بازی‌سنتر در Media List ناشران بزرگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
می شه بپرسم چرا پست زلاتان 2 رو پاک کردید؟
نکنه جوابی براش نداشتید؟! خوب اگه به خودتون اطمینان دارید چرا پست رو پاک کردید؟
ما که دستمون کوتاهه.یا بن می شیم یا پست ما رو هم پاک می کنن.:-"

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بابا ای ول به بازی سنتر. فقط یک کلام: تبریک:love:

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
تبريك به همه اعضاي سايت وخسته نباشيد به آقا كيوان كه يه كار بزرگ كرده و اميدوارم پيشرفت روز افزوني داشته باشيدILOVE YOU BAZICENTER

آقا يه سوال نقد تصويري هم هست ديگه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
می شه بپرسم چرا پست زلاتان 2 رو پاک کردید؟
نکنه جوابی براش نداشتید؟! خوب اگه به خودتون اطمینان دارید چرا پست رو پاک کردید؟
ما که دستمون کوتاهه.یا بن می شیم یا پست ما رو هم پاک می کنن.:-"

پست ایشون رو عینآ اینجا میذارم تا دوستان بفهمن چرا پاک شده :

خوب بعد از اینکه zlatan رو بن کردید زلاتان 2 اومد.
البته دفعه پیش کمی بد صحبت کردم ولی حالا آروم ترم و میخوام یه چند تا از سوالام جواب بدید
من رفتم و تحقیق کردم:
1-شما چه مبلغی رو به حساب این شرکت ها واریز کردید؟؟؟(انتظار ندارین که مجانی باشه چون گیم پرو هم به خاطر اینکه تو مدیا لیست شرکتها باشه پول کلانی رو داده)؟>>؟؟؟

2-چرا هیچ منبعی تو ایران این خبر رو اعلام نکرده؟؟؟(من با خبر گزاری ایرنا تماس گرفتم و اونها هم خبری نداشتند .عجیبه نه ؟؟);)

3- اگر اینطوری باشه باید یک اسمی از بازیسنتر تو سایت سگا و اکتیویژن باشه چون من گشتم و پیدا نکردم خواهشن لینک بدید.

در کل این کار خیلی سادست سایت های زیادی هستن که تو لیست مدیا هستن پس شما به راحتی میتونید نقد های اونهارو ترجمه کنید و بگید ما نسخه رویوو رو بازی کردیم و نقد رو نوشتیم;)
با تمام احترامی که برای ساییتتون قائلم اگه این سوالات رو جواب ندید .... معلوم میشه تمامی این حرفها دروغ بوده
باز هم شرمنده که از کلمه دروغ استفاده میکنم

این دقیقآ پست ایشون هست بدون کوچکترین تغییری.
بنده پست رو پاک کردم تا ایشون مورد تمسخر بقیه قرار نگیره . ولی گویا از شما خواستن ازشون دفاع کنین.
1. به هیچ احد الناسی مربوط نیست که در این رابطه مبلغی خرج شده یا اصلآ نشده. همون طور که هیچ کس نمیدونه بقیه سایتهای معروف در این زمینه چیکار کردن.
2. وقتی کسی همچین طرز تفکری داره , بنده تصمیم میگیرم با حضور خودش سایت رو مُنَوَر نکنه. ایرنا ؟! میخواین دو روز دیگه از خبرگزاری فارس و ... هم براتون منبع بیاریم ؟ ایرنا به چه دلیل باید بیاد بگه فلان سایت به این افتخار رسیده ؟ وقتی بازیهای کامپیوتری این طور توی ایران خورد میشن , ایرنا (ایرنا !!!!) باید بیاد این خبر رو بنویسه ؟
3. هیچی نگم بهتره ! اگه شما اسم اون 90 و خورده ای سایت و مجله که توی Metacritic امتیازشون محاسبه میشه رو توی سایتهای سگا و اکتیویژن پیدا کردین , بنده id خودم رو به هرچیزی که دوست دارین تغییر میدم. بنی اسرائیل کجایی که یادت بخیر ...
و از همه جالب تر اینه که دوستمون این همه اظهار فضل نمودن و آخرش هم اتمام حجت کردن ! یعنی در هر صورت حتی با وجود اینکه این موضوع برای اونهایی که قدرت درک و فهم دارن ثابت شد , باز هم ایشون میگه شما دارین دروغ میگین و میتونین نقدهای بقیه سایتها رو وردارین و ...

بازم میگم پست رو پاک کرده بودم تا جلوی خنده و تمسخر دوستان به این کاربر رو بگیرم ولی گویا خودش این طور میخواد که مضحکه عام و خاص بشه ...

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من که خلاصه نفهمیدم که این سوزش بعضیا از چیه؟؟!!:confused:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ای بابا واقعا چنین اتفاقی افتاده؟:eek:
من عکسها رو که دیدم بنظرم فتوشاپ اومد!!!
به هرحال تبریک عرض میکنم امییدوارم با راه اندازی ورژن جدید سایت کاممون شیرین تر ازاین بشه:love:

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
من هم به کیوان جان عزیز و تمامی زحمت کشان Bc تبریک میگم. حس میکنم بعضی ها دارن میسوزن.

saeed89

کاربر سایت
Mar 21, 2008
199
نام
سعید
من واقعا موندم این کارا به نتیجه ای نمیرسه انتقاد خوبه اما درستش . اصلا این حرکت سایت انتقاد پذیر نیست بازی سنتر یه کاری داره میکنه ایران تو گیم پیشرفت کنه همه بدونن یه همچیت سایتیم تو ایران وجود داره . ما ایرانیا کلا اینجوری هستیم تا میخواییم یه کاری کنیم 1000تا گیر میدیم. به جایه اینکه کمک کنیم به پیشرفت سایت. انشالاه به امید پیشرفت روز افزون بازی سنتر . دوستان کلی حرف زدم منظورم به شخص نبود .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بابا ترخدا ول کنید این بحثارو . بجای اینکه خوشحال باشیم و با افتخار بگیم Bazi Center اولین رسانه ایرانی که تونسته خودش رو توی Media لیست کمپانی ها ببره ، داریم هی تو سروکله هم میزنیم ! بعد هی میگیم که چرا ماها پیشرفت میکنیم چرا اینطوری هستیم چرا فلانیم ! خب خودمون بعضی کارا میکنیم که اینطوری فکر میکنیم ! که حتی موقعی هم که داریم پیشرفت میکنیم ، باور نکنیم ! بیخیال !
خوش حال باشید و باشیم که توی سایتی هستیم که داره روز به روز پیشرفت میکنه .

sir-william

کاربر سایت
Jun 10, 2008
16
نام
@R3Z
آقا ما هم تبریک می گیم.هر حرکتی کوچکی تو کشور ما تو صنعت گیم انجام بشه کار بزرگی هستش برا خودش!
پ.ن:آقا یکم جنبه داشته باشن بعضی ها!زدش یه خارجی از اونور امد تو سایت شما و از شانس کمی هم فارسی بلد بودش و وقتی میاد عکس العمل ملت ایران رو در مورد این خبر رو می خونه به نظرتون چی پیش خودش فکر می کنه؟!؟:d کمی تعمل کنید و صبر داشته باشید... .

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
یارو میمیره میبرندش جهنم، خدا بهش میگه حالا خیلیم بنده نافرمانی نبودی،بعضی وقتا یه کارای خوبیم میکردی ، واسه همین اجازه داری حوضچه عذابتو خودت انتخاب کنی.
طرف میره حوضچه اول میبینه دور تا دور مامور وایساده کسی در نره، میپرسه جریان چیه؟ میگن اینا چینیان. مأموره سرشو برگردونه در رفتن. واسه همین دور تا دور مامور گذاشتیم. طرفم میگه خوب اینجا نه بریم بعدی...
حوضچه بعدی میبینه مامورا یکی در میون وایسادن ، میگه قضیه اینا چیه؟ میگن که اینا اروپا و آمریکائیان،فک میکنن خیلی زرنگن ولی اینطوریام نیست. یکی در میون مامور گذاشتیم نمیتوننم در برن. طرف میگه خوب اینم نه بریم بعدی...
حوضچه بعدی مأمور پأمور نداشته ، این بابا یاروی قصه ما هم فک میکنه خوب اینجا بهتره و زود میپره تو . بعدش تازه میپرسه خوب اینا کیان؟ بهش میگن : اسکل اینجا حوضچه گناهکارای ایرانه ، اینا مامور نمیخوان چون یکیم که بخواد در بره بقیه میگیرن میکشنش پایین!
طولانی شد میدونم ولی باید میگفتم.
اولا تبریک من رو هم صمیمانه قبول کنید و امیدوارم قدم های بزرگتری هم بتونید بردارید که مطمئنا هم خواهید تونست.
دوما به عنوان یه دوستی که کمی از بزرگتر از خیلیاتونه بپذیرید : زندگی ما لااقل یه فرق بزرگ با نباتات داره اون هم اینه که رشد اطرافیانتون مانع رسیدن آفتاب بهتون نمیشه که اینطوری بخواهید رقابت کنید با همدیگه.درختا اینطوری رقابت میکنن. فکر کن سایت یا نشریه یا هر چیز رقیبی که داری مثل چرخ دنده ایه که اگر بچرخه اونوقت کار تو هم تو این سیستم روونتر و بهتر خواهد چرخید.
بزرگ شید رفقا بزرگ... ( روی صحبتم با اونایی بود که نمیتونن تحمل این موفقیت رو بکنن.)
;)

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
تبریک، شدیدا تبریک :)
ایشالا روزی برسه که تو همه سایتای ایرانی و خارجی بگن بازی فلان اومده، بازی سنتر هم این نمره رو بهش داده :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ای بابا واقعا چنین اتفاقی افتاده؟:eek:
من عکسها رو که دیدم بنظرم فتوشاپ اومد!!!
به هرحال تبریک عرض میکنم امییدوارم با راه اندازی ورژن جدید سایت کاممون شیرین تر ازاین بشه:love:
اون اسم بازیسنتر که با فوتوشاپ انداختند رو عکس تا سایت های دیگر نیان عکس قابی که روش نوشته not for sale و مخصوص ریویو هست را بردادرند و بگن مال ماست!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
متآسفانه سوزش بعضی دوستان به جایی رسیده که به زشت ترین و واضح ترین شکل ممکن تقلا میکنن تا این موضوع رو زیر سوال ببرن. متآسفم برای اون عزیزی که به بچه ها PM زیر رو زده :

سلام دوست عزیز.من زلاتانم که چند باری منو بن کردند.
ولی من حرفم رو باید به همه ثابت کنم.
خلاصه عکسی رو که مدیران بازی سنتر به اسم خودشون زده بودند رو تو گوگل پیدا کردم این هم لینکش
راستش ترسیدم بازم تو تاپیک بزارمو مدیران سایت پاکش کنن ولی ;)
عکس اصلی اینه
http://myshare.ir/files/1h7uqhws0tx1lnk1dmv6.jpg
بالاخره دروغشون رو ضایع کردم.
تو ایران همه دروغ میگن پس نزاریم که اینطور بشه.:smile:

به امید اینکه بازیسنتر واقعا بره تو مدیا لیست

ایشون انقدر مبتدیانه و خنده دار با فوتوشاپ لوگوی BC رو ورداشته که حتی کسی مثل من که چیز زیادی از فوتوشاپ نمیدونه از خنده روده بُر میشه ! چه برسه به اساتید فن !
به قسمتهایی که با فلش آبی رنگ مشخص شده و دورش دایره کشیدم دقت کنین. از این تابلو تر و مضحک تر نمیشه کار کرد ! پاک شدن و کم رنگ شدن نوشته ها به واضح ترین شکل ممکن دیده میشه !

asdasdasdasdad.JPG

کاش این دوستمون حداقل یه کم حرفه ای تر کار جعل رو انجام میداد تا انقدر مضحکه عام و خاص نشه ... کاش حداقل از یه آپلودر ایرانی عکس رو آپلود نمیکرد و از همون جایی که ادعا میکنه عکس رو دیده لینک میذاشت ...
امیدوارم روزی ایران از دست همچین انسان هایی که نه خودشون پیشرفت میکنن نه چشم پیشرفت بقیه رو دارن خالی بشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر