SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
خوب نکته اینه که دلیلش چیه؟ چه خط قرمزی وجود داره که سیستم آموزش رو اصلا بد نشون نمیدن. اما برعکس تو سینمای ژاپن همیشه مدرسه و معلم های شرور محوریت دارن.
کلا فازشون اینطوریه فیلم های بازی های ترسناکشنو ببین . اکثرا تو مدرسه اتفاق میوفته یه روحی جنی چیزی تو مدرس>:)

• Like
Reactions: Cloud Strife

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
آقا یه سوال، چرت تو فیلم های آمریکایی هیچ وقت معلم و کلا سیستم آموزش رو بد نشون نمیدن اما تو سینمای ژاپن نه؟ کلا تو هالیوود کارکتر معلم قاتل یا... نداریم.
چون ژاپنیا کلن به شخصیت اصلی بودن چندتا Schoolgirl علاقه‌‌ی وافری دارن :D:D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
خوب نکته اینه که دلیلش چیه؟ چه خط قرمزی وجود داره که سیستم آموزش رو اصلا بد نشون نمیدن. اما برعکس تو سینمای ژاپن همیشه مدرسه و معلم های شرور محوریت دارن.

خط قرمزه خاصی که فک نکنم وجود داشته باشه. بیشتر Frowned Upon محسوب میشه فک کنم. حالا از اینور و اونور زیاد شنیدیم که معلم و سیستم آموزش پایه تو آمریکا از ارزش و احترام بالایی برخورداره. واسه همین فک کنم کمتر پیش میاد باهاشون شوخی ناجور بکنن و یا یه نقش منفی خیلی خوب ازشون دربیارن.
از اونطرف ژاپنیا خب با مدرسه مشکل زیاد دارن کلا! از اون فتیشای عجیب و غریبشون گرفته تا داستانای ترسناکی که تو بستر سیستم آموزشی روایت میکنن. حالا باز برای آمریکا گفتم Frowned upon ولی برای این جدا هیچ توجیهی ندارم دیگه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ho70_screenshot_20170906000051.png

r7n0_screenshot_20170906000432.png

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
سلام دوستان راستش من تا الان از وجود همچین تاپیکی اطلاع نداشتم والا ما میایم اینجا برای گیم ولی اینجا میشه زندگیمون علاوه بر گیم در مورد سینما و فوتبال و ... بحث میشه واقعا بازی سنتریا تو کارشون استادن و همه فن حریفن.
و اما برم سر اصل مطلب یه مقدار مسخرست ولی باید بپرسم دوستان چند وقت پیش من با یکی از دوستان یه بحثی داشتیم و اون گفت دوتا فیلم تو زندگیم دیدم که ایکاش نمیدیدم و همیشه جلوی چشمه که خیلی بده (نه از نظر کیفیتا)که یکیش old man 2003 هستش و اون کی رو هرکاری میکنم نمیگه میگه اگه یروز یکیو بخوام بد اذیت کنم اون فیلمو میدم بهش اینجوری نیست که غمگین باشه ها و اونجوریم مث saw نیست که روده بزرگه بپره تو صحنه:D
خیلی اعصاب خوردکنه احتمالا حالا من دنبال اون فیلمم پیدا کردنش خیلی سخته ولی گفتم از اساتید بپرسم چه فیلمیه که به این شدت رو مخه و حالا سرنخایی که من دارم :
محصول هالیووده - قدیمیه (نمیدونم تا چه حد)- و یه کارگردانی اونو ساخته که رسما دیوونس و همه فیلماش همونجوره
دوستان بهم نخندین لطفا:Dاگرم نمیدونین منو به یه بانک اطلاعاتی سینما وصل کنین یعنی بگین از کی بپرسم ممنون

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
246
نام
Arthur Morgan
سلام دوستان راستش من تا الان از وجود همچین تاپیکی اطلاع نداشتم والا ما میایم اینجا برای گیم ولی اینجا میشه زندگیمون علاوه بر گیم در مورد سینما و فوتبال و ... بحث میشه واقعا بازی سنتریا تو کارشون استادن و همه فن حریفن.
و اما برم سر اصل مطلب یه مقدار مسخرست ولی باید بپرسم دوستان چند وقت پیش من با یکی از دوستان یه بحثی داشتیم و اون گفت دوتا فیلم تو زندگیم دیدم که ایکاش نمیدیدم و همیشه جلوی چشمه که خیلی بده (نه از نظر کیفیتا)که یکیش old man 2003 هستش و اون کی رو هرکاری میکنم نمیگه میگه اگه یروز یکیو بخوام بد اذیت کنم اون فیلمو میدم بهش اینجوری نیست که غمگین باشه ها و اونجوریم مث saw نیست که روده بزرگه بپره تو صحنه:D
خیلی اعصاب خوردکنه احتمالا حالا من دنبال اون فیلمم پیدا کردنش خیلی سخته ولی گفتم از اساتید بپرسم چه فیلمیه که به این شدت رو مخه و حالا سرنخایی که من دارم :
محصول هالیووده - قدیمیه (نمیدونم تا چه حد)- و یه کارگردانی اونو ساخته که رسما دیوونس و همه فیلماش همونجوره
دوستان بهم نخندین لطفا:Dاگرم نمیدونین منو به یه بانک اطلاعاتی سینما وصل کنین یعنی بگین از کی بپرسم ممنون
این فیلم رو نگاه کن قول می دم از زندگی سیر بشی
Salò, or the 120 Days of Sodom
البته قبلش حتما حتما نقدش رو بخون نری بعدا به من فحش بدی :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: **AMIR**

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یه اینجور فیلمی اونم تو نظام استودیویی هالیوود ؟؟؟ یه مقدار بعیده:D اگه از این فیلم های اعصاب خورد کن عذاب روح می خوای باید بری به سمت سینما اروپا خصوصا ایتالیا:D دو تا فیلم بهت پیشنهاد می کنم بری حال کنی :D
1-Salò, or the 120 Days of Sodom :D مطمئنم در تاریخ بشریت فیلمی مثل این پیدا نمی کنید واقعا پازولینی دیوانه بوده:D
2-
Cannibal Holocaust

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
تو خبرای امروز بود که تو جشنواره ونیز که برای اولین بار به نمایش دراومده، فیلم رو هو کردند! :|
فیلم Wild at Heart رو هم توی کن هو کردند که نخل طلا رو برد!
کلا حاضرین اکثر جشنواره‌های اروپایی انگار یه مشت تافته‌‌ی جدابافته‌اند و با اطمینان می‌گم که سواد سینماییِ بعضی از بچه‌های همین بازی‌سنتر خودمون از خیلی‌هاشون بیشتره. خیلی جدی‌شون نگیر.

• Like
Reactions: Alkazar

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
یه اینجور فیلمی اونم تو نظام استودیویی هالیوود ؟؟؟ یه مقدار بعیده:D اگه از این فیلم های اعصاب خورد کن عذاب روح می خوای باید بری به سمت سینما اروپا خصوصا ایتالیا:D دو تا فیلم بهت پیشنهاد می کنم بری حال کنی :D
1-Salò, or the 120 Days of Sodom :D مطمئنم در تاریخ بشریت فیلمی مثل این پیدا نمی کنید واقعا پازولینی دیوانه بوده:D

2-
Cannibal Holocaust
مرسی من حتما این فیلمو میبینم در کل چن تا فیلم خیلی اعصاب خوردکن معرفی کنین لطفا بدجور خمارم:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مرسی من حتما این فیلمو میبینم در کل چن تا فیلم خیلی اعصاب خوردکن معرفی کنین لطفا بدجور خمارم:D
من واقعا هیچ کدوم از این فیلم ها رو پیشنهاد نمی کنم اعصاب فولادین نیاز دارن
The Angels' Melancholy (2009
Men Behind the Sun
Gui.nea Pig- (1985 Video
این آخری یه سری فیلم هست

• Like

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
The Hunt (2013)
Blue Valentine (2010)
Requiem for a dream (2000)
Irréversible (2002)
این آخری رو در حین دیدن فیلم حالت بد میشه!
بعد هم که فیلم تموم شد، هنوز تیتراژ تموم نشده، فیلم رو Shift + Delete میکنی!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر