Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
امت به گوش باشید که کوین اسپیسی بعد از یک سال، واکنشی نشون داد از خودش و یک پست جدید تو اینستاگرام و IGTV پیجش منتشرکرد!

صد سال سیاه عمرا برگرده نه به تنها به نقشش بلکه کلا هالیوود و هر فیلمی..
با منتشر کردن این ویدیو ملت توی توییتر یه بند دارن بهش فحش میدن که اصلا خودش رو نشون داده:))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
با منتشر کردن این ویدیو ملت توی توییتر یه بند دارن بهش فحش میدن که اصلا خودش رو نشون داده:))
تو اینستگرام که همه براش Miss you و welcome back و کلا چیز های مثبت گذاشتن، اون جامعه داخل تویتر یکم زیادی تاکسیک هست :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
توییتر محفل اصلی SJW ها و به شدت تاکسیک #fact

آخرین ویرایش:

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
سلام علیکم ...

"او را حوالی سال 1958 شناختم. اسم کوچکش اسم یکی از حواریون بود و نام خانوادگی اش هم خدا داشت هم هنر."
- انیس واردا درباره ژان لوک گدار -

لینکای "کتاب ِ تصویر" اومده ...

a281_0001.jpg

تیزری که گدار واسه جشنواره مستند ِ جیهلاوای چک ساخته؛
youtube.com/watch?v=kX_yHNW-_AA

و نکته آخر اینکه، تنها فردی که لیاقت داره در کنار ِ گدار، خبر ِ فیلم جدیدش بیاد، کسی نیست جز گای ریچی :D
#تاف_گایز

38gk_003_(2).jpg

0b4_003_(1).jpg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام علیکم ...

"او را حوالی سال 1958 شناختم. اسم کوچکش اسم یکی از حواریون بود و نام خانوادگی اش هم خدا داشت هم هنر."
- انیس واردا درباره ژان لوک گدار -

لینکای "کتاب ِ تصویر" اومده ...

a281_0001.jpg

تیزری که گدار واسه جشنواره مستند ِ جیهلاوای چک ساخته؛
youtube.com/watch?v=kX_yHNW-_AA

و نکته آخر اینکه، تنها فردی که لیاقت داره در کنار ِ گدار، خبر ِ فیلم جدیدش بیاد، کسی نیست جز گای ریچی :D
#تاف_گایز

38gk_003_(2).jpg

0b4_003_(1).jpg
مک‌کاناهی تو فیلم جدید گودار؟
ریچی هم به عنوان بازیگر تو فیلمه؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا

شاید الان خیلی دیر باشه ولی :
ینی اگه تا دیروز با دید یـ فیلم متوسط و معمولی به The Last Jedi نگاه کرده بودم با دیدن این ویدئو متوجه شدم عجب چیز اشغالی رو نگاه کردم خودم خبر نداشتم ! :)) حالا میفهمم ملت سر چی تو سر کله هم میزدن اون موقع تو باغ زیاد نبودم :))

هيچكس مثل RedLetterMedia نميتونه استاروارز تحليل كنه :D:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
watch?v=JZveA-NAIDI
اینم حرفای کامل کوین اسپیسی که رو یوتیوب اپلود کرده خیلیا هم اونجا هواش رو داشتن :
پ.ن 1: You miss me :))
پ.ن 2: حرفاش قشنگ دو پهلو ـه هم به فن هاش داره میگه هم اون کسایی که بهش اتهام چسبوندن و نتونستن ثابت کنن
پ.ن 3:دود از کنده قشنگ بلند میشه :)

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر

سینمایی ترسناک US جدیدترین ساخته Jordan Peele کارگردان Get Out اکران March 15, 2019

شخصیتی که لوپیتا داره بازی میکنه، هم از نظر میمیک صورت خیلی شبیه شخصیت دانیل کالویا هست. ینی ارتباطی با گت اوت داره؟ فیلم یک اثر اسلشر میتونه باشه و برخلاف اسلشرهای دهه 80 و 90، پشتش یک داستان قوی داره. به نظرم میاد از گت اوت بهتره فقط در ابعاد تریلر. هنوز قضاوت زود است. امیدوارم با این فیلمش منو توجیه کنه که درباره گت اوت و خودش (پیل) اشتباه برداشت می کردم!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,507
نام
سپهر
کارگردانه خوشش امده get out رو ساخته و دیده تحویل گرفتن دوباره تریپ رنگین پوستی ساخته... نه عزیزم ...یه بار مصرفن اینا... چی بود این ...زباله...!!!!

اگر سریال Channel Zero دیدی که خیی آندریت هست، فکر کنم ایدش توی این فیلم هم چندان با دیدن اون سریال برات تازه نباشه. تداعی فصل سوم و چهارم سریال Channel Zero میکنه! فیلم قبلی اش با تمام ایراد های غیر قابل توجیه، ایده چندان یونیکی نداشت و از فیلم جان مالکوویچ بودن اسکی رفته بود که خودش هم اعتراف کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر