بهترین Splinter Cell از دیدگاه شما؟

کدام Splinter Cell ؟

• Splinter Cell

رای‌ها: 6 4.2%
  • Splinter Cell: Pandora Tomorrow

رای‌ها: 39 27.1%
  • Splinter Cell: Chaos Theory

رای‌ها: 31 21.5%
  • Splinter Cell: Double Agent

رای‌ها: 26 18.1%
  • Splinter Cell: Conviction

رای‌ها: 42 29.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    144

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من همین الان رای دادم، چون واقعا دو دل بودم که PT رو بزنم یا CT.:D هر دو واقعا شاهکارن، نمیشه گفت کدوم بهتره، هر دو عالین.:love::love:

ولی من CT رو زدم، چون آهنگ مرحله 3ـش خیلی توپس بود...:D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من شماره ای قبلو کم و بیش بازی کردم . بنظرم Conviction از بقیه بهتر هست .

بخاطر اینکه راه های بیشتری رو پیش روت میذاره تا دشمناتو از بین ببری . هم میتونی از طریق مخفی کاری بری هم اینکه بصورت اکشن . اینجوری بنظرم هم طرفدارای قدیمیشو راضی میکنه هم طرفدارای جدیدی بدست میاره .

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
pandora tomorrow بهترین شماره از این بازی بوده که من تا به حال بازی کردم...Splinter Cell: Conviction هم نا اُمید کننده ترین و به دور از واقیعت ترین , برا من جالب بود مثلا توی یه اتاق درگیریُ خونُ خون ریزی بود , تو اتاق بغلی نگهبانا با خیال راحت بدونه اینکه آب از آب تکون خورده باشه داشتن پُست میدادن...

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
PT اوج سري بود هيچ يكي از بهترين بازي هاي عمرم بود. من هنوز الانم بعضي وقتا بازيش ميكنم.
بعدشم كه CT

***:
Splinter Cell: Conviction هم نا اُمید کننده ترین و به دور از واقیعت ترین , برا من جالب بود مثلا توی یه اتاق درگیریُ خونُ خون ریزی بود , تو اتاق بغلی نگهبانا با خیال راحت بدونه اینکه آب از آب تکون خورده باشه داشتن پُست میدادن...

نميدونم شما رو چه درجه سختي بازي كردي و... ولي هوش مصنوعي يكي از فاكتوراي نسبتا خوب بازي بود...
سري ميدوييدي بعد پشت يه ديوار كاور ميگفتي , از اتاق بقلي صداتو ميشنيدن ميومدن ببينن چه خبره .. حالا نميدونم مشكل از من بوده يا شما D:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کانویکشن مخفی کاری ندداش ت خیلی حال میداد البته دبل ایجنت هم روی پی اس 2 حال میداد مخصوصا مرحله 1 برفی اش اما این دیگه اسون تر شده خوبه:d

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
PT اوج سري بود هيچ يكي از بهترين بازي هاي عمرم بود. من هنوز الانم بعضي وقتا بازيش ميكنم.
بعدشم كه CT

***:

نميدونم شما رو چه درجه سختي بازي كردي و... ولي هوش مصنوعي يكي از فاكتوراي نسبتا خوب بازي بود...
سري ميدوييدي بعد پشت يه ديوار كاور ميگفتي , از اتاق بقلي صداتو ميشنيدن ميومدن ببينن چه خبره .. حالا نميدونم مشكل از من بوده يا شما D:
مشکل از بی توجهیِ شماست , بعضی از مرحله هاش انگار پارت بندی شده بود , که درگیری و شورش هیچ تاثیری روی هوش مصنوعیِ مثلا سربازهای سالن یا اتاق بعدی نداشت..راحتر بگم مثلِ MGS سیستمِ آلارم نداشت , که تا تایمش تموم نشه دست از سرچ و تعقیب بر ندارند...قبولِ:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر