D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
حیفه فیلمیه که انقدر منتظرشی و بعد با کیفیت اینجوری ببینی!:-"
البته من لز اینجا اونقدر نمیترسم، از پسرداییم میترسم که دهن ما رو .... بلی!:| هی بهش میگم نمیخوام تریلر ببینم، هی تو چشممون میخواد فروکنه یا کل تریلر رو تعریف میکنه!:|
برنامه هم داشته پرده ای ببینه، یحتمل تا الان دیده:))
دقیقا من هم یه دوست دارم که کارش فقط اسپویله،:| سر بازی گاد هم کم مونده بود اسپویل بشم اما خوشبختانه 3-4 روز اصلا باهاش در ارتباط نشدم و بازی رو تموم کردم.:D بعد فیلم که ریلیز شد گفت کیفیت پرده ای میبینه و من هم رفتم تو کار دانلود و تماشا که یه وقت نزنه صافم کنه و داستان لو بره برام. ;;)برای من داستان اینفینیتی از کیفیت فیلم هم مهمتر بود که خوشبختانه با لذت تمام و کمال ازش بهره بردم و خیلی کیف داد.\m/نمیدونم وقتی بدونین داستان چیه و تانوس چیکار میکنه و کدوم ابر قهرمان فیلم زنده میمونه یا میمیره یا اصلا کسی میمیره ، اونوقت کیفیت بلوری که هیچ کیفیت 4k هم ببینم برام اصلا خوشایند نیست و اون حال رو نمیده:(

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اینجوری که داستان فیلم تو همون نیمه فیلم تموم مشد میرفت و دیگه اصلا اونجرز 4ی در کارنبود:D گذشته از شوخی واقعا بعضی کارهای قهرمانان واقعا تعجب برانگیر بود مثل همون حرکت لوکی آخه واسه چی اونکارو کرد تانوس هم شتک اش کرد:(( درباره اون کار دکتر استرنج همه میشه گفت چون میلیون آینده رو دیده حتما اون روش رو که به فکر شما الان رسیده رو هم دیده و انجام داده اما شکست خوردن در آخر و فقط یه راهی بوده که به گفته خودش میتونن تانوس رو شکست بدن و یکی از کسانی که در شکست تانوس نقش اصلی رو داره تونی استارکه که بخاطر جونش از سنگ زمان گذشت تا زنده بمونه . نمیشه به این کار دکتر خورده گرفت با توجه به اون روشهای میلیونی که از آینده دیده بود:)

والکری چی شد؟ با بقیه آزگاردی ها از بین رفته آیا؟

برای اونایی که قسمت جدید اونجرز رو دیدن :
در مورد اون حرکت دکتر استرنج دقیقا به خاطر همون یک احتمال هست! یعنی حتی هنوز 100% هم معلوم نیست چی بشه اما اگر بخواد اون یک پایان خوب رخ بده داخلش سنگ زمان رو با زنده نگه داشتن تونی استارک مبادله می کنه. اگر یادت باشه به تونی استارک هم میگه "It's the only way" منظورش اینه که این تنها راهی هست که داخلش می تونیم شانس بردن داشتن باشیم.
در مورد والکری هم هیچی معلوم نیست و به احتمال فراوان تو نسخه ی سال بعد فیلم با کُرگ و برخی دیگه از اعضای آزگارد که نجات پیدا کردن، حضور پیدا می کنه.
این مقاله رو بخونید خالی از لطف نیست: Avengers: Infinity War suffers from a huge plot hole
اگر بخوان دلیلی بدن که واقعا ثانوس چرا داره این کار رو می کنه قطعا برای نسخه ی سال بعد هست که باید صبر کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
gijt_screenshot-www.rottentomatoes.com-2018.05.jpg

ma8o_maxresdefault-(1).jpg

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
آقا خدا از سر گناهی که دارین می کنین نگذره :D هی داره وول وول میخوره دیدن اونجرز...:D
من از دبیرستان تاحالا کیفیت پرده ای ندیدم، یعنی یه چی حدود 10 12 سال...و به این نتیجه رسیدم که عطش فیلم دیدن رو مثل گذشته ندارم:D پس حالا که دنیا 2 روزه،کی مرده اس،کی زنده، می شینم می بینم، به قوله شماها هم دومین بار اگه عمری باقی موند لذت بلوریش رو مجرا می رسونیم :D
فقط یکی به من بگه این کیفیت پرده ای نکنه، مثه وقتی باشه که توو سینما های 3D وقتی عینک رو برمیدارینه؟! یعنی مثلا وقتی توو سینما های 3d اگه فیلم بگیرین،چطور رنگا بهم ریخته؟! این پرده ایش همینطوره یعنی؟!!!!
اصلا با چه پسوندی خوبه؟! ganool یا mkvcage؟ فک کنم mkvcage بهتره چون نمونه عکسش بهتر به نظر می رسید...
دوستان یاری برسونید همین امشب یکی از مومنین قصد وصال رو دارند:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آقا خدا از سر گناهی که دارین می کنین نگذره :D هی داره وول وول میخوره دیدن اونجرز...:D
من از دبیرستان تاحالا کیفیت پرده ای ندیدم، یعنی یه چی حدود 10 12 سال...و به این نتیجه رسیدم که عطش فیلم دیدن رو مثل گذشته ندارم:D پس حالا که دنیا 2 روزه،کی مرده اس،کی زنده، می شینم می بینم، به قوله شماها هم دومین بار اگه عمری باقی موند لذت بلوریش رو مجرا می رسونیم :D
فقط یکی به من بگه این کیفیت پرده ای نکنه، مثه وقتی باشه که توو سینما های 3D وقتی عینک رو برمیدارینه؟! یعنی مثلا وقتی توو سینما های 3d اگه فیلم بگیرین،چطور رنگا بهم ریخته؟! این پرده ایش همینطوره یعنی؟!!!!
اصلا با چه پسوندی خوبه؟! ganool یا mkvcage؟ فک کنم mkvcage بهتره چون نمونه عکسش بهتر به نظر می رسید...
دوستان یاری برسونید همین امشب یکی از مومنین قصد وصال رو دارند:d
نه رنگا OK هستن فقط یکم تصویر تاریک ک خوب به خاطر همون بحث هندی کم و این حرفاست من خودم اینو گرفتم Avengers Infinity War 2018 NEW PROPER 720p HD-CAM X264 HQ-CPG سه گیگ و خوردیه ای حجمشه و کامل کاملـه فیلم + صحنه ی Post Credit فقط بعضی موقع ها کله فرد جلویی میوفته پایین تصویر که در حد چند دقیقه جمعا بیشتر نیست یـ فایل نمونه 30 ثانیه ای هم اپلود کردم مربوط به یکی از سکانس هایی ـه که داخل تریلر نشونش دادن دوستانی که دوست دارن بدونن میتونن این کیفیت رو تحملش کنن یا نه دانلودش کنن ...

Avengers IW SampleVideo

پ.ن : به به کیفیت بلوری Black Panther هم اومد .....

آخرین ویرایش:

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
خب دیگه منم از شدت هایپ اونجرزو دیدم, تو عمرم کیفیت پرده ندیده بودم:|
فقط یه سوال
اگه کسی بتونه تمام این سنگ های بی نهایت رو هندل کنه و همه رو برگردونه به نظرتون مسخره نمیشه داستان فیلم؟
و اینکه پارت دو کی میاد؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
خب دیگه منم از شدت هایپ اونجرزو دیدم, تو عمرم کیفیت پرده ندیده بودم:|
فقط یه سوال
اگه کسی بتونه تمام این سنگ های بی نهایت رو هندل کنه و همه رو برگردونه به نظرتون مسخره نمیشه داستان فیلم؟
و اینکه پارت دو کی میاد؟
یه جورایی چرا ولی من فکر می کنم که احتمالا تعداد خیلی کمی نتونن برگردن. البته این فقط حدس هست. اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم به اشتراک بذاره. این رو هم در نظر داشته باش که اونایی که قبل از بشکن ثانوس مرده بودن بر نخواهند گشت. پارت دوم هم سال دیگه همین موقع فردا میاد :D 3 May

• Like
Reactions: Zakhmi_17

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
نه رنگا OK هستن فقط یکم تصویر تاریک ک خوب به خاطر همون بحث هندی کم و این حرفاست من خودم اینو گرفتم Avengers Infinity War 2018 NEW PROPER 720p HD-CAM X264 HQ-CPG سه گیگ و خوردیه ای حجمشه و کامل کاملـه فیلم + صحنه ی Post Credit فقط بعضی موقع ها کله فرد جلویی میوفته پایین تصویر که در حد چند دقیقه جمعا بیشتر نیست یـ فایل نمونه 30 ثانیه ای هم اپلود کردم مربوط به یکی از سکانس هایی ـه که داخل تریلر نشونش دادن دوستانی که دوست دارن بدونن میتونن این کیفیت رو تحملش کنن یا نه دانلودش کنن ...

Avengers IW SampleVideo

دستت درد نکنه، ولی 3 گیگ واسه پرده ای؟؟؟ :D تایمش چقده؟
من توو نمونه عکسا به نظرم mkvcage کیفیت خوبی داشت،کسی با این پسوند دیده بگه چطور بوده؟!
و اینکه تایم این پسوند هم از ganool بیشتره. یعنی 2 ساعت 29 دقیقه اس

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یه جورایی چرا ولی من فکر می کنم که احتمالا تعداد خیلی کمی نتونن برگردن. البته این فقط حدس هست. اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم به اشتراک بذاره. این رو هم در نظر داشته باش که اونایی که قبل از بشکن ثانوس مرده بودن بر نخواهند گشت. پارت دوم هم سال دیگه همین موقع فردا میاد :D 3 May

تو کامیک nebula گانتلت رو از تنوس میگیره و همه رو زنده می کنه.بعدشم ادم وارلاک و بقیه اونجرز از نبولا میگیرن که آخرش ادم وارلاک صاحب گانتلت میشه

• Like
Reactions: James Bond

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شخصا یا اونقدر یه فیلم برام اهمیت داره که حاضر نیستم با کیفیت بد ببینم ولو اینکه صدسال طول بکشه یا اینکه اونقدر یه فیلم برام مهم نیست که منتظر میمونم هر وقت کیفیت خوبش اومد ببینم ولو اینکه صدسال طول بکشه:D.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دستت درد نکنه، ولی 3 گیگ واسه پرده ای؟؟؟ :D تایمش چقده؟
من توو نمونه عکسا به نظرم mkvcage کیفیت خوبی داشت،کسی با این پسوند دیده بگه چطور بوده؟!
و اینکه تایم این پسوند هم از ganool بیشتره. یعنی 2 ساعت 29 دقیقه اس
دیگه حداقل کیفیت فایل ویدیویش تر تمیز حداقل اگه کیفیت پرده ای خیالتون اون بابت راحته بعد تو این کیفیت دنبال انکودر نگرد همشون ی مدلن مگه بعدا با دوربین حرفه ای تر و سورس صدا با کیفیترش بیاد که خودشون تو اسم ریلیز مینویسن کامل ترین نسخه هم فعلا همینه با ران تایم 2ساعت 29 دقیقه....

• Like
Reactions: Jesper Kyd

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
منم تنها مانعی که جلوم بود برای ندیدن IW همین Black Panther بود که خدا رو شکر امروز کیفیت BluRay اون اومد ما هم نشستیم دو فیلمو پشت سر هم دیدیم و بسی حال کردیم :))
و بعد سال های زیادی به اصلِ دیدن فیلمِ کیفیت پرده ای روی آوردیم که 1 درصد هم ناراحت نیستم >:):p
چه حالی داد انصافا :D
تانوس بینظیر بود. میگفتن کیلمانگر بهترین ویلن MCU بوده که خوب بود حالا ولی نه اونقدر، ولی تانوس فوق العاده بود..
پایان هم بسیار جذاب بود :D البته یکم قابل پیشبینی ولی خب خوب بود :D

اولا اخرش قشنگ پوکر بودم لحظه واندا و تانوس. میگفتم خب الان اون سنک زمانو داره برمیگردونه :))
بیشتر از همه با مرگ لوکی ناراحت شدم. و بهترین قسمت فیلم بود. سکانس رسیدن به سنک روح هم بینظیر بود! خیلی خیلی عالی بود! مرگ گامورا خیلی خیلی درد ناک بود. از طرفی هم خود تانوس اون صحنه واقعا اشک هاش باور پذیر بود. خیلی فن اسپایدی و تام هالند نیستم ولی صحنه اخر اسپایدی (پودر شدن) و اون حق حقش واقعا ناراحت کننده بود :(

و اخر داستان بعد بشکن سنگ ها نابود شدن! الان چه اتفاقی قراره بیوفته؟ :-s (البته نود درصد بر میگردن :D همین اسپایدی اولین کسیه که تو فاز 4 فیلم داره :) )

-----------------------------------------------

yte0_31753119_1710189375740602_8173367655286177792_n.jpg
گامورا و هالک فاخینگ یوزلس؟ مردک همین هالک یکی از اون بلک اردر هارو نفله کرد که :D (البته بروس بنر منظورمه :|) گامورا هم که عالی بود. حالا شورا و وِیژن قبول دارم :)) بلک پنتر و اوکایی (؟) هم فاخینگ یوزلس بودن. همینطور نبولا ! گروت هم اون یک سکانس سرشو از بازیش بیرون نمیوورد بین استار لرد و اون یوزلسا میرفت :| راکون هم خیلی کار خاصی نکرد :|

پ.ن. عکس عالی بود :))
پ.ن.2 الان یادم اومد. یادی هم کنیم از انت من و هاوکای با ماموریت مخفی و مهمشون :)) :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: The Listener

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

Avengers IW SampleVideo

چقدر کیفت پرده ای بالاتر رفته ... یادش بخیر اون قدیما که فقط صحته سیاه با کله یک نفری که نصف تصویرم گرفته بود میدیدم :))

پ.ن: منم وسوسه کردید برم کیفیت پرده ببینم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر