هرسوالی درمورد Ps2

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط mohammad1, ‏Feb 8, 2007.

1. mohammad1

کاربر سایت

هر سوالی در مورد PS2 سخت افزار و نرم افزار داری بپرس فقط مشخص و گویا باشه ؟:love:

2. Behzad

Behzad Come on it's time to go
    Administrator

نام:
    بهزاد
    قانون شماره 3) کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می ‌بایست کوتاه و در رابطه با سؤال، مشکل و یا پیغام ایشان باشد به طوری که از روی موضوع بتوان از مطالب درون آن با خبر شد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی همچون: تورو خدا کمکم کنید، خیلی مهم، هر کی می تونه جواب بده، نیاز به پاسخ فوری، چطوری می تونم، کرک می خوام، بدو بیا تو، ... جدا خودداری فرمایید.

در صورت تکرار برخورد خواهد شد ...

3. mohammad1

کاربر سایت

آقا بهزاد اگه یکم بیشتر فکر کنی میفهمی که موضوع که من انتخاب کردم کاملا مشخص است و اصلا هم شامل بند 3 نمیشه در ضمن به جای این حرفها؟ واسه شروع بهتره یه سوال کنی .

4. Skychaser

Skychaser Graveyard of Dreams
    مدیر انجمن

نام:
    جواد محسنی
    کنسولی که عمرش تموم شده دیگه چه نیازی به راهنمایی داره......

در ضمن من خودم وقتی اسم تاپیک شما رو دیدم گفتم شاید یه شخص 120 ساله اومده میخاد نصیحت کنه
    پس صد در صد تاپیک شما متوجه بند 3 خواهد بود ;)

5. Saman

Administrator

برای ما که مشخص نبود.
    این تاپیک به دو دلیل قفل می‌شه: 1. عنوان نامناسب 2. PS2 یک کنسول مُرده حساب می‌شه که خوب نیست پشت‌سرش حرف بزنیم :biggrin1:

6. Saman

Administrator

نام بی‌ارتباط تاپیکو عوض می‌کنم و این‌جا رو باز می‌کنم تا به «مغزمُردگی» محکوم نشم.
    روند این تاپیک نشان خواهد داد که حرف من درست بود یا غلط.

7. Z.E.U.S

کاربر سایت

نام:
    میثاق
    سلام

می خواستم بدونم ps2 مدل 50000 کارش چطوره .

با تشکر . :cool:

8. mohammad1

کاربر سایت

سوالت شفاف نيست ولي پاسخ ميدهم اگه پاسخت رو نگرفتي موردي بپرس ؟
    مدل 50000 اولين مدلي بود که بعد از مدل 39004 به ايران وارد شد در مقايسه با مدلهاي قبلي دور فن پايين آمده صداي دستگاه تقريبا کم شده و ريموت کنترل که در مدلهاي قبلي روش نبود رو دستگاه انتقال يافته و ilnkجلوي دستگاه حذف شده مزاياي اين مدل اين که ورزن dvd بالايي دارد و مشکل لود نکردن و حساسيت به بازيها و dvd فيلم در آن حل شده و معايب ان اين که مود چيپ موجود در بازار براي اين مدل يعني m3 با اين دستگاه مچ نيست و فلش را دير خالي ميکند .

9. Iraj

کاربر سایت

نام:
    ایرج آیریان
    منم سلام
    من میخاستم بدونم که مدل 75004 کارش چطوره ؟:cheesygri

10. Masood_Matin

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام
    کی گفته این کنسول مرده ؟
    کنسولی که بیش از 100 میلیون نفر تو دنیا دارن ازش استفاده میکنن و هنوز سونی و شرکتهای بازی سازی حمایتش میکنن ، مرده اس ؟

پس اگه مرده اینه، احتمالا 100 میلیونی هم که دارن از این دستگاه استفاده میکنن ، مرده ان ؟؟

رک و راست بگو از این کنسول خوشم نمی آد و دلم میخواد این تاپیک رو قفل کنم ، اینطوری بهتره ;)

با تشکر

11. Mahdi Co

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    بابا فکر کرده طرف مدیره سایته MIcrosoft هستش...کنسولی که مرده باشه واسش بازی در حد GoD Of War 2 تولید نمیشه....یه کم زوده واسه از دور خارج شدن PS2!!!

12. lave_101

کاربر سایت

چگونه مي شود با ps2 آنلاين بازي كرد؟

شيوه و وسايل مورد نياز را ذكر كنيدو يااصلا در ايران بازي كرد؟

13. mohammad1

کاربر سایت

واسه بازي انلاين 1 -يک خط adsl ميخواي با سرعت حداقل 256k و 2-نتورک آداپتور اگه ps2 شما از اون بزرگها باشه ولي براي مدل کوچک نياز نيست 3- يک بازي اورجينال مثل desrt storm ويا فوتبال pro 6 ويا بازي ديگري که توش بخشي بنام انلاين يا اينترنت داشته باشه فقط بازي اورجينال باشه 4- مود چيپ دستگاهت اگه چيزي به غير از dms ويا o2 بايد از دستگاه جدا شود
    تا اينجاش بيا تا بعد

14. mohammad1

کاربر سایت

در مورد اين مدل بايد بگم که خيلي از مشکلاتي که سري700xx داشت مانند عدم سازگاري با اکثر مود چيپ ها و از دست رفتن منو و سوزاندن لنز و بقيه مشکلات را ندارد ولي ورزن dvd فيلم آن به 3 افزايش يافته واز ان ميتوان حتي به جا يک ويدئو استفاده کرد و به علت تغيير در طراحي ديگر نميتوان به اين مدلها هارد ide نسب کرد در اين مدل مشکل تغذيه به کلي و گرم شدن بيش از حد تا حدودي نسبت به مدل 700xx حل شده .

15. m.ali.ps3.x360.wii

کاربر سایت

سلام آقا محمد من می خواهم یه دونه ps2 برای یکی از دوستانم بخرم از هر مغازه دار ی سوال کردیم هر کدام برای فروش خود یه چرتی می گفتن حالا ps2 بزر گ بهتر ه یا این نزک ها خودم که از این بزرگها دارم خوب کار کرده ولی نوش گیر نمی یاد ومی خواستم به ps2 خودم هارد وصل کنم چگونه این کار راباید بکنم ممنون از این تایپکت عزیز:love: