HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لدفن یه لینک بدید منم ببینم:D

لینک دانلود - 720p - حجم 17 مگ

من از سایت همسایه گرفتم. دیدم کسی نزاشته آپلودش کردم

اینم پوستر جدید (شدیدا عالیه)
c9p5_16b6dffa-6920-4ac5-895a-3ac3dff047df.jpg

پ.ن. من هنوز معترضم چرا Episode VIII نداره :|

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,510
نام
سپهر
شاید به عنوان نفر اخر به بحث DC Vs Marvel اضافه بشم.. باید بگم که به عنوان کسی که اصلا طرفدار نه مارول هستم و نه دی سی امروزه و همچنان علاقه خودم رو به The Dark Knight Trilogy ادا می کنم. باید در ابتدا بگویم Waner Bros برنامه ای برای گسترده کردن سری DC بعد از موفقیت TDK در سر داشت اما وقتی اولین فیلم غیر مستقل از بتمن به نام Green Lantern ساخته و منتشر شد و خیلی هم افتضاح بود، تصمیم گرفت که مقداری از ساخت سایر فیلم ها عقب بکشد و شانس خود را در قاب تلویزیون با شبکه مخصوصش یعنی CW با Arrow شروع کند. اما مارول بدون هیچ شرکتی که با او همکاری کند (مثل WB که مثل کنه به DC چسبیده به همراه نداشت)، دست به اقدامی بزرگ زد و پس از اشتباهات مکرر در The Amazing Spider man و Iron Man 2، تصمیم به ساخت Marvel Avengers گرفت که هم در گیشه موفق بود و هم نظر منتقدان جلب کرد. البته Disney هم خیلی در آزادی عمل بهش کمک کرد. خب با این همه مقدمه چینی باید قبول کنیم که DC رقابت اولیه را از Marvel باخته و قطعا ساخت Justice League یک کپی از Avengers خواهد بود و فرقش این است که Justice League زیاد مانند اونجرز اولی شلوغ نیست اما اگر با دقت بنگریم می بینیم که DC و مارول همچنان از اقتباس کردن از کامیک ها وفادار نبوده اندو تا اینجا به دور از پرده سینما، شرکت بازیسازی Rockstandy و Treyarch تونسته بهترین اقتباس را از سری کامیک DC و مارول داشته باشد. فقط کافیه Arkham Asylum بازی کنید و با کامیک Arkham Asylum: The World Beyond the Madness (فک کنم پسوندش رو اشتباه نوشتم) مقایسه کنید و ببینید که چقدر این دو با هم شباهت دارند و از آن طرف هم بازی Ultimate Spider Man که در سال 2005 عرضه شده بود، به شدت به کامیکش وفادار بود.

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
متاسفانه نتونستم جلوی خودمو بگیرم و بلید رانر2049 کیفیت پرده دیدم فقط میتونم بگم فراتر از شاهکار این فیلم فقط باید با بالاترین کیفیت ببینی که حیف نشه.ویلنوو تقریبا داره توی همه ی ژانرا یک شاهکار از خودش به جا میزاره خیلی کارش درسته
نمیدونم چرا اصلا از کارهای ویلنوو خوشم نمیاد. به نظرم به شدت کارگردان اورریتدی هست. بهترین کارش خیلیا میگن زندانیان بود که بازم نهایتا یه فیلم متوسط بود. به نظرم مشکل اصلی ویلنوو اینه که سعی داره جا پای بزرگان بزاره و ادای کارگردانهای بزرگ رو درمیاره. اما اصلا در این قواره نیست، و اصلا کارگردان مستعدی نیست.

پ.ن. حقیقتش به همین بلید رانر 2049 هم امیدی ندارم. درسته که تحسین شده، ولی نهایتا دیگه دستپخت ویلنوو هست. البته همین که گند نزده به لگاسی بلید رانر دستش درد نکنه.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نمیدونم چرا اصلا از کارهای ویلنوو خوشم نمیاد. به نظرم به شدت کارگردان اورریتدی هست. بهترین کارش خیلیا میگن زندانیان بود که بازم نهایتا یه فیلم متوسط بود. به نظرم مشکل ویلنوو اینه که سعی داره جا پای بزرگان بزاره و ادای کارگردانهای بزرگ رو درمیاره. اما اصلا در این قواره نیست، و اصلا کارگردان مستعدی نیست.

پ.ن. حقیقتش به همین بلید رانر 2049 هم امیدی ندارم. درسته که تحسین شده، ولی نهایتا دیگه دستپخت ویلنوو هست. البته همین که گند نزده به لگاسی بلید رانر دستش درد نکنه.
منم دقیقا همین حس رو بهش دارم واقعا نمی فهمم چرا کار هاش اینقدر مورد توجه قرار میگیره خصوصا ای فیلم زندانیان که به نظر من ضعیف ترین فیلمش هم بود یا مثلا Arrival اصلا در حد اون همه تعریف و تمجید نبود (البته بد هم نبود )
این بلید رانر جدید هم حس می کنم یه چیزی میشه مثل همین Arrival و نباید توقع یه چیزی مثل بلید رانر اصلی خفن داشته باشیم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg
مارک روفالو در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که شخصیت هالک نیز سه گانه سینمایی خواهد داشت. که با فیلم Thor: Ragnarok شروع می شود و با فیلم Avengers 3 ادامه می یابد و در قسمت چهارم فیلم Avengers به پایان می رسد.

دلیل اصلی این کار این است حق کپی رایت و اینکه حقوق ساخت فیلم مستقل این شخصیت متعلق به کمپانی Universal هست.

Movieweb

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
مارک روفالو در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که شخصیت هالک نیز سه گانه سینمایی خواهد داشت. که با فیلم Thor: Ragnarok شروع می شود و با فیلم Avengers 3 ادامه می یابد و در قسمت چهارم فیلم Avengers به پایان می رسد.

دلیل اصلی این کار این است حق کپی رایت و اینکه حقوق ساخت فیلم مستقل این شخصیت متعلق به کمپانی Universal هست.

Movieweb
جند وقت پیش گفت که احتمالا هالک هیچ وقت فیلم سینمایی مستقل نخواهد داشت چون رابطه مارول و یونیورسال خوب نیست و گفته بود که 2-3 سال دیگه بیشتر نمی تونه نقش هالک رو بازی کنه (زیادی سنش می ره بالا برای این شخصیت)

در کل خیلی به هالک ظلم شده توی MCU، احتمالا هم بعد از Infinity War 2 باید باهاش خداحافظی کنیم :(

کلا از اینی که مارول اینجوری کارکتر هاش رو لت و پار می کنه خوشم نمیاد، با وجود این که Disney خریدتش اما همه کارکتر ها رو پخش و پلا کرده (که البته یک سریش برای قبل از خرید دیزنی اه)
کارکتر های X-MEN، اسپایدرمن، هالک و ...، هر کدوم رو به یک صورتی حقوقش رو داده دست یکی، دست خودشم به هیچجا بند نیست
حداقل DC همه رو داده دست Warner هر بلایی می خواد وارنر سرش میاره

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg

طبق اعلام جان کارپنتر؛ کارگردان افسانه ای سینما، نسخه جدید فیلم Halloween بطور کلی بازسازی خواهد بود و هیچ ارتباطی با نسخه های قبلی و قدیمی آن نخواهد داشت.
نسخه جدید هالووین قرار است 19 اکتبر 2018 اکران شود.

IGN

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خوب ظاهرا ایران فیلم هم به ملکوت اعلا پیوست از اسپایدر من به این ور وبسایتشون بروز نمیشه !

تو اینستاگرامشون عذرخواهی کردن بابت آپدیت نشدن این یه هفته و گفتن بخاطر مشکلات سرور اصلی سایت بوده و فعلا تا درست بشه نه میشه اشتراک خرید و نه دانلود کرد. کسایی هم که اشتراک ویژه دارن تمام این مدت به اشتراکشون اضافه میشه

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
کلا از اینی که مارول اینجوری کارکتر هاش رو لت و پار می کنه خوشم نمیاد، با وجود این که Disney خریدتش اما همه کارکتر ها رو پخش و پلا کرده (که البته یک سریش برای قبل از خرید دیزنی اه)
کارکتر های X-MEN، اسپایدرمن، هالک و ...، هر کدوم رو به یک صورتی حقوقش رو داده دست یکی، دست خودشم به هیچجا بند نیست
حداقل DC همه رو داده دست Warner هر بلایی می خواد وارنر سرش میاره

خوب مرض نداشت که داشت ورشکست میشد . مجبور شد به اینکار. البته شرط و شروطی هم داره که اگه چند سالی (تعداد سال هاش یادم نیست) از اون کرکتر فیلم ساخته نشه امتیاز سینماییش برمیگرده به مارول. که البته شرکت . . . مثل فاکس حاضره آشغالی مثل چهار شگفت انگیز 2015 بده بیرون و گند بزنه به این کرکتر ها ولی رایتش رو پس نده به مارول یا مثل سونی با مارول و دیزنی همکاری نکنه!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
خوب مرض نداشت که داشت ورشکست میشد . مجبور شد به اینکار. البته شرط و شروطی هم داره که اگه چند سالی (تعداد سال هاش یادم نیست) از اون کرکتر فیلم ساخته نشه امتیاز سینماییش برمیگرده به مارول. که البته شرکت . . . مثل فاکس حاضره آشغالی مثل چهار شگفت انگیز 2015 بده بیرون و گند بزنه به این کرکتر ها ولی رایتش رو پس نده به مارول یا مثل سونی با مارول و دیزنی همکاری نکنه!

مارول وقتی دیزنی خریدش اوضاعش خوب شد
اما مثلا حقوق اسپایدرمن رو در زمان خوب بودن اوضاع و همین چند سال اخیر دادن دست سونی!!!!!!!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
مارول وقتی دیزنی خریدش اوضاعش خوب شد
اما مثلا حقوق اسپایدرمن رو در زمان خوب بودن اوضاع و همین چند سال اخیر دادن دست سونی!!!!!!!
حقوق سینمایی اسپایدی و کلی شخصیت دیگش تو دهه نود داده شده نه همین چند سال پیش. همین الانشم هنوز برا سونی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر