ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
منم اومدم این تاپیک این سوالو بپرسم:D
--

این فیلمهایی که معرفی کردند (memento , enemyو ...) من دیدم مورد دیگه ای بود بگید :D
این enemy قشنگه دانلودش کنم؟؟ یکی از دوستان بهم گفت فیلم باشگاه مشت زنی رو دانلود کن قشنگه منم دانلودش کردم و2 ساعت کامل دیدمش ولی اصلا خوشم نیومد چون اصلا سر و ته نداشت.من دنبال داستان های مجذوب مثل سرزمین شاتر هستم نه یه مشت فیلم با دیالوگ کسل کننده.حالا این enemy رو میخوام بگیرم نمیدونم ارزششو داره یا نه.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
این enemy قشنگه دانلودش کنم؟؟ یکی از دوستان بهم گفت فیلم باشگاه مشت زنی رو دانلود کن قشنگه منم دانلودش کردم و2 ساعت کامل دیدمش ولی اصلا خوشم نیومد چون اصلا سر و ته نداشت.من دنبال داستان های مجذوب مثل سرزمین شاتر هستم نه یه مشت فیلم با دیالوگ کسل کننده.حالا این enemy رو میخوام بگیرم نمیدونم ارزششو داره یا نه.

برای من خیلی بد بود فیلمش... وسطاش خوابیدم:D

• Like
Reactions: ps34

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
باشگاه مشت زنی رو ندیدم اما اگه دنبال یه فیلم هستی که وقتی داری تماشا می کنی و بعد پایانش باعث بشه کل چیزایی که دیدی رو مرتبا تو ذهنت زیر و رو کنی تا به جواب سوال هایی که موندن برسی و آخرم هیچکدوم جواب ها کاملا قانعت نکنه، enemy قطعا راضی کننده هست! اما اگر دنبال یه فیلم هستی که با صحنه های خفن و آنچنانی هیجان زدت کنه نه enemy رو بیخیال شو!
به نظر خودم enemy یکی از بهترین فیلم هایی بوده که دیدم ولی در کل فیلم خاصی هست احتمال داره اصلا خوشت نیاد یا شدیدا تحت تاثیرت قرار بده.
A Cure for Wellness هم خوبه، البته سوالی رو باقی نمی زاره ولی روایت و حال و هوای باحالی داره و از شاتر آیلند هم تاثیر گرفته.

آخرین ویرایش:
  • Like

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
برادر دانی دارکو Donnie Darko رو هم مد نظر داشته باش

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: Ehsan95_76 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
باشگاه مشت زنی رو ندیدم اما اگه دنبال یه فیلم هستی که وقتی داری تماشا می کنی و بعد پایانش باعث بشه کل چیزایی که دیدی رو مرتبا تو ذهنت زیر و رو کنی تا به جواب سوال هایی که موندن برسی و آخرم هیچکدوم جواب ها کاملا قانعت نکنه، enemy قطعا راضی کننده هست! اما اگر دنبال یه فیلم هستی که با صحنه های خفن و آنچنانی هیجان زدت کنه نه enemy رو بیخیال شو!
به نظر خودم enemy یکی از بهترین فیلم هایی بوده که دیدم ولی در کل فیلم خاصی هست احتمال داره اصلا خوشت نیاد یا شدیدا تحت تاثیرت قرار بده.
A Cure for Wellness هم خوبه، البته سوالی رو باقی نمی زاره ولی روایت و حال و هوای باحالی داره و از شاتر آیلند هم تاثیر گرفته.
الان با توجه به تاکیید بسیار زیاد دوستان در این تاپیک فیلم Mulholland drive رو گذاشتم سر دانلود و دیگه اخراشه.من فیلم فلسفی و روانشناسانه خیلی زیاد دیدم ولی هیچکدوم در حد inception و shater island روی من تاثیر نذاشتن.بعد دیدن این دو فیلم من یه کلی رفتم مقاله راجع بهشون خوندم.
دنبال یه همچین چیزی هستم و نمیدونم اصلا هست که به گشتنم ادامه بدم یا نه...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان با توجه به تاکیید بسیار زیاد دوستان در این تاپیک فیلم Mulholland drive رو گذاشتم سر دانلود و دیگه اخراشه.من فیلم فلسفی و روانشناسانه خیلی زیاد دیدم ولی هیچکدوم در حد inception و shater island روی من تاثیر نذاشتن.بعد دیدن این دو فیلم من یه کلی رفتم مقاله راجع بهشون خوندم.
اگه اینطوره پس بعد Mulholland drive حتما enemy رو هم ببین. یه فیلم به شدت چغره اگه جذبش بشی اطمینان میدم بهت که آخرش دست به دامن گوگل و این نقد و اون ویدیو میشی تا مغزت آروم بشه :D
منم دنبال همین دست فیلم ها هستم ولی ریسک تماشای فیلم های تریلر روانی زیاده یه فیلم می بینی انقدر خوبه که سطح انتظارات رو میبره دیدت نسبت به فیلم های دیگه تغییر میکنه:D
اگه به این سبک علاقه داری بازم میگم A Cure for Wellness رو ببین Nocturnal Animals هم تاثیرگذار و درگیر کننده هست به فن های این سبک پیشنهاد میکنم.

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
2 نسخه مثل اینکه از فیلم هست .. یکیش بالای 2 ساعت هست و اون را ببین

• Like

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
دوستان‌ تو این مراسم فیلم مستقل آمریکا، گاتهام آواردز یه بخش هست به اسم break trough director
منظورش چیه؟ معنیش چیه؟

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
دوستان‌ تو این مراسم فیلم مستقل آمریکا، گاتهام آواردز یه بخش هست به اسم break trough director
منظورش چیه؟ معنیش چیه؟

این جایزه رو به کسایی میدن ک اونقدرا شناخته شده نیستن و حداقل نسبت به کار های قبلیشون یهو پیشرفت خیلی زیادی کردن.(یعنی یه جورایی یه چیزی ساختن ک انتظار نمیرفته ازشون)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
یعنی الان جایی واسه فروش یا اجاره نیست تو ایرانم دسترسی به سینمایی که فیلم خارجی پخش کنه نیست
پس الان این فیلم رو که گفتید از کجا میشه دید؟
فیلم ساخت سال ۲۰۰۲ اون حوالیه
تو نت هست واسه دانلود
من تابستون دیدمش

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر