barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
  • Like
Reactions: arash1996

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
بردلی کوپر واقعا خواننده، گیتاریست و پیانیست هست؟ قطعاتی در توسط خودش در فیلم A star is born خوانده و نواخته شده واقعا کار خودشه؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نظر وندینگ در رابطه با فیلم hobbs and shaw:D ( از نویسنده های کامیک بوکی که البته دستی هم تو نویسندگی بازی های rpg داشته )
B2678C94-EE82-4EA9-A0F3-B851004CE2E4.jpeg
میگه فیلم جوریه که اگه ماموریت غیر ممکن و جیمز باند بچه ای داشتند که فقط اونو با کوکایین ، مکمل و ردبول بزرگ میکردن و اون بچه هه بزرگ میشد تا به یه ورزشکار پرش ازاد از روی اتشفشان تبدیل بشه ، کسی که روی دستان جان سینا پرش ازاد میزنه، و بعد ایندوتا باهم رابطه برقرار میکردن و ازدواج میکردن چیزی میشد که الان توی تریلر دیدیم! :D
..
اضافه کنم که من از تریلر خوشم اومد البته الان همه فیلم های اکشن تقریبا دارن به یه سمت میرن بهمین خاطر جدا از محتوا گاهی بازیگرای فیلم برام مهم ترند. اینجا، هم از این دو کچل خوشم میاد هم با ادریس البا بعد از فیلم دارک تاور خیلی حال کردم.

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
فراستی سرخپوست یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما ایران خونده! دنیا به آخر رسیده! لامصب تمام بلیت های جشنواره مشهد برای دو فیلم متری شش و نیم و سرخپوست به فروش رفته!
تا جایی که من خوندم و شنیدم از اینور اونور، مسخره‌باز و درخونگاه بهترین فیلمای جشنواره بودن تا الان. سرخپوست رو نظر مثبت ندیدم خیلی درباره‌اش. متری شیش و نیم هم داستانش انگار مثل ابد و یک روز درباره اعتیاده. روز اول یک جنجال (به نظر من ساختگی) درباره عدم اکران و سانسورش به پا شد و الان همه تب دیدن فیلم رو دارن. فیلمش هم شنیدم در حد همون ابد و یک روزه.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر