HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
وااای FB 2 :o:x:x\m/
دامبلدور، کاراکتر لسترنج (زویی کرویتس)، و جانی دپ :x\m/

مگه اخر فیلم کاراکتر ازرا میلر نمرد؟؟ چرا تو‌ پوستر های قسمت دوم هست؟

• Like
Reactions: arash1996

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
با نمره ی 36 راتن تومیتوز جاستیک لیگ بسی خوشحال شدم تا باشه دی سی و وارنر دست از حماقتشون بردارن بخصوص بزرگترین حماقتشون زک اسنایدر

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
با نمره ی 36 راتن تومیتوز جاستیک لیگ بسی خوشحال شدم تا باشه دی سی و وارنر دست از حماقتشون بردارن بخصوص بزرگترین حماقتشون زک اسنایدر
اصن کیفیت و نمره و این چیزا براشون مهم نیست تا وقتی انقدر تو گیشه خوب میفروشن. زک اسنایدر دستگاه پول سازیشونه .
man on steel و BM v SM ام نمره هاشون تعریفی نداشت ولی حدود 400 500 میلیون دلار براشون سود داشت. در حالی ک فیلم اخر ارنوفسکی ک امسال اومد حتی به زور تونست پول بودجشو دربیاره.:))

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
آقا این blade of immortal دیدم عجب فیلمی بود یه حسی داشتم میخواستم ببنیم شما هم اینطوری بودید؟ انگار فیلم 3-4 ساعت بوده خلاصه شده چون مثلا مانجی به دختر میگه من تا خونه میرسونمت یهو اون یارو معلوم نیست از کجا میاد مانجم از اون پشت مشتا میاد . و چند جای دیگه که حضور ذهن ندارم خلاصه شده؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
آقا این blade of immortal دیدم عجب فیلمی بود یه حسی داشتم میخواستم ببنیم شما هم اینطوری بودید؟ انگار فیلم 3-4 ساعت بوده خلاصه شده چون مثلا مانجی به دختر میگه من تا خونه میرسونمت یهو اون یارو معلوم نیست از کجا میاد مانجم از اون پشت مشتا میاد . و چند جای دیگه که حضور ذهن ندارم خلاصه شده؟
:|:|:|:|[-(
زباله بود فیلمش اقتباسی بود از یه انیمه به همین اسم گند زدن به هستی و نیستی انیمه و مانگا :-q
اگه انگلیسیت خوبه توصیه میکنم بشینی مانگاش رو بخونی Read Manga Online Free - Blade of the Immortal - Chapter 206 - Page 31
دیدن انیمه هم خوبه اونوقت میفهمی فیلمش چه زباله ایه

• Like
Reactions: SAGAD

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلر فیلم Rampage با بازی Dwayne Johnson منتشر شد:

فیلم بر اساس یه بازی قدیمی به هم اسم هست که ممکنه خیلیاتون یادتون باشه که با جونورای غول پیکر میرفتیم شهر رو داغون میکردیم و ساختمونا رو میاوردیم پایین:D
خیلی هایپ شدم با تریلر:D خصوصا اون گوریل غول پیکر و اون گرگ همراهش. تیکه آخرش هم که خیلی خفن بود:D

پوستر فیلم:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
تریلر فیلم Rampage با بازی Dwayne Johnson منتشر شد:

فیلم بر اساس یه بازی قدیمی به هم اسم هست که ممکنه خیلیاتون یادتون باشه که با جونورای غول پیکر میرفتیم شهر رو داغون میکردیم و ساختمونا رو میاوردیم پایین:D
خیلی هایپ شدم با تریلر:D خصوصا اون گوریل غول پیکر و اون گرگ همراهش. تیکه آخرش هم که خیلی خفن بود:D

پوستر فیلم:

اون قسمتش که راک به زنه میگه let's save the world عظمت فیلم رو نشون میده:D
فکر میکنم یچی در حد سن آندرس در بیاد... اون داداریو داشت این کینگ کونگ:D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg
بنا بر شایعات منتشر شده، این احتمال وجود دارد که در صورت خروج «بن افلک» (Ben Affleck) از DC Extended Universe؛ «جیک جیلنهال» (Jake Gyllenhaal) جایگزین ایشان در این دنیای سینمایی شود.

«بن افلک» به تازگی اعلام کرده است که منتظر زمان مناسبی است که از DC Extended Universe خارج شود.

IGN

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
محال ممکنه به نظرم جیک جیلنهال یه نقش محوری تو DCEU رو بپذیره! یه بازیگر قابل احترام با کارنامه درخشان و قابل دفاع که هنوز جا برای پیشرفت و اثبات بیشتر خودش داره چرا باید بیاد گند بزنه به تصویری که تو این سال ها تلاش کرده از خودش بسازه؟ جیک جیلنهال فیلم هایی که انتخاب کرده تو سال های اخیر همه قابل احترام بودن و پتانسیل اسکار گرفتن رو داشتن، از این به بعد هم به نظرم به راه خودش ادامه میده و قطعا به زودی اسکار میگیره.
اینو اضافه کنم که منظوم این نیست که همه کسایی که تو فیلم های ابرقهرمانی بازی می کنن ول معطل هستن، نه ولی بازیگری مثل بن افلک با دوتا اسکار دیگه خودشو ثابت کرده در صورتی که جیک جیلنهال هنوز جا داره که بیشتر پیشرفت کنه و الان بنظرم وقت خارج شدن از مسیر نیست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
u17j_photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۷_۰۲-۵۷-۵۲.jpg

اوپس

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
View attachment 81831

توییت جدید «والت دیزنی» در مورد قسمت انیمیشن مورد انتظار Incredibles. به نظر می رسد فردا قرار است اولین تیزر از این انیمیشن منتشر شود.​
طبل شادانه کجاست؟ :hearteyes:

اون قسمتش که راک به زنه میگه let's save the world عظمت فیلم رو نشون میده:D
فکر میکنم یچی در حد سن آندرس در بیاد... اون داداریو داشت این کینگ کونگ:D
اگه اشتباه نکنم همون کارگردان سان اندریاس اینو کارگردانی میکنه

• Like
Reactions: yonestm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر