازی نقش‌آفرینی تا به امروز خواهد شد، آرزو می‌کردید این عنوان بتواند حداقل موفقیت‌های قسمت اول را تکرار کند. احتمالا سی‌دی‌ پراجکت از عهده‌ی این ماموریت بر خواهد آمد.

در اوایل ماه جاری میلادی استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت در جریان همایش پیش از E3 کمپانی نامکو که در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار شده بود اطلاعات نسبتا کاملی در خصوص قسمت دوم از مجموعه بازی‌های ویچر در اختیار سرویس‌های خبری مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای قرار داد. در جریان این همایش اعضاء تیم تولید قول دادند بازی‌کننده‌ها با عنوانی به شدت جذاب با خط داستانی محکم و مناسب برای بزرگ‌سالان مواجه خواهند شد.

همچنین در خلال توضیحات تصاویر داخل بازی ویچر2 نیز بنمایش درآمد که انصافا از حیث جزییات و دقت بکار رفته در طراحی شخصیت‌ها کم‌نظیر است.
مسوولان استودیو بازی‌سازی سی‌دی پراجکت در سپتامبر سال گذشته میلادی تایید کردند ویچر2 مراحل ساخت و تولید خود را برای پلت‌فرم رایانه‌های شخصی پشت‌سر می‌گذارد. هم‌چنین تایید شد نسخه‌ی کنسولی بازی پس از اتمام نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و انتشار آن در دستور کار این استودیو بازی‌سازی قرار خواهد گرفت.
انتظار می‌رود قسمت دوم از مجموعه بازی‌های ویچر در ابتدای سال آینده‌ی میلادی در اختیار علاقه‌مندان پروپاقرص این عنوان قرار بگیرد.
منتظر اطلاعات بیشتر از این عنوان باشید.

به‌نقل از VG247

69488_TheWitcher2AssassinsOfKings-Art-07_normal.jpg

149036-thewitcher.jpg

the-witcher-2-004.jpg

Last edited by a moderator:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
عکس هارو یخورده کوچک تر بزارش یا بزار تو اسپویلر لطفا.یه لحظه فکر کردم مانیتورم 2 تکه شده
با نسخه ی 1 کیف کردیم،امیدوارم این هم قشنگ باشه

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بازی که فقط رو PC میاد چرا تو بخش X360باید تاپیک داشته باشه؟ما نمیدونیم!
بابا گیم اسپات خیلی اوقات از موضوع پرته!:biggrin1:
بازی خیلی وقته برای 360 و ps3 تایید شده! سر این موضوع pc گیمرها کلی تلفات دادن!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا گیم اسپات خیلی اوقات از موضوع پرته!:biggrin1:
بازی خیلی وقته برای 360 و ps3 تایید شده! سر این موضوع pc گیمرها کلی تلفات دادن!
E.e؟خبر دار نشدم من:D میشه یه منبع بدی که اون نسخه ها رو هم ثبت کرده باشه- اگه اینطور باشه که خیلی بازی شاخی از PC به سمت کنسول هدایت شده:D

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
E.e؟خبر دار نشدم من:D میشه یه منبع بدی که اون نسخه ها رو هم ثبت کرده باشه- اگه اینطور باشه که خیلی بازی شاخی از PC به سمت کنسول هدایت شده:D

من دقیق اطلاع ندارم ولی تا اونجایی که یادمه اخرین خبری که ازبازی اومد این بود که بازی برای هر سه پلتفرم منتشر میشه ولی احتمالآ نسخه pc زودتر از نسخه کنسولی منتشر میشه دیگه نمیدونم اخرش چی شد :biggrin1:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
من دقیق اطلاع ندارم ولی تا اونجایی که یادمه اخرین خبری که ازبازی اومد این بود که بازی برای هر سه پلتفرم منتشر میشه ولی احتمالآ نسخه pc زودتر از نسخه کنسولی منتشر میشه دیگه نمیدونم اخرش چی شد :biggrin1:

دوست عزیز در متن موضوع هم نوشته که نسخه pc زود تر از نسخه کنسولی منتشر میشه.:biggrin1:

قابل توجه آقایcapitanrayan که جوابشون هم از دوست خوبمون آقای Ooops شنیدن.:biggrin1:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
این بازی نسخه یکش چطور بوده؟؟؟

کسی بازی کرده یا نه (نسخه اول رو) ؟؟؟

به نظرم پا تو سبک خفنی گذاشته! یعنی باید بتونه با بزرگانی مثل Fable یا Oblivion رقابت کنه!!!!

من 3 تا تریلر ازش دیدم به نظر گیم پلیش اشکالاتی داشت!! یارو از طبقه دوم یه ساختمون خودش رو مینداخت پایین شخصیت بازی عین چوب خشک هیچ کارش نمی شد!! یعنی یه ذره تلو تلو هم نمی خورد راست راست راهشو می رفت!!! اینش خیلی افتضاح بود!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی

فقط همین یه جمله: اگر این سبک بازیها رو بازی میکنی و اینو بازی نکردی، یکی از بهترین بازیهای 3 سال اخیر رو از دست دادی!
تو بازیهایی که من بازی کردم این بازی بعد از DA:O بهترین بازیه این سبک تو 3 سال گذشته است. حتی الان هم دیر نیست برای بازی کردنش. داستان و روایت داستان فوق العاده ای داره. اکشن بسیار عالی. آهنگ ها و سینماتیک های بسیار زیبا و سیستم rpg مناسب!

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام

به نظرم پا تو سبک خفنی گذاشته! یعنی باید بتونه با بزرگانی مثل Fable یا Oblivion رقابت کنه!!!!

من 3 تا تریلر ازش دیدم به نظر گیم پلیش اشکالاتی داشت!! یارو از طبقه دوم یه ساختمون خودش رو مینداخت پایین شخصیت بازی عین چوب خشک هیچ کارش نمی شد!! یعنی یه ذره تلو تلو هم نمی خورد راست راست راهشو می رفت!!! اینش خیلی افتضاح بود!
راستش یه چیزی مثل داستان GOW هستش که یخورده احساسیه
بله شما انتظار داری آدم معمولی باشه؟از اسم تاپیک معلومه:
Assassins of kings
اینا این قدر برای این کار آموزش دیدن که 2 طبقه بیوفتن هیچیشون نشه،ضمنا بازی تا حدود بسیار کمی تخیلیه،انتظار GTA 4 که نباید ازش داشت

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من رو pc نسخه ی یک رو بازی کردم( البته از لحاظ تکنیکی باید بگیم نسخه ی یک نسل جدید رو) ولی زیاد از سبک کنترلش خوشم نیومد اگه اشتباه نکنم اشاره و کلیکی بود و گزینه ی تغییری هم براش نبود. سوال اینجاست که برای سبک بازی چی کار می کنن؟ مثل DA یه گیم پلی جداگونه برای نسخه ی کنسول می زنن؟

،ضمنا بازی تا حدود بسیار کمی تخیلیه

نسخه ی یک که تا حدود بسیار زیادی تخیلی بود. البته شاید منظورت فیزیک بازی باشه چون از لحاظ خط داستانی به شدت تخیلی بود.( شخصیت اصلی بازی با دارو های گیاهی جهش پیدا کرده بود و شکارچی هیولا بود) این یکی هم احتمالا درست پشت داستان نسخه ی یک شروع میشه چون فکر کنم یه کات سین آخر بازی نشون داده شد که درست تموم نشد و توش به جون پادشاه سو قصد شد.

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
اینا این قدر برای این کار آموزش دیدن که 2 طبقه بیوفتن هیچیشون نشه،ضمنا بازی تا حدود بسیار کمی تخیلیه،انتظار GTA 4 که نباید ازش داشت

من نمیگم دردش بگیره از افتادن !! من میگم یه عکس العملی نشون بده بالاخره!!! یکم خم شه مثلا!!! غیر از اینه که هر موجودی باشه در قبال افتادن یه عکس العملی داره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر