Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
011m_mv5bmtuxmzc4mtkwof5bml5banbnxkftztgwote5mdcymdi_._v1_.jpg

تریلر جدید John Wick Chapter 2
دانلود

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
مکبث پارسالی خیلی خوب بود
یه اقتباس نو از داستانی که n هزاربار ساخته شده.من دیوونه اون طراحی صحنش شدم اصن.نبرد پایانیش که هوش از سرم برد چه وهمی بود.ولی خب قبول دارم برای سرگرم شدن اصن گزینه مناسبی نیست چون خیلی ریتمش کنده

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اين فيلم رو بايد ميدادن به نولان:D خوراك خودشه، يچيزى شبيه اينسپشن ، چه ميشد با دست پخت او8->. داستان اساسينز واقعا پتانسيل خيلى خيلى بالايى داره. اصلا شاهكاره بنظرم اگه بهش خوب پرداخته بشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
گند زدن به فیلم AC نسبت به ساخت یه فیلم آبرومند و خوب کار بسیار سخت تری بود. واقعا چطور تونستن این داستان و شخصیت ها و کلا این همه پتانسیل رو به این شکل نابود کنن؟

• Like
Reactions: Jill-Valentine

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
گند زدن به فیلم AC نسبت به ساخت یه فیلم آبرومند و خوب کار بسیار سخت تری بود. واقعا چطور تونستن این داستان و شخصیت ها و کلا این همه پتانسیل رو به این شکل نابود کنن؟
فقط همون بيس سري بازيو داره وگرنه داستان ربطي به هيچ كدوم از نسخه هاي بازي نداره و جوريه كه مناسب يه فيلم دو ساعته باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
مکبث پارسالی خیلی خوب بود
یه اقتباس نو از داستانی که n هزاربار ساخته شده.من دیوونه اون طراحی صحنش شدم اصن.نبرد پایانیش که هوش از سرم برد چه وهمی بود.ولی خب قبول دارم برای سرگرم شدن اصن گزینه مناسبی نیست چون خیلی ریتمش کنده
توضیحاتت خیلی جالب بود. همین الان فیلمو دانلود کردم تا ببینم.
من عاشق فضای وهم آلود در فیلما هستم. نمونه بارزش فیلمای سبک اکسپرسیونیستی آلمان هستن. کلا دوست دارم فیلم تئاتری و اغراق آمیز باشه.
بی زحمت چند تا فیلم خوب در این حال و هوا و سبک بگو.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
توضیحاتت خیلی جالب بود. همین الان فیلمو دانلود کردم تا ببینم.
من عاشق فضای وهم آلود در فیلما هستم. نمونه بارزش فیلمای سبک اکسپرسیونیستی آلمان هستن. کلا دوست دارم فیلم تئاتری و اغراق آمیز باشه.
بی زحمت چند تا فیلم خوب در این حال و هوا و سبک بگو.

کلِ سینمای اکسپرسیونیسم آلمان رو نگاه کن، اللخصوص آثار مورنائو و لانگ، اون زمان هنوز سینما وامدارِ تئاتر بود.
آثار تیم برتون رو هم نگاه کن. نمیگم به این سبک نزدیکه ولی تئاتری و اغراق آمیزه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
کلِ سینمای اکسپرسیونیسم آلمان رو نگاه کن، اللخصوص آثار مورنائو و لانگ، اون زمان هنوز سینما وامدارِ تئاتر بود.
آثار تیم برتون رو هم نگاه کن. نمیگم به این سبک نزدیکه ولی تئاتری و اغراق آمیزه.
آثار برتون از همین سبک اکسپرسیونیسم پیروی می کنه بین آثارش هم بازگشت بتمن و سویینی تاد و اسلیپی هالو خیلی به این سبک نزدیکه

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
یک جوری درباره فیلم AC حرف میزدن من فکر کردم کم کم یک فیلم در حد POP میسازن، ولی انگار وضعش خرابتر از این حرفاست.

خوبه امسال بازی هم ندادن، من گفتم میان یک جوری فیلم میسازن که شروعی باشه برای بازی آیندشون، ولی انگار هیچی.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان

این رو امروز ما تو دانشگاه داشتیم!! رفتم؛ خیلی خوب بود!!
ژان میشل فرودون که بین سال های 2003 تا 2009 سردبیر کایه دو سینما بود.
درباره سینمای موج نو فرانسه حرف زد. گدار و تروفو و...
60 دقیقه کامل انگلیسی حرف زد! اول که رفتم ترسیدم هیچی از حرفاش رو نفهمم, ولی خدا رو شکر حدودای 60 تا 70 درصد حرفاش رو فهمیدم!!
یه حرف جالبی هم درباره موج نو زد. موج نو نه یک استایل و نه یک مکتب، بلکه یک روحیه (spirit) است.
با موج نوی فرانسه آشنام. کارگردان ها و فیلم هاشون... ولی هنوز فیلم ندیدم ازشون. تنها دو تا از فیلم های ملویل رو دیدم؛ سامورایی و ارتش سایه ها.
بعد از این همایش، تصمیم گرفتم برم سراغشون!!
تجربه خوب و متفاوتی بود. 8->

آخرین ویرایش:

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این رو امروز ما تو دانشگاه داشتیم!! رفتم؛ خیلی خوب بود!!
ژان میشل فرودون که بین سال های 203 تا 2009 سردبیر کایه دو سینما بود.
درباره سینمای موج نو فرانسه حرف زد. گدار و تروفو و...
60 دقیقه کامل انگلیسی حرف زد! اول که رفتم ترسیدم هیچی از حرفاش رو نفهمم, ولی خدا رو شکر حدودای 60 تا 70 درصد حرفاش رو فهمیدم!!
یه حرف جالبی هم درباره موج نو زد. موج نو نه یک استایل و نه یک مکتب، بلکه یک روحیه (spirit) است.
با موج نوی فرانسه آشنام. کارگردان ها و فیلم هاشون... ولی هنوز فیلم ندیدم ازشون. تنها دو تا از فیلم های ملویل رو دیدم؛ سامورایی و ارتش سایه ها.
بعد از این همایش، تصمیم گرفتم برم سراغشون!!
تجربه خوب و متفاوتی بود. 8->

حرفم احتمالا یک مقدار حالت تبلیغات داره ولی کانون فیلم دانشگاه فردوسی واقعا قویه، طی سال‌های قبل فیلم‌های خارجی مختلفی تو دانشگاه پخش میشد (معمولا همراه با نقد و بررسی) و فیلم‌های ایرانی هم با حضور عوامل سازنده. حتی خانه‌ی پدری کیانوش عیاری که تو سینماها نتونست درست اکران بشه با حضور خود عیاری تو دانشگاه پخش شد.
خلاصه کلا اگر کسی الان تو دانشگاه فردوسی مشغول تحصیله بره وارد این کانون شه، از بودن تو اون محیط و استفاده کردن از برنامه‌های مختلف ضرر نمیکنه :D
..........................
برای این که پستم کلا جنبه‌ی تبلیغاتی نگیره این عکسای جدید بلید رانر 2049 رو هم از اینترتینمنت ویکلی ببینید :D

Last edited by a moderator:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
عکسای جدید فیلما رو بزارید تو اسپویلر خواهشا!! من نخوام لوکیشنا و عکسای فیلم رو ببینم باید چیکار کنم؟

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
چرا اینطوریه ؟؟؟؟ این همه بد سلیقه آخه !!!! هر چی فیلمه چرت و پرته پر فروش میشه ؟؟؟ تو ایران و تو کل جهان ، این سلام بمبئی که ندید میگم فاجعه وار ترین مورد دنیا هست (اسم فیلم رو نگاه کن تو رو خدا ) ، یعنی چی میشه که میرن میبینن ، این همه بدبختی و حقارت و بد سلیقه بودن از کجا میاد .:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر