همه چیز در مورد سریال V

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این "V" که روی کاور هست به نظرم علاوه بر Visitors ایهام به Versus هم داره ؛ آره؟
.
از این supernaturalـهای بی سر و ته هست یا داستانش هم جالبه؟
ببینیم؟:biggrin1:
خدایی تا اینجا که 9 قسمت اومده داستانش رفته رفته داره جذاب میشه. تو پست قبل از این هم گفتم. خیلی باحال داره میشه. هیجانش رفته رفته بیشتر میشه.:love:

خب منم ترغیب شدم برم بگیرم . فقط چون هم Flash Forward هم V هر دو از ABC پخش میشن و هر دو هم تقریبا علمی تخیلی هستن ، یه مقایسه ای بکنین ببینم کدوم ارزش اینو داره که اول شروع کنیم به دیدنش ؟ چون وقت من خیلی محدوده برا سریال دیدن !
نیما جان هر دو تاشون قشنگه. من شخصا نمیتونم بگم کودومو ببینی. حالا باز نظرات دوستان هم می شنویم.

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم ترغیب شدم برم بگیرم . فقط چون هم Flash Forward هم V هر دو از ABC پخش میشن و هر دو هم تقریبا علمی تخیلی هستن ، یه مقایسه ای بکنین ببینم کدوم ارزش اینو داره که اول شروع کنیم به دیدنش ؟ چون وقت من خیلی محدوده برا سریال دیدن !

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بنظر من هردو قشنگن ولی Flash Forward یکم قشنگتره و منو بیشتر جذب خودش کرده .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
تو اپیزود 11 نمیدونم توجه کردین یا نه . نشون داد مردم شهرهای مختلف برای موندن V ها تظاهرات میکردن . تو یکی ار صحنه ها تهران رو هم نشون داد !!!:biggrin1: صحنه عزاداری بود و یک وانت رو نشون میداد یک مرد روش داره با بلند گو حرف میزنه !:biggrin1:

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
تو اپیزود 11 نمیدونم توجه کردین یا نه . نشون داد مردم شهرهای مختلف برای موندن V ها تظاهرات میکردن . تو یکی ار صحنه ها تهران رو هم نشون داد !!!:biggrin1: صحنه عزاداری بود و یک وانت رو نشون میداد یک مرد روش داره با بلند گو حرف میزنه !:biggrin1:
دقیقا من اومده بودم اینجا همینو بگم که شما دیگه زحمتشو کشیدین :cheesygri
اگه آنا از او شیپ ها فرستاده بود پس چرا ما ندیدیم؟:-"

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم شروع کردم به دیدن :D به نظرم Plot جالبی هست ! شاید تنها نکتش اینه که حضور بیگانه ها این بار طبق Plot برای چیزی جز غارت و نابودی زمین هست ! کمی از کلیشه دور شدن ، هر چند حدس زدن اتفاقات بعدی با چیزهایی که تو اپیزود اول دیدم کمی راحت شده .

در کل راضی کننده بود ! جلوه های ویژش هم خوب کار شده بود مثل تمام سریال های ABC !

اینو قبل از FF دیدم چون اون کنسل شده و تو یه وقتی که بیکارم میشینم نگاه میکنم .

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
ولی یک جاهاییش با هم تناقض داره مثلا اون شب که ول رو میخواستن بکشن خوب اون سربازه همشونو دیده بود پس راحت میتونست به آنا گزارش بده!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ولی یک جاهاییش با هم تناقض داره مثلا اون شب که ول رو میخواستن بکشن خوب اون سربازه همشونو دیده بود پس راحت میتونست به آنا گزارش بده!
قبلا یادمه یه جایی گفتن این Vها اگه تو ماموریتشون شکست بخورن نمیان به آنا بگن چون میدونن پدرشون رو در میاره!:biggrin1:سعی میکنن خودشون اول ماموریت رو به پایان برسونن بعدا میرن میگن! شاید این هم دلیلش همین باشه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا قسمت 12 خداااااااااااا بود. سکانس آخری که آنا
تخم مرغ ها رو میبینه و احساساتی میشه و اولین تجربه احساس انسانی اش رو میکنه
آخرت سکانس بود.

بدجور حال داد این قسمت. :love:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
نمیخوام توهین کنم ولی خدایی کجای این سریال قشنگه آخه؟:d
کلیشه داره از سر و کول سریال بالا میره:dتو ژانر فضایی بازی! اون Taken با اون مزخرفیش از این بهتر بود والا
بچه ها سلیقتون داره خراب میشه ها:d

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
نمیخوام توهین کنم ولی خدایی کجای این سریال قشنگه آخه؟:d
کلیشه داره از سر و کول سریال بالا میره:dتو ژانر فضایی بازی! اون Taken با اون مزخرفیش از این بهتر بود والا
بچه ها سلیقتون داره خراب میشه ها:d
:d من 12 قسمت رو تو یک روز دیدم تا ساعت 4 صب خیلی باحاله !
این سریال هم مثل Flash forward مرد نه؟!
نه تو فرومی نوشته بود این سریال زمستانی هست فصل 2 داره :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تاریخ پخش فصل دوم هم مشخص شد.

60252841423521850195.jpg

2011-01-04