alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
یکی از بزرگ ترین سایت های موسیقی ایران سایت danceage هست که میشه تقریبا هر آهنگی رو توش گوش داد . اما متاسفانه این آهنگ ها برای دانلود نیستند و فقط تا زمانی که temp اینترنت شما پاک نشده میشه اونا رو به صورت آفلاین گوش داد . ولی با یک راه خیلی ساده شما میتونید این آهنگ ها رو به ام پی تری تبدیل کنید.

۱- اول باید با Internet Explorer آهنگ ها رو گوش کنید . (یا اینکه بگذارید تا آخر لود بشه)

۲- بعد شما به آدرس زیر برید .(درایو D:\ و نام کاربری ali به صورت مثال است)

D:\Documents and Settings\ali\Local Settings\Temporary Internet Files

۳- در این زیر مجموعه بسته به شماره تراک آهنگ فایلی با پسوند.swf یا همون فلش وجود داره که باید اون رو به یک مسیر دیگه کپی کنید.(حتما باید به مسیر دیگه کپی بشه)

۴- بعد باید فایل صوتی اون رو با نرم افزاری که میتونه فلش رو تجزیه کنه استخراج کنید . که در پست بعدی نمونه ای از اون رو برای دانلود میگذارم .
البته قبلا این مطلب رو تو تهران بویز نوشتم .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقایون و خانمایه فیلم باز کجایین ؟ بار فیلمیه تاپیک اومده پایین . همش شده موزسیقی . ( به موسیقی دوستا بر نخوره ها )
منا کجایی که جات خیلی خالیه .
یکی بیاد در باره فیلمایه جدید چیز بنویسه لطفا .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
ولی متاسفانه دقیقا مثل استادم مصطفی اصلا به شعر گوش نمیدم حتی اگه شعرش قابل تشخیص باشه
چرا متاسفانه ؟؟؟ ;)
سلام
آقایون و خانمایه فیلم باز کجایین ؟ بار فیلمیه تاپیک اومده پایین . همش شده موزسیقی . ( به موسیقی دوستا بر نخوره ها )
نه آقا پرهام . به کسی بر نمیخوره .
اما یه چیز رو بگم . تو بازیدات دقیقا برعکس بود و همش در مورد فیلم بحث میشد و ما تو حسرت بودیم لااقل یه نفر بیاد در مورد موسیقی یه چیزی بنویسه ! باور کن اگه در مورد جوات یساری هم مینوشتن قبول داشتیم اما دریغ از یه نفر .
در هر حال همیشه در که روی یه پاشنه نمیچرخه پرهام جان ! :D
فعلا دور دور موسیقیه . به امید خدا با کمک دوستان بحث فیلم هم دوباره احیا میشه .
متاسفانه من تو ایران ندیدم کسی کانتری گوش بکنه
اگه زحمتی نیست یه توضیح در مورد این سبک بده . من اصلا همچین سبکی نشنیدم ! خیلی ممنون . :o

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
ايول کانتري رو خوب اومدي..
تا اونجايي که من ميدونم سبکي است از موسيقي محلي امريکا مانند بلوز..
بقيشو هر چي بگم ممکنه اشتباه در بياد پس نميگم!
...........
پرهام راست ميگي..
فيلماته تاپيک کم شده! منم چون خيلي زرنگم فقط ميبينم و فرداش همه چي يادم ميره برا همين من از اولشم اهل معرفي فيلمهاي جديد نبودم!
....
فعلا

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
راستي داوود پيداش کردم...
من خنگ اين اعجاز P2P ها رو يادم رفته بود..
با shareaza پيدا شد..از توجه اتم ممنون/
راستي داوود چند يا انيميشن شرقي که فکر ميکني زيبا هستند و بهترينند رو نام ميبري بالاخره يه آرشيوباز شرقي پيدا کردم!
فعلا

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,536
نام
کورش
کانتری

اگه زحمتی نیست یه توضیح در مورد این سبک بده . من اصلا همچین سبکی نشنیدم ! خیلی ممنون .
ايول کانتري رو خوب اومدي..
تا اونجايي که من ميدونم سبکي است از موسيقي محلي امريکا مانند بلوز..
بقيشو هر چي بگم ممکنه اشتباه در بياد پس نميگم!
همونطور که شهرام خان گفت کانتری و folk موسیقی محلی امریکاست ولی به نظر من از بلوز خیلی بهتره .کانتری در واقع موسیقی کاوبوی های امریکاست از ساز های اصلی این سبک گیتار اکوستیک و ویلنه . موضوعاتی که تو شعر کانتری دیده میشه وصف کردن طبیعت امریکاست اسب ها و چمنزارها و کوهها و البته گرندکانیون که بقول روزولت هر امریکایی قبل از مردن باید یک بار اونجا رو ببینه. گاهی هم شعرش عاشقانست البته از نوع باحال و جدی و بی ریا نه از نوع پاپ و (تو بیا پایین یا من میام بالا) مضخرفش . اسلاید عجیب کاربرد داره تو این سبک .از بزرگان این سبک Garth brooks - Randy Travis رو میشه اسم برد و البته خانم شنایا توین البته کمی چون تو پاپ هم هست . تو گروهها هم گروه ایگلز مشهور ترین گروه کانتری هستند که ترکیبی از کانتری و راک رو ارائه میدادند.(اهنگ هتل کلیفرنیا ) . اینجا چون همه دوستان متخصص فیلم هستند فکر میکنم بهتر یه نمونه فیلمیش رو هم بگم .اگه فیلم( Black Dog (1998 رو دیده باشید که البته تو ویدئو کلوپها هم هست تمامی اهنگ های این فیلم که فوق العاده هم هستند کانتری هستند که اونا رو randy travis و meat loaf خوندن که جفتشون هم تو فیلم بازی کردن. اگه منبع دیگه ای خواستید عصرها کانال VOA برنامه ای داره به اسم mountain stage (عجب اسم باحالی داره :surprised ) که تماما موسیقی کانتری پخش میکنه.
یه نکته مهم تو این سبک یادم رفت بگم اونم لهجه باحالیه که خواننده ها تو این سبک دارند بر خلاف لهجه سبک رپ که من حالم بهم میخوره ( لهجه غلیظ نیویورکی سیاه پوستا :evil: ) . بازی GTA SA هم چند تا اهنگ کانتری داره.

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
؟

نوشته شده توسط Kain:
چرا متاسفانه ؟؟؟ ;)

نه آقا پرهام . به کسی بر نمیخوره .
اما یه چیز رو بگم . تو بازیدات دقیقا برعکس بود و همش در مورد فیلم بحث میشد و ما تو حسرت بودیم لااقل یه نفر بیاد در مورد موسیقی یه چیزی بنویسه ! باور کن اگه در مورد جوات یساری هم مینوشتن قبول داشتیم اما دریغ از یه نفر .
در هر حال همیشه در که روی یه پاشنه نمیچرخه پرهام جان ! :D
فعلا دور دور موسیقیه . به امید خدا با کمک دوستان بحث فیلم هم دوباره احیا میشه .
اگه زحمتی نیست یه توضیح در مورد این سبک بده . من اصلا همچین سبکی نشنیدم ! خیلی ممنون . :o
میشه یه گروه یا خواننده رو معرفی کنی که تو این سبک کار میکنه؟ خارو چه دیدی شاید ما هم طرفدارش شدیم

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام...

راستي داوود چند يا انيميشن شرقي که فکر ميکني زيبا هستند و بهترينند رو نام ميبري بالاخره يه آرشيوباز شرقي پيدا کردم!
فعلا

ای ول... شهرام جون دست ما رو هم بگیر...ببین فیلمهای کره ای نداره.. اگه داره ما هم هستیما..
ببین از کارهای استاد مسلم انیمیشن Hayao Miyazaki هر چی داشت بگیر چون کارهاش واقعا شاهکاره...
اگه خواستی بگو اسم ببرم.
-----------------
این ها هم کارهای فوق العاده زیبایی هستند :
Portrait of Little Kosset
Spriggan
Metropolis
Ghost in the Shell
Perfect Blue
X - The Movie
و....

بازم یادم بیاد برات میزارم...

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
سلام

به نقل از وبلاگمون : http://longtake.mihanblog.com
-------------------

** تماشای این فیلم را به همه دوستان توصیه میکنم. **
**دوستان توجه داشته باشند برای تماشای این انیمیشن بازی کردن بازی Final Fantasy VII الزامی می باشد.. در غیر اینصورت انچنان قادر به درک اتفاقات و شخصیت ها نخواهید بود. **

Final Fantasy VII : Advent Children

تگ لاین : Is it for the children, for a memory, or for himself
-----------------------------
عنوان انگلیسی فیلم : Final Fantasy VII : Advent Children
ساخت کشور :ژاپن
محصول : 2005
کارگردان : Tetsuya Nomura
دستیار کارگردان : Takeshi Nozue
صدا پیشگان: Ayumi Ito, Maaya Sakamoto, Takahiro Sakurai
موسیقی : Nobuo Uematsu
نویسنده : Kazushige Nojima
تهیه از شرکت : Square-Enix
تهیه کنندگان : Shinji Hashimoto, Yoshinori Kitase
زبان اصلی فیلم : ژاپنی
مدت زمان نمایش : 101 دقیقه
سیستم صدا : Dolby Digital
نوع فیلم : رنگی
ژانر : Fantasy / Action / Adventure / Animation / Sci-Fi
تاریخ عرضه به بازار : 12 سپتامبر 2005
رده بندی سنی : 13 سال
ff7acfrontcover1128149918.JPG

خلاصه داستان :
دوسال از زمانی که Cloud و همراهانش توانستند Sephiroth را شکست بدهند و دنیا را از نابودی حتمی برهانند می گذرد. حالا دیگر زندگی رنگ دیگری به خود گرفته است. دیگر آن جنگ ها و نابودی ها در کار نیست ولی مردم و به خصوص کودکان پیوسته در حال بیمار شدن هستند و یکی پس از دیگری در اثر این بیماری ناشناخته ( که به آن زخم ستاره شکل می گفتند) جان خود را از دست می دهند. Cloud هم دیگر مثل سابق نیست. Tifa هم همان کافه کوچکش را تبدیل یه یک سرویس پیک کرده و همواره نگران Cloud است. چیزی در درون Cloud را می آزارد. یک احساس گناه غیر قابل نادیده گرفتن. او خسته و سردر گم است. بی هدف به اینطرف و آنطرف می زند. مرگ Aerith برای او بسیار غیر قابل تحمل بوده. او خود را مسئول مرگ Aerith می داند. و فکر می کند که تمام اطرافیان و دوستانش مخصوصا Tifa ( که برای او خیلی عزیز است ) هم اینطور فکر می کنند . هر چند که بارها به او خلاف این حرف را زده اند. در این گیر و دار سرو کله Rufus ( پسر رییس کمپانی شیطانی Shinra که Cloud او را در مبارزه ای سخت شکست داده است ) و یک گروه دیگر به نام Kodaj پیدا شده که متشکل از سه برادر هستند و دنبال " مادر " می گردند . و به همین منظور به Cloud و Tifa حمله می کنند. در واقع این " مادر " که انها در جستجوی ان هستند چیزی نیست جز یک مخزن پر از سلولهای Jenova و Geostigma . و انها قصد دارند با جمع اوری تمام سلولهای مادر ( که در بدن بعضی افراد دیگر از جمله بعضی از بچه ها و Cloud نیز وجود دارند) دوباره جنگجوی افسانه ای Sephiroth را به این عالم برگردانند و فرآیندی که توسط Cloud دوسال پیش در نطفه خفه شد را از سر بگیرند. اما ایا Cloud دوباره نیرو و جرئت جنگیدن را در خود می بیند؟ . آیا برای نجات کودکان از این بیماری و درد کاری خواهد کرد ؟ . آیا او برای انتقام دست به مبارزه می زند ؟ . و یا برای اثبات کارآمدی خودش به خودش بار دیگر دست به شمشیر خواهد برد؟....
سخن آخر :
آقای Tetsuya Nomura در اولین تجربه کارگردانیشان ( کارگردانی فیلم و انیمشن )واقعا عالی و بدون نقص کار کرده اند. در طول انیمشن به حق نمی توان حرکات حساب شده و کاملا زیبای دوربین را نادیده گرفت. ایشان علاوه بر کارگردانی ، طراحی شخصیت ها را نیز بر عهده داشته اند.کارهای گرافیکی با دقت و ظرافت تمام انجام شده و کیفیت بالایی دارد. اما تنها اشکال وارد بر این انیمشن این است : افرادی که بازی Final Fantasy VII (فاینل فانتزی 7 ) را بازی نکرده باشند کاملا با فضای داستان و شخصیتهای ان و اتفاقات ان بیگانه اند و قادر به درک ان نیستند. به عنوان نمونه نمی دانند که این Aerith که Cloud به خاطر مرگ او خود را سرزنش می کند کیست و در بعضی صحنه ها که به کمک او می آید بینندگان ناآشنا کاملا گیج می شوند. و یا در صحنه هایی که Cloud از Materia برای اجرای جادو استفاده می کند بینندگان کاملا نا آشنا هستند. ا زاین نظر می توان انگشت انتقاد بر کار ایشان گذاشت. اما در کل کار بسیار عالی و در خور توجهی است.
ff7scene11128152851.JPG

ff7scene21128152926.JPG

فعلا
Cheers

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط The BIG Boss:
آقا بیا آهنگ رو پیدا کردم..حالشو ببر..

Sean Paul - We Be Burnin'

دانلود:

Code:
http://perfektno.host.sk/Se_W.zip

Cheers
ببخشيد يه كم دير شد كه ازتون تشكر كنم
ولبي خيلي خيلي اقايي:o

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,536
نام
کورش
نوشته شده توسط The BIG Boss:
به نقل از وبلاگمون : http://longtake.mihanblog.com
-------------------

** تماشای این فیلم را به همه دوستان توصیه میکنم. **
**دوستان توجه داشته باشند برای تماشای این انیمیشن بازی کردن بازی Final Fantasy VII الزامی می باشد.. در غیر اینصورت انچنان قادر به درک اتفاقات و شخصیت ها نخواهید بود. **

Final Fantasy VII : Advent Children

تگ لاین : Is it for the children, for a memory, or for himself
عنوان انگلیسی فیلم : Final Fantasy VII : Advent Children
ساخت کشور :ژاپن
محصول : 2005
کارگردان : Tetsuya Nomura
دستیار کارگردان : Takeshi Nozue
صدا پیشگان: Ayumi Ito, Maaya Sakamoto, Takahiro Sakurai
موسیقی : Nobuo Uematsu
نویسنده : Kazushige Nojima
تهیه از شرکت : Square-Enix
تهیه کنندگان : Shinji Hashimoto, Yoshinori Kitase
زبان اصلی فیلم : ژاپنی
مدت زمان نمایش : 101 دقیقه
سیستم صدا : Dolby Digital
نوع فیلم : رنگی
ژانر : Fantasy / Action / Adventure / Animation / Sci-Fi
تاریخ عرضه به بازار : 12 سپتامبر 2005
رده بندی سنی : 13 سال
ff7acfrontcover1128149918.JPG

خلاصه داستان :
دوسال از زمانی که Cloud و همراهانش توانستند Sephiroth را شکست بدهند و دنیا را از نابودی حتمی برهانند می گذرد. حالا دیگر زندگی رنگ دیگری به خود گرفته است. دیگر آن جنگ ها و نابودی ها در کار نیست ولی مردم و به خصوص کودکان پیوسته در حال بیمار شدن هستند و یکی پس از دیگری در اثر این بیماری ناشناخته ( که به آن زخم ستاره شکل می گفتند) جان خود را از دست می دهند. Cloud هم دیگر مثل سابق نیست. Tifa هم همان کافه کوچکش را تبدیل یه یک سرویس پیک کرده و همواره نگران Cloud است. چیزی در درون Cloud را می آزارد. یک احساس گناه غیر قابل نادیده گرفتن. او خسته و سردر گم است. بی هدف به اینطرف و آنطرف می زند. مرگ Aerith برای او بسیار غیر قابل تحمل بوده. او خود را مسئول مرگ Aerith می داند. و فکر می کند که تمام اطرافیان و دوستانش مخصوصا Tifa ( که برای او خیلی عزیز است ) هم اینطور فکر می کنند . هر چند که بارها به او خلاف این حرف را زده اند. در این گیر و دار سرو کله Rufus ( پسر رییس کمپانی شیطانی Shinra که Cloud او را در مبارزه ای سخت شکست داده است ) و یک گروه دیگر به نام Kodaj پیدا شده که متشکل از سه برادر هستند و دنبال " مادر " می گردند . و به همین منظور به Cloud و Tifa حمله می کنند. در واقع این " مادر " که انها در جستجوی ان هستند چیزی نیست جز یک مخزن پر از سلولهای Jenova و Geostigma . و انها قصد دارند با جمع اوری تمام سلولهای مادر ( که در بدن بعضی افراد دیگر از جمله بعضی از بچه ها و Cloud نیز وجود دارند) دوباره جنگجوی افسانه ای Sephiroth را به این عالم برگردانند و فرآیندی که توسط Cloud دوسال پیش در نطفه خفه شد را از سر بگیرند. اما ایا Cloud دوباره نیرو و جرئت جنگیدن را در خود می بیند؟ . آیا برای نجات کودکان از این بیماری و درد کاری خواهد کرد ؟ . آیا او برای انتقام دست به مبارزه می زند ؟ . و یا برای اثبات کارآمدی خودش به خودش بار دیگر دست به شمشیر خواهد برد؟....
سخن آخر :
آقای Tetsuya Nomura در اولین تجربه کارگردانیشان ( کارگردانی فیلم و انیمشن )واقعا عالی و بدون نقص کار کرده اند. در طول انیمشن به حق نمی توان حرکات حساب شده و کاملا زیبای دوربین را نادیده گرفت. ایشان علاوه بر کارگردانی ، طراحی شخصیت ها را نیز بر عهده داشته اند.کارهای گرافیکی با دقت و ظرافت تمام انجام شده و کیفیت بالایی دارد. اما تنها اشکال وارد بر این انیمشن این است : افرادی که بازی Final Fantasy VII (فاینل فانتزی 7 ) را بازی نکرده باشند کاملا با فضای داستان و شخصیتهای ان و اتفاقات ان بیگانه اند و قادر به درک ان نیستند. به عنوان نمونه نمی دانند که این Aerith که Cloud به خاطر مرگ او خود را سرزنش می کند کیست و در بعضی صحنه ها که به کمک او می آید بینندگان ناآشنا کاملا گیج می شوند. و یا در صحنه هایی که Cloud از Materia برای اجرای جادو استفاده می کند بینندگان کاملا نا آشنا هستند. ا زاین نظر می توان انگشت انتقاد بر کار ایشان گذاشت. اما در کل کار بسیار عالی و در خور توجهی است.
ff7scene11128152851.JPG

ff7scene21128152926.JPG

فعلا
Cheers
جایی سراغ نداری این بازی رو داشته باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر