Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
11.png
فیلم اقتباسی Painkiller Jane ستاره زن خود را پیدا کرد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق گزارشات وبسایت «ددلاین»؛ جسیکا چستین ستاره فیلم های در میان ستارگان و مریخی، قرار است نقش شخصیت فنا ناپذیر ژان واسکو را بازی کند.
جسیکا چستین همچنین تولید کننده فیلم نیز خواهد بود.

فیلم بعدی جسیکا چستین دوشیزه سلون 25 نوامبر اکران خواهد شد.

لازم به ذکر است که، جسیکا چستین قرار است جیک جیلنهال را در فیلم اقتباسی Tom Clancy's The Division همراهی کند.

لینک منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا بذارید با WTF شروع کنم :|

امروز بعد از یه امتحان مسخره ای که داشتیم یهویی با دوستام تصمیم گرفتیم بریم Arrival ببینیم. به غیر از یه تریلری که دیده بودم اطلاعات خاصی از فیلم نداشتم. فقط دیدم که نمره هاش خیلی بالا شده!

واقعا باید بگم WTF. عجب فیلمی بود. جیگرم حال اومد. از اول تا آخر فیلم نفسم بند اومده. فیلم یه استرسی میداد بهم که رسما سرویس کرده بود :D فیلم واقعا خوش ساخت و خفن بود. صحنه های خیلی متعددی هست که در کنار اینکه نفستون حبس شده، موهای بدنتون رو هم وادار به واکنش خواهد کرد. :D نمیدونم از چیه فیلم بگم. چون هر چی بگم، اون حس فیلم رو شاید ازتون بگیره. فقط بگم خیلی وقت بود که اینطور فیلم خفن و مغز منفجر کنی ندیده بودم :D شاید این جمله ای که میگم یکم اغراق باشه، حالا شما خودتون میزانش رو بیارید پایین، اما در خیلی از لحظات فیلم احساس میکنید دارید یه کار نولانی تماشا میکنید :D

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
x-men-logo.jpg

طبق گزارشات منتشر شده هفته قبل که سری فیلم های ایکس-من قرار است دوباره پایه ریزی شوند، شایعه جدیدی امروز منتشر شده که، در قسمت بعدی فیلم های ایکس-من قرار است داستان ققنوس تاریک را بازگو کند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق گزارشات وبسایت LRM

کمپانی فاکس قرار است خط داستانی ققنوس تاریک را در فیلم بعدی دنبال کند.و «تمرکز اصلی» فیلم های بعدی ایکس-من در همین موضوع باشد.
طبق یادداشت های این وبسایت؛ قرار نیست این فرانچایز دوباره کاملا بازسازی (ریبوت) شود.و ممکن است سوفی ترنر به نقش خود «جین گری» که در قسمت قبلی این سری به نام ایکس-من:آخرالزمان او را دیده ایم، بازگردد.

داستان ققنوس تاریک مربوط به شخصیت جین گری و نیروی ققنوس است، که طی یک سری اتفاقات قدرت جین گری تبدیل به ققنوس تاریک می شود و او را به یکی از قدرتمند ترین تهدید در این سری تبدیل می کند.

لینک منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
JW2CAST1.jpg

ستاره فیلم «پرومتئوس» ریف اسپال و توبی جونز(کاپیتان آمریکا:اولین انتقامجو و بازیهای عطش) به ادامه فیلم دنیای ژوراسیک ملحق شدند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق گزارشات منتشر شده ورایتی؛ هنوز نقش این دو بازیگر در فیلم مشخص نشده است.

ادامه فیلم دنیای ژوراسیک بدست خوان آنتونیو بایونا کارگردانی می شود و نویسندگی آن بر عهده کالین ترورو و درک کانلی است.

لینک منبع

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
این اسکارلت یوهانسون که آب از سرش گذشت تو under the skin دیگه این ادا و اصولا چیه یه کاراکتر همیشه لخت رو لباس طراحی کردن براش8-|:D
امیدوارم فقط خاطراتمون رو لکه دار نکنن چون احساس میکنم خیلی جای ترکیدن داره این فیلم

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
853389debb73c2a26109ac7aa6937992d8211e92.jpg
تام هالند بازیگر نقش پیتر پارکر در فیلم مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) گفته است فیلم های بیشتری از شخصیت مرد عنکبوتی در راه است.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق جدیدترین مصاحبه تام هالند با وبسایت هالیوود ریپورتز؛«من قرارداد برای سه فیلم مرد عنکبوتی و سه فیلم تکی با مارول بسته ام.» این بازیگر همچنین اضافه کرد که، مارول به او گفته است ممکن است هر زمانی این قرارداد اعمال شود ممکن است برای حضور در فیلم های انتقامجویان (Avengers) یا فیلم های دیگر باشد.

فیلم مرد عنکبوتی:بازگشت به خانه 7 جولای 2017 اکران خواهد شد.

لینک منبع

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

[Forwarded from دمنتور]
⚡️ جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها، جمعه‌ی همین هفته در سینماها اکران می شود و نقدهای منتشر شده تا به اینجای کار کلمه "شگفت انگیز" را همراه خود یدک می کشند.

تا این لحظه، 24 نقد توسط منتقدین سینمایی، در وبسایت راتن تومیتوز ثبت شده است که هیچ یک از آن ها منفی نیست. جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها با کسب امتیاز کامل (100%) از 24 نقد تاکنون منتشر شده، جمعه این هفته در سینماهای سراسر جهان بر روی پرده می رود.

✨ مارا رینستاین، منتقد Us Weekly، جی.کی.رولینگ، خالق هری پاتر را بخاطر فیلمنامه عمیق جانوران شگفت انگیز که اولین تجربه او به عنوان فیلمنامه نویس محسوب می شود مورد تحسین قرار می دهد.

" رولینگ...یک سرآغاز داستانیِ غیرمنتظره تاریک و پرمایه‌ی چند لایه داره که برای تکامل پیدا کردن و به بلوغ رسیدن، بیشتر از یک فیلم رو می طلبه".

✨ منتقد Newsday، رافر گازمن، اینگونه
از جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها تعریف می کند:

"جادوی ناب، یه فانتزی-ماجراجویی که تمایل داشته عضو یه خانواده قدیمی محبوب بشه."

✨ منتقد IndieWIRE، اریک کوهن، جانوران شگفت انگیز را بخاطر روند تکاملی و متحولانه‌اش نسبت به فیلم های هری پاتر مورد تحسین قرار می دهد:

" از فیلم های هری پاتر به خوبی میشد برداشت کرد که پتانسیل بی حد و مرزی رو برای ورود مدخل های بیشتر در خودشون دارن و جانوران شگفت انگیز بدون تقلید یا تکرار فرمول فیلم های هری پاتر، بلکه با غنی تر کردن و به طور افسون کننده ای شسته و رفته کردنش، این مسئولیت رو متقبل شد و درست به موقع وارد گود شد."

✨ منتقد New York Daily News، جو دمیانوویچ می گوید فیلم از نظر تلفیق عناصر واقعی با فانتزی کاملاً در توازن است.
"جلوه های ویژه تفننی ساختگی برای موفق بودن یه اثر فانتزی کافی نیست. از طرفی هم کار راه بنداز واقعی برای اجرای یه افسونه. جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنهای جی.کی.رولینگ – اولین کار او به عنوان فیلمنامه نویس – به اندازی کافی این عناصر رو برای مشنگ های سینما دوست تو دل خودش داره."

✨ منتقد Entertainment Weekly کریس تاشاوتی به تحسین جلوه های ویژه جانوران شگفت انگیز و طرح داستان فیلم می پردازد و آنها را با فارنچایز ابرقهرمانی "مردان-ایکس" مقایسه می کند:
"این فیلم که توسط دیوید یتس طرفدارِ پاترِ با تجربه کارگردانی شده، مثل یه نسخه کودکانه از سری فیلم های مردان ایکس می مونه و عقل رو از سر آدم می پرونه. قشر مشنگ بیگانه هراس (یا اونطور که در آمریکا صدا میشن، بی جادو) در دنیای مخفی جادوگرانِ بدگمان و پر تب و تاپ زندگی می کنند. همانند فیلم های مردان ایکس، جلوه های ویژه فریبنده اش چشم نواز است.

✨ منتقد Time Out، کت کلارک می گوید:
" اولین فیلم از سری فیلم های فرعی هری پاتر خلاقانه و آشناست – و ادی ردمین پیشگام جادوگری دوست داشتنی جدیدی رو به وجود آورده."

✨ منتقد The Warp، جیسون سالامونز، اندکی حساب شده تر فیلم را مورد ستایش قرار می دهد، اما در کل معتقد است که این فیلم، فیلم خوبیست و دنباله های آن محتملاً بنیاد قوی موجود را بهبود می بخشند.

"جانوران شگفت انگیز کاملاً پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به یه خانواده بزرگِ موفق و پرجاذبه رو داره، پتانسیل در دام غرور افتادن هم همینطور. فیلم هنوز کامل توازن صحیح خودش رو به دست نیاورده، ولی، همونطور که از اسمش پیداست، مطمئناً می دونه کجا فرمول جادویی فیلم های باقی مونده بعدی رو پیدا کنه."

✨ همینطور، منتقد Hollywood Reporter، جان دی فور، میگوید که :

"جانوران شگفت انگیز آنطور که باید و شاید کامل و بی عیب و نقص نیست ولی پر از صحنه های اکشن و هیجان انگیز و نماهای تحسین برانگیز و چمشگیره."

✨ منتقد Variety پیتر دیبرگ می گوید که طرفداران هری پاتر باید بابت جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها خیالشان راحت باشد:

" مشخصه که جانوران شگفت انگیز برای طرفداران پر و پاقرص رولینگ ساخته شده و به هرحال، ممکنه برای تازه واردها گیج کننده باشه؛ طرفدارهای سرسخت رولینگ این نکته رو احساس می کنن که فیلم هرگز ساده و بی تکلف با تماشاگراش صحبت نمی کنه."

از کانال دمنتور کپی کردم :D فکر نکنم مشکل داشته باشه با قوانین سایت

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خیلی خوبه که جانوران شگفت انگیز موفق عمل کرده، من وقتی سری هری پاتر رو میبینیم همون حس زمان تماشای ارباب حلقه ها و هابیت رو دارم. هیچ فیلمی انقدر برام جذاب نبوده امیدوارم دوباره تکرار بشه.
اگر یه تاپیک برای بحث در مورد کتاب های رولینگ زده بشه استقبال میشه بنظرم مثل تاپیکی که برای نیای تالکین زده شد.

سلام
یه فیلمی در مورد کریسمس بود (انیمیشن نبود ) یه پیر مرد بنام اسکرووج بود(خسیس بود) بعد یه کارگری داشت که حساباش براش مینویشت .بعد اسکرووج وقتی شب خوابش میبره اتفاقاتی براش میفته
اسم فیلم کسی میدونه؟
ممنون
به A Christmas Carol میخوره اما انیمیشنه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

wow.

کاربر سایت
Feb 12, 2012
105
سلام
یه فیلمی در مورد کریسمس بود (انیمیشن نبود ) یه پیر مرد بنام اسکرووج بود(خسیس بود) بعد یه کارگری داشت که حساباش براش مینویشت .بعد اسکرووج وقتی شب خوابش میبره اتفاقاتی براش میفته
اسم فیلم کسی میدونه؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر