D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
الان که دیزنی اومده فاکس رو خریده دیگه فکر نکنم همچین فیلمهایی با این نمرات بالا رو ببینیم و این همه گستردگی ژانرها. امیدوارم که غلط فکر کرده باشم و دیزنی بزاره فاکس راه خودشو ادامه بده واقعا خوب و عالی داره کار میکنه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان که دیزنی اومده فاکس رو خریده دیگه فکر نکنم همچین فیلمهایی با این نمرات بالا رو ببینیم و این همه گستردگی ژانرها. امیدوارم که غلط فکر کرده باشم و دیزنی بزاره فاکس راه خودشو ادامه بده واقعا خوب و عالی داره کار میکنه
البته فاکس در ساخت این فیلم کمترین نقش رو داشته و فقط مسئولیت پخشش رو به عهده داره.
خیلی از فیلمهای فاکس سرچلایت که به اسم فاکس تموم میشن هم همین وضعیت رو دارن.
مدافع دیزنی نیستم اصلاً. دیزنی در بین Big6 بدترین وضعیت رو در زمینۀ حمایت از آثار مستقل و کوچیک داره، پروندۀ میرامکس کاملاً گویاست ولی خب تولیدات داخلی فاکس به طور متوسط از تولیدات داخلی دیزنی قویتر نیستن

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
509
قراره فیلم پیش‌درآمد سریال «گومورا» ساخته بشه که تمرکزش روی شخصیت «چیرو دی‌مارتزیو»ـه.
«مارکو داموره» که در سریال نقش «چیرو» رو بازی می‌کرد و 2 قسمت از فصل چهارم رو هم کارگردانی کرده،
قراره هم فیلم رو کارگردانی کنه، هم توش نقش‌آفرینی کنه. عنوان فیلم هم فعلاً The Immortal انتخاب شده.

+ دو قسمت از فصل سوم سریال رو پارسال یک هفته مونده بود به پخش رسمی توی سینماهای ایتالیا اکران کردن که رکورد باکس‌آفیس رو جابجا کرد.

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Matthew McConaughey هم رفت ور دست امسال نیکلاس کیج ها ....

:)):)):D

ftsh_43647347.jpg

\m/\m/

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درود.

قبل اکران Solo خونده بودم بازیگر اصلی، آلن ارنریچ برای ۳ فیلم قرار داد بسته و خب تاییدی بود بر برنامه ساخت ادامه های Solo... بعد دیدن فیلم هم کامل میتونین حس کنین که یک قسمتایی نیمه کاره موند... حالا با توجه به عملکرد فروش نچندان خوبش، نباید منتظر ادامه ای بود؟؟

و اینم بگم حال بهم زن ترین اتفاقی که دیزنی سر این فیلم کرد اینبود که یکی دو هفته پیش عکس ها و کلیپ رسمی از بزرگترین سوپرایز فیلم منتشر کرد...

مگه فیلم بعد سه گانه نخست رخ نمیده؟؟ پس یعنی بعد نسخه ۱ هست دیگه! دارث ماوول هم که توی نسخه ۱ مرد! نه؟؟ اینجا چجوری زندست؟؟

دیزنی هم امیدوارم یجوری کاراکتر اسنوک رو برامون توضیح بده...

و راستی، حال ندارم برم توی تاپیکش کامل توضیح بدم راجب فیلم ولی ببینین :D لذت بخشه با تمام ضعفاش... و همچنین که توی یک سری مواقع اصلا شبیه جنگ ستارگانی نیست که قبلا دیدین و اینش خیلی خوبه... و از همه مهمتر، کادر بندی ها و فیلمبرداری فیلمو خیلی دوست داشتم :D (کلا این نکات اگه تو فیلمی خوب رعایت شن، برای من از مهم ترین نکات قوت میشن!) :D

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
درود.

قبل اکران Solo خونده بودم بازیگر اصلی، آلن ارنریچ برای ۳ فیلم قرار داد بسته و خب تاییدی بود بر برنامه ساخت ادامه های Solo... بعد دیدن فیلم هم کامل میتونین حس کنین که یک قسمتایی نیمه کاره موند... حالا با توجه به عملکرد فروش نچندان خوبش، نباید منتظر ادامه ای بود؟؟

و اینم بگم حال بهم زن ترین اتفاقی که دیزنی سر این فیلم کرد اینبود که یکی دو هفته پیش عکس ها و کلیپ رسمی از بزرگترین سوپرایز فیلم منتشر کرد...

مگه فیلم بعد سه گانه نخست رخ نمیده؟؟ پس یعنی بعد نسخه ۱ هست دیگه! دارث ماوول هم که توی نسخه ۱ مرد! نه؟؟ اینجا چجوری زندست؟؟

دیزنی هم امیدوارم یجوری کاراکتر اسنوک رو برامون توضیح بده...

و راستی، حال ندارم برم توی تاپیکش کامل توضیح بدم راجب فیلم ولی ببینین :D لذت بخشه با تمام ضعفاش... و همچنین که توی یک سری مواقع اصلا شبیه جنگ ستارگانی نیست که قبلا دیدین و اینش خیلی خوبه... و از همه مهمتر، کادر بندی ها و فیلمبرداری فیلمو خیلی دوست داشتم :D (کلا این نکات اگه تو فیلمی خوب رعایت شن، برای من از مهم ترین نکات قوت میشن!) :D
منم همین سوال برام پیش اومده بود از یکی از دوستان فن استار وارز پرسیدم گویا توی کمیک ها و سریال های انیمیشنی که بعد اتفاقات اپیزود 1 میفته دارت ماوول به یک طریقی زنده مونده . برای همین تو سولو دیدیمش

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HITMAN ISO 9001

کاربر سایت
Aug 27, 2018
50
نام
hkgjhgfj
به نظرم وودی الن یکی از قویترین و در عین حال یکی از ضعیفترین کارگردانهای هالیووره.

درسته که در کارنامش فیلمهایی مثل هانا و خواهراش، استارداست مموریز، انی هال و... که من عاشقشونم رو دارم اما همه ی فیلمهاش یک فرمول رو دارم: اسکور جز، میسدمینر، کانفلیکت. فیلمهای جدیدش که واقعا ازونور بوم افتادن از شدت ضعف. من موندم چرا باید این بشر هرسال یک فیلم بسازه؟ شمار فیلمهاش از دستم در رفته. و درضمن یادمون نره که با بچه ش ازدواج کرده!
دیگه هرکی که به یه پست و مقام میرسه و اونو سفت و سخت میچسبه، گندیدگی و چرک ازش میزنه بیرون! این بابا هم الان به یه لابی خیلی قدرتمند تو هالیوود تبدیل شده.
و در حالی که همیشه گفته زندگی شکنجه ای بیش نیست و ارزششو نداره، الان عمرش از عمر نوح داره میزنه بالاتر!! :)) دورویی و تزویر تا چه حد. حالا از انحرافات اخلاقی و جن.سیش چیزی نگیم...

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر