عرضه ي Final Fantasy Versus XIII براي ,X360 در حال بررسي

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
عرضه ي Final Fantasy Versus XIII براي X360، در حال بررسي

سلام.

final-fantasy-versus-xiii-mood.jpg

Final Fantasy XIII اساسا يك بازي انحصاري براي PlayStation 3 بود ولي در نهايت به يك بازي multiplatform براي دو كنسول PlayStation 3 و Xbox 360تبديل شد.

Final Fantasy Versus XIII نيز اساسا يك بازي انحصاري براي PlayStation 3 است كه از زمان معرفي تا به امروز منتظر مانده.

تريلر هاي گوناگوني كه بعد از multiplatform شدن FFXIIIاز FFV XIII ديديم, مشخص ميكرد كه بازي در تمام دنيا به صورت انحصاري تنها براي PS3 عرضه خواهد شد. ولي رئيس Square Enix يعني Yoichi Wada طي جلسه ي Q&A كه همراه با سرمايه گذاران در توكيو برگذار شد, گفت كه نسخه Xbox 360 بازي Final Fantasy Versus XIII در حال بررسي است.

بر طبق گذارش Impress Watch , وقتي از او پرسيده شد كه اگر بهترين تصميم اين باشد كه Versus به صورت يك عنوان multiplatform عرضه شود, Wada پاسخ داد: "ما قبل از انونس رسمي آن را مورد بررسي واحد داخلي خود قرار ميدهيم."

سوال در رابطه با Final Fantasy XIII و احتمالات عرضه ي بازي هاي Xbox 360 و كمك آن به افزايش فروش پرسيده شد.

بسيار انتظار ميرود رونمايي رسمي از بازي ماه ديگر در E3 Expo در لوس آنجلس اتفاق ميوفتد هر چند كارگردان بازي, Tetsuya Nomura اشاره كرده كه شايد اين اتفاق به تاخير بيفتد.

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
- Square Enix CEO Yoichi Wada released a clarification statement regarding to his comment yesterday when asked about a possible Xbox 360 release of Final Fantasy Versus XIII. He clarified that due to translation error some website reported an announcement will be made soon, but the correct statement was to wait for a formal announcement, at this point nothing is finalized.
عجب هم درستش کرد با این بیانیه!
----
EDIT: از نسخه Wii هم به شدت حمایت می‌کنیم.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
وقتی ff13 تو e3 واسه xbox360 معرفی شد و در حالی که انحصار ps3 بود از همئن موقعه مطمئن شدم که FF13 vs واسه x360 هم میاد ولی یادمه تو همین فروم بازی سنتر این حرفو زدم و گفتم از انحصار ps3 در میاد کلی از دوستان به ما لطف داشتن و بی احترامی کردن و کلی حرف زدن که فن بازی در نیارو از این جور حرفا به نظر من تو e3 امسال همه چی مشخص میشه دیگه به این کارهای قشنگه squar عادت کردم..just wait

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
dbazi.com:
نکته‌ی اخلاقی ماجرا این‌که اگر در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 سال جاری میلادی، وادا از تاریکی در آمد و ضربه‌ای به شانه‌ی دان متریک زد و با لهجه‌ی زیبای ژاپنی از عرضه‌ی Final Fantasy Versus XIII برای ایکس‌باکس360 خبر داد، ابدا تعجب نکنید!:cheesygri

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اگه بشه چي ميشه.خدا كنه واسه 360 هم بياد.خيلي خوشحال ميشم.من كه با ffXIIIتا الان كه خيلي حال كردم.(هنوز تموم نكردم chapter 11هستم).احتمالا از اين هم خوشم بياد.از اون تريلري كه ازش ديدم خيلي خوشم اومد.:love:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
میشه یه لطفی کنید خبر رو ترجمه شده بزارید؟
دیگه سایت داره به سایت تقویت زبان تبدیل میشه :biggrin1:
لطف کنید اگه حوصله ترجمه ندارید خبر رو نزارید ;)

حق با شماست
گفته که وادا رئیس اسکوار یه بیانیه اصلاحی منتشر کرده مبنی بر اظهار نظری که او درباره احتمال عرضه versus 13 بر روی 360 کرده بود .وادا تصحیح کرده که یه خاطر ترجمه اشتباه بعضی از سایتها از صحبت های او اینجور برداشت شده که این بازی به زودی برای 360 اعلام میشه در صورتی که هنوز جمع بندی کلی نشده و باید منتظر یک اعلام رسمی باشیم .;)

البته به نظر من اگه این بازی برای 360 اعلام بشه اصلا اتفاق عجیب غریبی نمی افته. دیگه این بازی از resident evil devil may cry final 13 tekken 6 که بدتر نیست همشون برای 360 هم عرضه شدند.

maapor2

کاربر سایت
May 17, 2010
65
نام
محمد امین
من که اصلا با نسخه جدیدش حال نکردم اینهمه e3 2006 جار و جنجال راه انداختن بعد اینطوری شد ولی بازم خیلی بد نبود :biggrin1:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تاييد شدن يا نشدن بازي براي360 تو e3 است يا tgs؟
آنطور که نامورا گفته بود: گروه شون به E3 نمیرسه. و احتمال زیاد اصلا VERSUS توی E3 نیست. چه برسه به تایید اما باید دید.....

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
حميد من كه ميگم نومورا خالي بسته تا كسي به ديدن اين بازي اميد نداشته باشن و بعد يهو از تو قوتي در بيارتش!:دي

در كل اگه اين بازي تا الان مولتي نشده به اين دليل هست كه اصلا هيچ معرفي رسمي نداشته پس اصلا نميشه مطمئن بود انحصاري بمونه. البته مولتي شدن اين بازي هم به معني يه تاخير 6 ماهه خواهد بود چون بازي اول روي PS3 ساخته ميشه و بعد روي 360 پورت ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر