Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اقامون اسپيلبرگ، پشت صحنه E.T سال ١٩٨٢

9b6723d5bcbdcd1f034c71264181d73d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پادما پانیل تو هری پاتر الان شده این:D

59754335.jpg

کلا دخترا هرچی تو بچگی زشتن، بزرگ که بشن خوشگل میشن!:D بریم یه دختر زشت پیدا کنیم به پاش بشینیم:D
بعد و مفهوم جدیدی از زیبایی تو ذهنم برام روشن شد :|

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel

59754335.jpg

کلا دخترا هرچی تو بچگی زشتن، بزرگ که بشن خوشگل میشن!:D بریم یه دختر زشت پیدا کنیم به پاش بشینیم:D
همونه با نیم سی سی ژل لب

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

59754335.jpg

الان که همه دخترا همین شکلی شدن! چه اونایی که بچگی خوشگل بودن چه اونایی که نبودن:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستانی که Ten Cloverfield Lane رو دیدند و متوجه داستان فیلم شدند، میشه یه مقدار در مورد این فیلم توضیح بدند؟

من متوجه داستانی واقعی فیلم نشدم، از یه طرف یه نشونه هایی بود که با قاطعیت میشد گفت شخصیت هاوارد دیوانه و متوهم هست و از طرف دیگه یه سری نشونه ها بود که ثابت می کرد اینطور نیست. آخر فیلم هم که همه چیز در هم بر هم شد. در کل فیلم عجیبی بود کسی متوجه شد قضیه چیه؟ من نتوسنتم دلیل محکمی برای دیوانه بودن هاوارد پیدا کنم، اما به نظرم قوی ترین احتمال بود، مدت زیادی بود که مری تو اون اقامتگاه زندانی شده بود و اون وقایع آخر فیلم رو میشد به حساب تاثیر زندانی شدن و اتفاقی که برای افتاده بود گذاشت. از طرف دیگه میشد اتفاقاتی که به صورت سطحی افتاد رو قبول کرد، مثل حمله فضایی ها و ... هر چند به شخصه دوست ندارم این تئوری رو قبول کنم اگر اینطور بود پس چه بلایی سر دختر هاوارد که احتمالا به دست خودش کشته شده بود و قبلش از بیرون درخواست کمک کرده بود، اومده بود؟ از طرف دیگه، زمان اولین فرار مری، اون زنی که از بیرون درخواست کمک می کرد کی بود؟ چرا اونجا بود و درخواست کمکش برای چی بود؟

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
28vice.600.jpg

آقا اگر کسی هست اینجا ک مث من عجیب با Miami Vice هم سو شده اعلام کنه تا احساس تنهایی نکنم :D

برای بار سوم دیدمش،و هر بار بیشتر و بیشتر به زیبایی‌های این فیلم پی میبرم،احساس میکنم برای بار چارم پنجم ششم هم جا دارم،از اون فیلما ک هر وقت بیکار شدم یه تیکه شو میبینم :D

چنان باهام هم سو شده ک میترسم بیاد تو Top 20 ـم مثلاً کلاً،دیگه کار از نقطه‌ی اوج مایکل مان و مقایسه‌ش با یه فیلم صرفاً خوبی مث Heat گذشته(با اون بازی مصنوعی آل پاچینو :D).عجیبه این ترسی ک من از Miami Vice دارم همون ترسیه ک از Killing Them Softly دارم و احساس میکنم خیلی شبیه به همن این دو،نه خود فیلم بل سرنوشتی ک نصیبشون شده(و خواهد شد).هر دو هم با یه نمره Imdb خوشگل :D
----------------
تو این هفته یه مروری بر فیلم‌های گنگستری مان داشتم و این ترتیبمه.

4.Heat
3.Thief اینو من اول فکر میکردم مزخرفه ولی الان نمره 8.5 9 رو بهش میدم :D
2.Collateral
1.Miami Vice

رتبه 2 و 3 شناوره تابع زمانه اما 1 و 4 ثابتن همیشه :D

Public Enemy رو ندیدم اما حال نکردن ملت باهاش از همون نوع حال نکردن با Miami Vice باشه احتمالاً چیز خوبی منتظرمه :D

• Like
Reactions: Cj_sa and leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر