FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

:-"
الان که نگاه میکنم بهش انگار خیلی کمه ولی برای جمع کردنشون خیلی وقت گذاشتم.
خدایی آیکون هات حرف ندارن. از کجا آوردی؟ :D منم از قدیم فقط باکس شات ساده میذارم. الان دیگه نمیتون 3-4 ترابایت رو از اول بزنم :|

• Like
Reactions: The Fade

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستانی که Ten Cloverfield Lane رو دیدند و متوجه داستان فیلم شدند، میشه یه مقدار در مورد این فیلم توضیح بدند؟

من متوجه داستانی واقعی فیلم نشدم، از یه طرف یه نشونه هایی بود که با قاطعیت میشد گفت شخصیت هاوارد دیوانه و متوهم هست و از طرف دیگه یه سری نشونه ها بود که ثابت می کرد اینطور نیست. آخر فیلم هم که همه چیز در هم بر هم شد. در کل فیلم عجیبی بود کسی متوجه شد قضیه چیه؟ من نتوسنتم دلیل محکمی برای دیوانه بودن هاوارد پیدا کنم، اما به نظرم قوی ترین احتمال بود، مدت زیادی بود که مری تو اون اقامتگاه زندانی شده بود و اون وقایع آخر فیلم رو میشد به حساب تاثیر زندانی شدن و اتفاقی که برای افتاده بود گذاشت. از طرف دیگه میشد اتفاقاتی که به صورت سطحی افتاد رو قبول کرد، مثل حمله فضایی ها و ... هر چند به شخصه دوست ندارم این تئوری رو قبول کنم اگر اینطور بود پس چه بلایی سر دختر هاوارد که احتمالا به دست خودش کشته شده بود و قبلش از بیرون درخواست کمک کرده بود، اومده بود؟ از طرف دیگه، زمان اولین فرار مری، اون زنی که از بیرون درخواست کمک می کرد کی بود؟ چرا اونجا بود و درخواست کمکش برای چی بود؟
فیلم یجورایی ادامه معنوی Cloverfield 2008 بحساب میاد و داستان فیلم هم در همون یونیورسه.

• Like
Reactions: Hamid Payne

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
خدایی آیکون هات حرف ندارن. از کجا آوردی؟ :D منم از قدیم فقط باکس شات ساده میذارم. الان دیگه نمیتون 3-4 ترابایت رو از اول بزنم :|

مرسی پسر. :D
اوایلش خودم میزدم که نتیجه اش میشید این:

اما امسال برای اینکه کنکور داشتم وقت نکردم درست کنم، از آیکون های این پسره استفاده کردم.
دیزاین و قاب بندی کادرهاش فوقالعادس. الان برای Suicide Squad رو درست کرده که شدیداً زیباست. درخواست هم بدی، درست می کنه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
مرسی پسر. :D
اوایلش خودم میزدم که نتیجه اش میشید این:

اما امسال برای اینکه کنکور داشتم وقت نکردم درست کنم، از آیکون های این پسره استفاده کردم.
دیزاین و قاب بندی کادرهاش فوقالعادس. الان برای Suicide Squad رو درست کرده که شدیداً زیباست. درخواست هم بدی، درست می کنه.
راستی عوض کردن آیکون ها یه برنامه ای چیزی نداره؟ الان مثلا من بخوام قدیمی ها رو همرو اینطوری کنم نمیشه خوب :| واسه آیکون یه فولدر کلی دردسر میکشم حالا بخوم همرو عوض کنم که هیچی.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
راستی عوض کردن آیکون ها یه برنامه ای چیزی نداره؟ الان مثلا من بخوام قدیمی ها رو همرو اینطوری کنم نمیشه خوب :| واسه آیکون یه فولدر کلی دردسر میکشم حالا بخوم همرو عوض کنم که هیچی.

طبیعتاً اون عکسی رو که میخوای تبدیل به آیکون کنی، یا باید فرمت ico داشته باشه یا تبدیل به اون بشه. ترجیحاً از PNG به ICO تغییری ایجاد نمیکنه.
برای تبدیل فرمت از این برنامه استفاده کن. کلاً 500 کیلوبایته.
بعد از اون باید فولدر رو تغییر بدی اما طبعاً وقتی فولدر رو جابه جا کنی، دوباره آیکون فولدر رو تغییر میکنه. برای اینکار باید یه اپ دانلود کنی به نام Folder Marker Pro.
بعد از دانلود و نصب، نیازی نیست برنامه رو ران کنی. برو روی فولدر مورد نظرت که میخوای تغییرش بدی، کلیک راست بزن و گزینه هایی که تو عکس روشن کردم رو بزن.

بعد دقت کن حتماً روی حالت زیر باشه وگرنه کل فولدرهات همون عکسی میشه که میزاری. :D

از طریق Add همون آیکون رو که تبدیل کردی رو انتخاب کن بعد Apply رو بزن. بعد از اون روی فولدرت که حالا عکسش رو تغییر دادی کلیک راست بزن و بعد Properties رو انتخاب کن. گزینه ی Advanced رو بزن بعد تیکِ folder is ready for archiving رو بزن.
در آخر Apply رو بزن که یک پنجره میاد، تیک apply changes to this folder only رو بزن و تمام.
امیدوارم مفید باشه.
-----------------
ببخشید زیادی آف تاپیک بود. :D

Xaus

کاربر سایت
Apr 21, 2015
0
داش از کجا اوردی اینارو؟؟اه چه خفنگ
www.deviantart.com/ برو داخل این وبسایت سرچ کن Movie icons اینها برات مدل های مختلفشو میاره از هرکدوم از دیزاینرا که خوشت اومد میتونی بری تو ارشیوش باقی ایکون هاشم بگیری بعضیاشون کلکسیون میذارن کل ایکنهارو یه جا برا دانلود قرار میدن
منم برا بازیام این کارو کردم
Movies Folder Icon on FolderIcons - DeviantArt
لینک بالا هم یکی از این کلکسیوناست

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
طبیعتاً اون عکسی رو که میخوای تبدیل به آیکون کنی، یا باید فرمت ico داشته باشه یا تبدیل به اون بشه. ترجیحاً از PNG به ICO تغییری ایجاد نمیکنه.
برای تبدیل فرمت از این برنامه استفاده کن. کلاً 500 کیلوبایته.
بعد از اون باید فولدر رو تغییر بدی اما طبعاً وقتی فولدر رو جابه جا کنی، دوباره آیکون فولدر رو تغییر میکنه. برای اینکار باید یه اپ دانلود کنی به نام Folder Marker Pro.
بعد از دانلود و نصب، نیازی نیست برنامه رو ران کنی. برو روی فولدر مورد نظرت که میخوای تغییرش بدی، کلیک راست بزن و گزینه هایی که تو عکس روشن کردم رو بزن.

بعد دقت کن حتماً روی حالت زیر باشه وگرنه کل فولدرهات همون عکسی میشه که میزاری. :D

از طریق Add همون آیکون رو که تبدیل کردی رو انتخاب کن بعد Apply رو بزن. بعد از اون روی فولدرت که حالا عکسش رو تغییر دادی کلیک راست بزن و بعد Properties رو انتخاب کن. گزینه ی Advanced رو بزن بعد تیکِ folder is ready for archiving رو بزن.
در آخر Apply رو بزن که یک پنجره میاد، تیک apply changes to this folder only رو بزن و تمام.
امیدوارم مفید باشه.
-----------------
ببخشید زیادی آف تاپیک بود. :D
داوود این که همون آش و همون کاسه شد بابا :D من دستی انجام میدم از این راحتتره برام :D حتی اون قضیه که بعد از جابجایی آکون تغییر نکنه کارش از این راحتتره دستی :D فقط کافیه تو فایل desktop.ini مسیر مشخص شده آیکون رو پاک کنی و فقط قسمت آخرش بمونه. حالا این ini رو هم یه جا سیو کن هر فولدری که تغییر دادی، این فایل رو هم بنداز توش جایگزین کن. :D

من دنبال یه برنامه ای چیزی میگردم که مثلا 10 تا فیلم داریم تو یه پوشه، 10 تا آیکون رو هم به همون اسم کنیم. این خودش شروع کنه همه کارا رو انجام بده :D (چیز زیادی هم نمیخوام :)) )

Untitled.jpg

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
28vice.600.jpg

آقا اگر کسی هست اینجا ک مث من عجیب با Miami Vice هم سو شده اعلام کنه تا احساس تنهایی نکنم :D

برای بار سوم دیدمش،و هر بار بیشتر و بیشتر به زیبایی‌های این فیلم پی میبرم،احساس میکنم برای بار چارم پنجم ششم هم جا دارم،از اون فیلما ک هر وقت بیکار شدم یه تیکه شو میبینم :D

چنان باهام هم سو شده ک میترسم بیاد تو Top 20 ـم مثلاً کلاً،دیگه کار از نقطه‌ی اوج مایکل مان و مقایسه‌ش با یه فیلم صرفاً خوبی مث Heat گذشته(با اون بازی مصنوعی آل پاچینو :D).عجیبه این ترسی ک من از Miami Vice دارم همون ترسیه ک از Killing Them Softly دارم و احساس میکنم خیلی شبیه به همن این دو،نه خود فیلم بل سرنوشتی ک نصیبشون شده(و خواهد شد).هر دو هم با یه نمره Imdb خوشگل :D
----------------
تو این هفته یه مروری بر فیلم‌های گنگستری مان داشتم و این ترتیبمه.

4.Heat
3.Thief اینو من اول فکر میکردم مزخرفه ولی الان نمره 8.5 9 رو بهش میدم :D
2.Collateral
1.Miami Vice

رتبه 2 و 3 شناوره تابع زمانه اما 1 و 4 ثابتن همیشه :D

Public Enemy رو ندیدم اما حال نکردن ملت باهاش از همون نوع حال نکردن با Miami Vice باشه احتمالاً چیز خوبی منتظرمه :D
من اصلا باهات هم سو نیستم ولی دیدم نوشتی «هیت یه فیلم صرفا خوب» گفتم جواب بدم:D
در مورد میامی وایس که اصلا در حد بقیه کارای مان نیست و من هم حال نکردم باهاش (صحنه های اکشن ضعیف مخصوصا سکانس پایانی که رسما فحش بود و انگار تو یه رب ساخته بودنش:D و بغیر از اون مدل فیلم برداری هم خیلی رو مخ بود).حالا تو از imdb مایه گذاشتی ولی اکثر نقدا هم میگم فیلم متوسطیه.
در مقابل مثلا Collateral فیلم خیلی پخته تریه و حتی Public Enemy که بازم در حد بهترینای‌ مانم نی ازش بهتره.
اما heat
ایشون برای خیلی ها حکم بت رو داره میدونی٬ تقابل فوق العاده دو سلطان سینما رو به روی هم (هنوزم اون صندلی رستوارن تو سکانس گفت و گوی پاچینو و دنیرو مثل یه امام زاده داره پرستیده میشه:D) داستانی که خود مان نوشته و خیلی خوبه، تیم بازیگری این فیلم جزو تاپ ترین گروه های بازیگریه که من تو عمرم توی یه فیلم دیدم همشون ستاره و همه هم سرجای خودشونن (برعکس‌ فیلم هایی مثل یاران اوشن که خر تو خره) ٬ بعدشم مگه میشه اون سکانس دزدی‌ بانک رو دید و عاشق فیلم نشد!؟:D
من تا ماه ها اون سکانس رو میزاشتم نگاه میکردم و غرق اون واقع گرایی و شلیک گلوله ها توی خیابون میشدم با اون ادیت صدای وحشتناکی که داشت وای شاهکار بود!(که بعد از اون با پدیده ای به اسم gta آشنا شدم و اون سکانس ها رو بازی میکردیم و حال میکردیم و میکنیم هنوزم:D)
حالا اصن تو اون صحنه ها رو با اکشن دوزاریه heat روت میشه مقایسه کنی!؟من که اوقم میگیره:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
اوه پسر چقدر حوصله دارید میشینید کالکشن جمع میکنید همراه با کاور؟ دمتون گرم
من فیلمه رو که دیدم روز بعدش شیفت دلیت شده رفته :D

فیلم watchmen رو دیدم چقدر طولانی بود :|
سوالی برام پیش اومد

آدریان چرا کمدین رو کشت؟ دلیلشو گفت تو فیلم؟ آخه متوجه نشدم

قضیه ماسک رورشاک چی بود؟ الکتریکی بود یا خودش یه کاری میکرد تغییر شکل بده؟ خیلی باحال بود

دکتر منهتن چقدر OP بود :|
نقطه ضعفی هم داشت؟ زیادی قوی بود، آینده رو که پیش بینی میکرد تو کهکشان هم راه میرفت، تلپورت میکرد، از هیچ میساخت و غیره :D
برای خودش خدایی بود، سوپر من و کل هیروها رو گذاشته بود جیب بغلش :D

و اینکه آیا من تنها کسی بودم که از فیلم the witch خوشم نیومد؟
این چی بود آخه یا کلا خوب نبود یا به سلیقه من نمیخورد :|

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
جدیدترین پوسترهای منتشر شده از فیلم های جدید در Comic-Con 2016

LEGO BATMAN

==============
Skull Island

==============

این لگو بتمن اگه مثل همون بتمن تو لگو مووی باشه, عالی میشه!! Darkness !!
این فیلم جدید کینگ کنگ جریانش چیه؟ از داستانش چیزی بیرون نیومده هنوز؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
من اصلا باهات هم سو نیستم ولی دیدم نوشتی «هیت یه فیلم صرفا خوب» گفتم جواب بدم:D
در مورد میامی وایس که اصلا در حد بقیه کارای مان نیست و من هم حال نکردم باهاش (صحنه های اکشن ضعیف مخصوصا سکانس پایانی که رسما فحش بود و انگار تو یه رب ساخته بودنش:D و بغیر از اون مدل فیلم برداری هم خیلی رو مخ بود).حالا تو از imdb مایه گذاشتی ولی اکثر نقدا هم میگم فیلم متوسطیه.
در مقابل مثلا Collateral فیلم خیلی پخته تریه و حتی Public Enemy که بازم در حد بهترینای‌ مانم نی ازش بهتره.
اما heat
ایشون برای خیلی ها حکم بت رو داره میدونی٬ تقابل فوق العاده دو سلطان سینما رو به روی هم (هنوزم اون صندلی رستوارن تو سکانس گفت و گوی پاچینو و دنیرو مثل یه امام زاده داره پرستیده میشه:D) داستانی که خود مان نوشته و خیلی خوبه، تیم بازیگری این فیلم جزو تاپ ترین گروه های بازیگریه که من تو عمرم توی یه فیلم دیدم همشون ستاره و همه هم سرجای خودشونن (برعکس‌ فیلم هایی مثل یاران اوشن که خر تو خره) ٬ بعدشم مگه میشه اون سکانس دزدی‌ بانک رو دید و عاشق فیلم نشد!؟:D
من تا ماه ها اون سکانس رو میزاشتم نگاه میکردم و غرق اون واقع گرایی و شلیک گلوله ها توی خیابون میشدم با اون ادیت صدای وحشتناکی که داشت وای شاهکار بود!(که بعد از اون با پدیده ای به اسم gta آشنا شدم و اون سکانس ها رو بازی میکردیم و حال میکردیم و میکنیم هنوزم:D)
حالا اصن تو اون صحنه ها رو با اکشن دوزاریه heat روت میشه مقایسه کنی!؟من که اوقم میگیره:D

آخه این ایرادایی ک میگی عمداً توسط کارگردان این طوری در راستای چیزی ک میخواست برسونه.

دقت کرده باشی کرکترهای فیلمای مان تو ی fluxـی گیر آوردن و هر کدومشون هدفشون اینه ک از این flux در نهایت خارج بشن(ک نمیشن).اون برچسب‌ها و عکس ها تو Thief ، فیجی تو Heat،اون عکس مالدیو تو تاکسی جیمی فاکس تو Collateral و اون سمت دریا،هاوانا شاید تو Miami Vice.

اما مان تقریباً از Collateral و نهایتاً در Miami Vice ستایلش رو تغییر میده،به یه سطح خوبی از روایت مینیمال میرسه ک بهترین نوع روایت بر اساس هدفشه،فیلم از تمام ساب-پلات‌ها خالی میشه،کرکترها دیگه هیچ پیش زمینه‌ای ندارن و حتی هدفشون رو هم خودشون تعیین نمیکنن،بلکه اون زنگ‌های گوشی و تماس‌های تلفنی،تو این Flux دیگه انسان هویتی از خودش نداره.

نوع فیلمبرداری هم به این خاطره ک مان تو Miami Vice تا اون حد پیش میره ک زمان رو هم نامرئی میکنه،پس زمینه‌ها خیلی برجسته‌ترن و پیش زمینه رو در بر میگیرن، نشون میده ک انسان از محیط قابل شناسایی نیست.تنها وقتی زمان حس میشه ککرکتر سانی از flux خارج میشه و همراه با دختره به هاوانا میره،اونجاست ک کمی از هویتشون با خبر میشیم.اما به محض اینکه به flux برمیگردن همه چی مث اول میشه.

نمیدونم نگاه‌هاشون یادته یا نه،اون reverse-shot و خط واصل بین نگاه سانی و دختره تو دومین دیدارشون،و پایان فیلم وقتی

اون خط بینشون میشکنه و سانی برمیگرده تو flux.

اکشن‌های پیش بینی نشده و کوتاه،روایت ناپیوسته اینکه هر سکانس ی روایت کوتاه خودشون داره،اینکه اتفاقاتی ک در لحظه میوفته مهمتر از اتفاقات اینده‌س،حذف شدن ناگهانی کرکترا،شیفت شدن ناگهانی موضوع،ماشین‌هایی ک فقط با سرعت بالا حرکت میکنن،هایپر-رئالیست .... همشون در خدمت نشون دادن بی هویتی انسان مدرنن.هیچ تماس خوبی از گوشی ها دریافت نمیشه،تا حدی پیش میره ک خوزه برای منفجر کردن کانتینر از گوشی موبایل استفاده میکنه.اما تو هاوانا حتی یک زنگ هم از گوشی نمیشنویم.

در ضمن point of view ها همش در حال تعویضه.چیزی ک ما از نگاه سانی دریافت میکنیم با چیزی ک از نگاه ریکاردو خیلی فرق میکنه،تو ی سکانس ک دارن در مورد جا زدن خودشون به عنوان خلافکار بحث میکنن،یهو تمام صداها محو میشن و نگاه سانی رو میبینیم به افق دریا(فرار کردن و درماندگی از flux )،یا اولین برخورد ریکاردو و سانی با ایزابلا و اون رئیس بانده.چیزی ک سانی میگه/میبینه با چیزی ک ریکاردو میگه/میبینه تماماً فرق میکنه،سانی افق دریا رو تو کالبد انسانی ایزابلا میبینه و نگاهش همش به اونه اما ریکاردو در پی پیش بردن عملیات و نگاهش به رئیس باند.به نظرم مایکل مان رو باید در وجود سانی کند و کاو کنیم تا ریکاردو،همون طور ک باید تو وجود دنیرو دنبالش بگردیم تا آل پاچینو :D

وایی وای این تهه فیلمه دیگه،چطور میتونین به این فیلم بگین ضعیف آخه؟:D

هیت هم فیلم خوبیه،نه به جور Miami Vice،کاملاً مشخصه ک اینجا مان به تکامل رسیده،یعنی من معتقدم اگر مان هیت رو الان میساخت اونجوری نمیساخت :D و اینکه بازی آل پاچینو هم مصنوعی بود دیگه گول نزن خودتو :D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من یه مدتی تو کاره آیکون ها بودم. البته خیلی ساده تره نسبت به مال شما:D
اومدم بگم که برای تبدیل PNG به ICO توی هرسایزی که بخواید از این سایت استفاده کنین.
و اینکه بازی آل پاچینو هم مصنوعی بود دیگه گول نزن خودتو :D
خب اینجوری خیلی از بازی‌های آل پاچینو مصنوعین!:D هیت بهترین اثر مایکل مانِ و من بعید میدونم دیگه بتونه مثل اون بسازه. تو اون سبک فیلم هم هنوز چیز بهتری ندیدم از 1995 به بعد...
فیلم الگویی بوده برای ساختِ GTA V... از دزدی اول فیلم که یکی از مراحل جی تی ای وی دقیقا الهام گرفته از اونه تا کاراکتر مایکل دی سانتا که انگار سیسش بی شباهت به دنیرو نیست و خیلی چیزهای دیگه:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sajjad++

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر