robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی مارول رسما داره پودر میکنه DC رو (البته خیلی وقته اینکارو کرده رفته منتها یه سری هنوز توی عالم هپروتن). با اکران فیلم ها و معرفی و تریلر های پشت سر هم فیلم هاش. Deadpool 2, Venom از اینور، نظرات مثبت Black Panther از اونور، تریلر Avengers Infinity War از اونور، فروش عالی Thor از اونور و به زودی کیفیت Blurayـش که میاد و میزنیم بر بدن هم از طرف دیگه. آدم نمیفهمه این حجم از خوب بودن رو چجوری هضم کنه:D
ونوم کار ساخت سونی و ددپول کار ساخت فاکسه بااینکه دیزنی خریدتش!مارول-دیزنی و فیلمای جدی و درجه سنی بزرگسال اخه؟!!لول

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
یعنی مارول رسما داره پودر میکنه DC رو (البته خیلی وقته اینکارو کرده رفته منتها یه سری هنوز توی عالم هپروتن). با اکران فیلم ها و معرفی و تریلر های پشت سر هم فیلم هاش. Deadpool 2, Venom از اینور، نظرات مثبت Black Panther از اونور، تریلر Avengers Infinity War از اونور، فروش عالی Thor از اونور و به زودی کیفیت Blurayـش که میاد و میزنیم بر بدن هم از طرف دیگه. آدم نمیفهمه این حجم از خوب بودن رو چجوری هضم کنه:D
ونوم که قراره استارت دنیای سوپرهیروییه سونی باشه به مارول ربطی نداره :D
امیدوارم روح خودش رو داشته باشه و به سمت شکل شمایل کارای دیزنی نره و حسابی تیره تر باشه، از اون طرف هم مثل کارای وارنر نره ته چاه
کست خیلی خوبی داره نویسنده های خوبی هم داره یه مقدار از 2 کارگردانه بودنش میترسم مخصوصا که جز زامبی لند کار خوب دیگه ای ندارن

• Like
Reactions: robb stark

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
من به شخصه شخصیت های dc رو ترجیح میدم:D ولی آره قبول دارم ضعیف عمل کرده و از مارول جا مونده یجورایی که این اصلا خوب نیست

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
به نظرم فیلمای مستقل کارکترای DC خوب از اب بر بیاد امسالم یه اکوامن فقط اکران میشه و یکم زمان دارن تا از این فضا در بیان و جاستیک لیگی حالا حالاها نداریم فقط میمونه فلش پوینت که اونم وضعش معلوم نیست خوشبختانه فعلا خبری از اسنایدر هم نیست و امیدوارم بت گیرلم بدن دست بکی دیگه جاس ویدن اصلا نمیدونه فضای دنیای DC چجوریه چه به گاتام سیتی
--------
در مورد فیلمای مارول خیلی طنزش رفته بالا کاش در کنار این همه فیلم خوب یه چندتا کار جدی هم بدن امیدوارم black panther کمدی نداشته باشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ونوم کار ساخت سونی و ددپول کار ساخت فاکسه بااینکه دیزنی خریدتش!مارول-دیزنی و فیلمای جدی و درجه سنی بزرگسال اخه؟!!لول
حالا فیلم های "بزرگسالانه" DC رو دیدم چی از آب در اومدن. اگر تعریف جدی و بزرگسالانه بودن، فیلم های DC هستن، من دوست دارم تا آخر عمرم فیلم های بچه های شیرخواره مارول رو ببینم:D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
حالا فیلم های "بزرگسالانه" DC رو دیدم چی از آب در اومدن. اگر تعریف جدی و بزرگسالانه بودن، فیلم های DC هستن، من دوست دارم تا آخر عمرم فیلم های بچه های شیرخواره مارول رو ببینم:D
قبل اینکه بخوای حمله ور بشی سمت بقیه اول پستو بخون!من گفتم ددپول و ونوم ربطی به دیزنی و مارول نداره کار سونی و فاکسه!چه ربطی به DC داشت کسی فهمید بیاد بگه!
یه راه بهتر برای جم کردن سوتی مسخرت پیدا کن گل پسر:))قبل اینکه هرچی ساخته میشه رو به مارول دیزنی ربطی بدی حداقل چهارتا سرچ کن ببین فیلم برا کدوم شرکته لول

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
انتشار پوستر نسخه IMAX فیلم پلنگ سیاه توسط چادویک بوزمن، بازیگر نقش تی‌چالا ملقب به پلنگ سیاه. BP_IMAX_Oversize_1-Sht_v6_lg.jpg
همچنین تایید شد مدت زمان رسمی فیلم 2 ساعت 14 دقیقه یا به عبارتی 134 دقیقه خواهد بود

Soul Of Cinder

کاربر سایت
Dec 4, 2016
317
نام
Incarnation Of Kings
fox_sow_header_img_mob.bfd3b67.jpg
تاریخ انتشار نسخه های مختلف فیلم The Shape of Water مشخص شد،اول نسخه دیجیتالی این فیلم در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸ (۸ اسفند ۱۳۹۶) منتشر میشه و در ادامه نسخه خانگی فیلم که شامل نسخه بلوری، DVD و 4K Ultra HD میشه در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۸ (۲۲ اسفند ۱۳۹۶) عرضه خانگی خواهد شد.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
این پلنگ سیاه یه شخصیت کمیک بوکیه خیلی قدیمی مثل بتمنه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
به قدمت بتمن که نه ولی 50 سالی قدمت داره .
==
انتظار دنیای دارک و سیاه و ... از همۀ فیلمهای کامیکبوکی ابرقهرمانی واقعاً غلطه. بین کل شخصیتهای mainstream شاید سر جمع 5 تاشون پتانسیل این چنین داستانهایی نداشته باشن

• Like
Reactions: saphire

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
بنظرم از DC چون بازیگر بتمنش و داستان نویسیش افتضاحه کلا همه چیش افتضاح شده
شخصیت سوپر من هم واقعا مسخرس ، یه کاراکتر که همرو میتونه بزنه و لیزر از چشماش بیاد
خب شما برای این شخصیت هر رقیبی بزاری میزنه شتکش میکنه و معلومه از همون اول نتیجه فیلم چی میشه
نظر من اینه شخصیت بتمن رو کلا عوض کنن و سوپر من رو هم حذف کنن

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
به قدمت بتمن که نه ولی 50 سالی قدمت داره .
==
انتظار دنیای دارک و سیاه و ... از همۀ فیلمهای کامیکبوکی ابرقهرمانی واقعاً غلطه. بین کل شخصیتهای mainstream شاید سر جمع 5 تاشون پتانسیل این چنین داستانهایی نداشته باشن
فقط اينجا ملت انتظار دارن همه آخر دست و پاشون قطع شه و شخصيت منفي به سبك فيلماي شاهكار DC كه مرزهاي جديدي واسه جدي بودن فيلماي كاميك بوكي به وجود اوردن بزنه همه رو نفله كنه. به اين ميگن فيلم، نه آشغال هاي تكراري مارول و دوستان:lol:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
قبل اینکه بخوای حمله ور بشی سمت بقیه اول پستو بخون!من گفتم ددپول و ونوم ربطی به دیزنی و مارول نداره کار سونی و فاکسه!چه ربطی به DC داشت کسی فهمید بیاد بگه!
یه راه بهتر برای جم کردن سوتی مسخرت پیدا کن گل پسر:))قبل اینکه هرچی ساخته میشه رو به مارول دیزنی ربطی بدی حداقل چهارتا سرچ کن ببین فیلم برا کدوم شرکته لول
نیازی نیست به تو چیزی رو ثابت کنم چون هیچوقت نمیفهمی اینا همه کامیک های مارولن و امتیاز ساخت فیلم و ... ازشون دست بقیه شرکت هاست. چشمات رو هم باز کنی ته جفت پوسترها لوگوی مارول رو هم میتونی ببینی :( البته گفتن این چیزا طبیعیه بالاخره توی DC فنبوی باید یه راهی برای خالی کردن خودت داشته باشی وقتی این حجم از موفقیت رو میبینی و باید من باب طنز زیاد از حد و نداشتن تم های جدی و فرمول تکراری - طبق معمول - یه چیزی بگی. کسی که اسنایدر در نظرش یه کارگردان عالیه و بنجل هایی مثل BvS و SS و JL به نظرش در کیفیت بی رقیب هستن، باید یه جوری سوزشش رو ابراز کنه. اشکال نداره، خودت رو خالی کن:D

• Like
Reactions: amirv2 and Empyrium

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نیازی نیست به تو چیزی رو ثابت کنم چون هیچوقت نمیفهمی اینا همه کامیک های مارولن و امتیاز ساخت فیلم و ... ازشون دست بقیه شرکت هاست. چشمات رو هم باز کنی ته جفت پوسترها لوگوی مارول رو هم میتونی ببینی :( البته گفتن این چیزا طبیعیه بالاخره توی DC فنبوی باید یه راهی برای خالی کردن خودت داشته باشی وقتی این حجم از موفقیت رو میبینی و باید من باب طنز زیاد از حد و نداشتن تم های جدی و فرمول تکراری - طبق معمول - یه چیزی بگی. کسی که اسنایدر در نظرش یه کارگردان عالیه و بنجل هایی مثل BvS و SS و JL به نظرش در کیفیت بی رقیب هستن، باید یه جوری سوزشش رو ابراز کنه. اشکال نداره، خودت رو خالی کن:D
اینکه اسنایدر کارگردان خوبیه معلوم نیست از کجات دراومد گویا چنان عقده خالی کردن داری که اشتباه گرفتی کلا!پست از من بیار که گفته باشم اسنایدر کارگردان خوبیه و اضافه کنم که ساقیت هرکی هست بگو جنسشو عوض کنه بدجور داری اشتباه میزنی!:))
اینجا کسی از کمیک مارول حرف نزد و صحبت فیلم بود!اومدی از فیلمای ونوم و ددپول که تحت ساخته ماروله(لوول)تعریف کردی:
یعنی مارول رسما داره پودر میکنه DC رو (البته خیلی وقته اینکارو کرده رفته منتها یه سری هنوز توی عالم هپروتن). با اکران فیلم ها و معرفی و تریلر های پشت سر هم فیلم هاش. Deadpool 2, Venom از اینو
که نه ددپول و نه ونوم دیزنی-مارول دستی تو ساختش نداشتن!حالا بحث فیلمو ربط دادی به کمیک بازم میگم جمع کردن یه همچین سوتی مسخره ای جای تحسین داره!بقال سرکوچم میدونه همه اینا کمیک ماروله منتهی بحث فیلم بود که اومدی فکت صادر کنی و مثل همیشه تر زدی باز:D
منم برعکس هنرپیشه ای مثل توکه با جهت باد حرکت میکنه اتفاقا پستمم هست که چقدر از تریلر اونجرز تعریف کردم و درعوض بعد اکران JL انتقاد کردم از عملکرد وارنر و dc!و باز هم میگم اینکه اینجا دنبال خالی کردن عقدت علیه من هستی تلاش خوبیه ولی بجا اینکارا اول تحقیق کن که دیزنی-مارول داره فیلمیو میسازه یا کمپانی دیگه!کسی مثل تو که همین الانش تو تاپیک دیگه ای سر اشتباه دیگران کم مونده حکم اعدامشونو صادر کنی عجیبه بجا اصلاح گندت داری کلا اشتباه میزنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر