Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
فقط در ویتنام نخواهد بود احتمال بسیار بسیار بسیار زیاد.
بله!
ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
این سیاست‌های شرکت بازی‌سازی و ماست بندی اکتیویژن کلا نمیزاره یه چیز درست از تو این بازی دربیارن، دوره جنگ سرد تا الان رو میشه با دوهزار جور حوادث جنجالی تو بازی پوشش داد. یک دو جین ترور هستند که اگه ملت جرئت کنند بازسازی کنند بهترین بازی سال میشه :D حالا اینا که مرحله روسیه رو گذاشتند،‌ یک مرحله هم بریم مــثـــلـــا در نقش Lee Harvey Oswald :D

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
یک مرحله هم بریم مــثـــلـــا در نقش Lee Harvey Oswald

عجیب حال داده به ملت این تفنگ دار دریایی!!!

180px-CE2892.jpg

اینجا چه طوری کشتنش؟
LHO29.jpg

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این طور که من تریلر بازی رو دیدم هواپیما جت و هلیکوپتر سواری هم داره خلاصه عجب آشی بشه این بازی همه چیز مخلوط توش هست . باید منتظر بمونیم ببینیم چیه ؟ ولی تا الان COD ها تو نوع خودشون بازیهای قشنگی بودن اینم باید جالب باشه همیشه با چیزها و کارهای جدید تو بازی آدم رو جذب بازی کردن میکنن . یعنی این چه جوری میشه ؟ بازم باید بریرم اورجینال بگیریم به خاطر قشنگی بازی :confused:

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
ظاهرا وجود CO-op 4 نفره در بازی تایید شده!!!!
که البته برای pc به صورت آنلاین امکان پذیر خواهد بود.!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
به قول دوستمون معلوم نیست چی بشه با این وضعی که این دوتا شرکت زدن به تیپ هم ، خدا آخر عاقبت این شماره رو بخیر کنه !
ایول Co op ! از الان پول جمع کنیم بریم ارجینال بخریم یا صبر کنیم کرک بشه!:cheesygri

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
با این تریلر جدید کاملا معلومه که دوباره Treyarch دوباره داره آماده خوریه تکنیکی IW رو میکنه!!!
خود MW2 هم از لحاظ فنی کمی قابل انتقاد بود ودوباره یه بازیه جدید با همون موتور عینا!!!
واقعا دیگه این موتور قدیمی به نظر میاد!

Call of Duty: Black Ops Uncut Reveal Trailer

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
آقا من این پیشنمایش Lord Anubis (امیر) خوندم متحول شدم!!!
اگه اینطور باشه که اشاره کرده با یه عنوان سطح بالا طرفیم که البته موتورش قدیمی شده دیگه!

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
نگاهی کوتاه بر:

Call of Duty: Black Ops

945064_20100505_embed007.jpg

در یخبندان روسیه...

سلاح و خون
ما در جهانی زندگی می کنیم که همه چیز آن اشتباه است، این شعار نسخه هفتم سری ندای وظیفه است.شرکت تری آرک قبلا هم و در شماره پنجم نشان داد که نگرشی منفی نسبت به جنگ دارد و سعی می کند این پدیده شوم را در بازی هایی که می سازد رد کند.محوریت داستان این نسخه بر دوران جنگ سرد چرخش دارد که جنگ های زیادی رخ داد و از مشهور ترین آن ها جنگ ویتنام بود.مشخصه اصلی این سری یعنی سلاح و خون در این بازی هم خود نمایی می کند و به صورتی پایدار ، محکم و دست نخورده باقی مانده است.این نسخه از این سری جزییات زیادی ارایه نداده و باعث شده که نتوان در مورد آن نظری قطعی داد.در یکی از تریلر های منتشر شده شما در سال 1968 و در کوه های برفی و سرد روسیه هستید.در اوایل مرحله با دید اول شخص در فرودگاهی در شمال کالیفرنیا سوار یک هواپیمای SR-71 می شوید.و باید برای شناسایی پایگاه و قلمرو دشمن وارد عمل بشوید.بر روی نقشه بازی ساختمان ها مشخص هستند و یک سری blips آبی رنگ هم وجود داند که همان دشمنان شما در قالب نیروی زمینی هستند.شما با هواپیما در ارتفاع هشتاد هزار پایی قرار دارید که برای تنفس یک لباس شبیه فضانورد ها را بر تن دارید.یکی از ویژگی های این نسخه گنجاندن سلاح های مختلف در بازی است.به عنوان مثال در یکی از مراحل که در جنگل رخ می دهد و باید در سکوت انجام شود شما برای حفظ سکوت باید از یک تیر و کمان فولادی برای کشتن دشمنان استفاده کنید.این تیر و کمان فولادی قابلیت این را دارد که تیرهایش را به مواد منفجره آغشته کنید.البته ممکن است با خود بگویید چه کسی در این جهنم به جای مسلسل از تیر و کمان استفاده می کند ، در حالی که مسلسل قوی و کار آمد تر است؟ رییس شرکت در این مورد می گوید که قطعا برای یک گیمر هم که شده از این کمان استفاده خواهد کرد که این برای ما مهم است.وقتی که در بازی با شخصیت اصلی با سرعت زیاد می دوید به خوبی می توانید صدای تنفس های شخصیت اصلی را بشنوید.

945064_20100505_embed008.jpg

شخصیت اصلی بازی در ویتنام

کشتارگاه
در یکی دیگر از مراحل باید با هلیکوپتر به منطقه ای به نام کشتارگاه حمله کنید و پس از پاک سازی محل یک هلیکوپتر به دنبال شما می آید که باید برای رسیدن به آن باید بدوید و طنابی که از آن آویزان است را بگیرد.بعد از فرار کردن شما ، این محل توسط موشک هایی نابود می شود.در بعضی از مراحل واقعا فکر می کنید که در فضای نسخه چهارم قرار گرفته اید که در شهر عراق رخ می داد ، اما به جای اعراب دشمنان شما ویتنامی ها هستند.یکی از چیز های مهم این نسخه حرف زدن شخصیت اصلی است که مانند شخصیت های دیگر این سری لال نیست و می تواند صحبت بکند.ما مشتاق این هستیم که آیا شرکت سازنده در این نسخه به داستان سرایی دست خواهد زد یا نه! همه چیز در این بازی چشمگیر است که با توجه به نامش هم چیزی طبیعی به نظر می رسد.بخش همکاری هم تا چهار نفر امکان پذیر است که گیم پلی منحصر به فردی خواهد داشت.سازندگان در مورد بازنویسی تاریخ پیچیده جنگ ویتنام و استفاده آن به عنوان داستان در این بازی گفته اند که همه چیز آن اشتباه است.ما خواسته ایم وقایع جنگ ویتنام را در داستان این بازی تغییر دهیم.از این صحبت می شود به این نتیجه دست یافت که با اثری تبلیغاتی یا تحریف کننده روبرو هستیم؟! البته برای رسیدن به پاسخ این سوال باید تا زمان عرضه بازی منتظر بمانیم.در نگاه اولی که بازی دارید همه چیز جذاب و هیجان انگیز است و هیچ شکی در آن وجود ندارد.مبارزات سریع و خشمگین هستند.روستاهای جنگ زده ویتنام که با بمب و موشک های بی شمار آمریکا تغییر شکل یافته اند به شکل زیبایی در بازی گنجانده شده اند.ما امیدوار هستیم این وسعت بصری در سایر مراحل نیز وجود داشته باشد.ندای وظیفه جدید قرار است در تاریخ 9 نوامبر 2010 برای پلتفرم های ایکس باکس 360 ، پلی استیشن 3 ، کامپیوتر (با پشتیبانی از سرور اختصاصی) و Wii عرضه بشود.

-

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم ، اگه بتونم آنلاین بازی کنم ۱۰۰٪ اورجینالش میخرم.

فقط چند سوال :
۱- واسه این بازی اینترنت با چه سرعت نیازه ؟
۲- چه پینگی میخواد ؟ (خواهشا نحوه بدست آوردن پینگ هم بگید.)

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم ، اگه بتونم آنلاین بازی کنم ۱۰۰٪ اورجینالش میخرم.

فقط چند سوال :
۱- واسه این بازی اینترنت با چه سرعت نیازه ؟
۲- چه پینگی میخواد ؟ (خواهشا نحوه بدست آوردن پینگ هم بگید.)
سرعت 128 برای سرور های داخلی و 256 برای خارجی کافیه.
پینگ هم از 250 پایین تر باشه میشه بازی کرد فقط باید عادت کرد.
توی Run اینو بنویسید :
Ping IP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر