تبادل بازیها وکنسولهای قدیمی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
لیست بازی های موجود برای سگا دریم کست
3 in 1 fighting games
4x4 evo
90 minutes foot bal
air strike
air force delta
atari anniversary edition
capcom vs snk
dead or alive2
dragon riders-chronicles of pern
dynamite cops
golden axe 1 remake 4 players support
golden axe dream cast version 4 players support
half life 1
half life 2
house of dead 2
legacy of kain-soul reaver
marvel vs capcom
mortal kombat gold edition full
prince of persia-arabian nights
project justice
dino crisis
railroad tycoon2
resident evil 2
resident evil 3
resident evil code veronica
sega genesis collection games NTSC-J version over 1200 sega genesis-mega drive games for dream cast
sega genesis colection PAL VERSION OVER 700 SEGA GENESIS-MEGA DRIVE GAMES for dream cast
tokyo xtream riders
sega gt
sonic adventure 1
sonic adventure 2
shenmue
soul calibur
crazy taxi
crazy taxi 2
tom clancys rain bow six-rogue spear
street fighter 3
tomb rider -chornicles
tomb rider-the last revelation
uefa dream soccer
virtua striker 1
virtua striker 2
v-tennis
super mario nes for dream cast
worms world party
worms armaggedon
zombie revenge
18 wheeler heavy race

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
یه ادم با معرفت اینجا پیدا نمیشه اکس باکس 1 داسته باشه بده ما نینجا گیدن رو بازی کنیم>:d

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
خریدار یک عدد گیم کیوب هستم به قیمت خوب میخرم به شرط تمیز بودن (جعبه داشته باشه حتما ،نارنجی رنگ هم نارنجی باشه) اگر خامش کسی داشت موردی نیستش.
viewer.php
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
سلام گیم کیوب نارنجی ؟ کلا گیم کیوب بد پیدا میشه چه برسه به نارنجیش دوستان کسی سگا ساترن داره ترجیحا با چبپ مودش هم تعویض هم خرید

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سلام گیم کیوب نارنجی ؟ کلا گیم کیوب بد پیدا میشه چه برسه به نارنجیش دوستان کسی سگا ساترن داره ترجیحا با چبپ مودش هم تعویض هم خرید

كلا گيم كيوب بد پيدا ميشه بدتر اينكه ساترن نيست:d اونم كپي خور با سي دي كي اش

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
درسته ساترن سخت پیدا میشه خامشو سراغ دارم ولی بی فایدست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
كلا گيم كيوب بد پيدا ميشه بدتر اينكه ساترن نيست:d اونم كپي خور با سي دي كي اش

راستش دنبال گیم کیوب گشتن واقعا می ارزه چون عناوینی داره که با شبیه ساز اجرا نمیشه و فقط باید کنسول باشه. اما در مورد ساتورن تقریبا همه (به جز معدودی) به طور کامل با شبیه ساز قابل اجرا هستند با امکاناتی به مراتب فراتر از خود کنسول مگر اینکه بحث آرشیو کنسولی مطرح باشه.

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
سلام دوست گلم احمد جان گیم کیوب رو باهات کاملا موافقم و خوشحالم مموری پیدا کردی یه عکس ازش بزار حالشو ببریم البته منم پیدا کردم ساترن رو میخوام ببینم چرا واقعا این کنسول افسانه ای اینقدر بد قلقه راستی دختر کوچولوت بازی چی دوست داره براش بفرستیم جبران کم لطفی های گذشته بشه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوست گلم احمد جان گیم کیوب رو باهات کاملا موافقم و خوشحالم مموری پیدا کردی یه عکس ازش بزار حالشو ببریم البته منم پیدا کردم ساترن رو میخوام ببینم چرا واقعا این کنسول افسانه ای اینقدر بد قلقه راستی دختر کوچولوت بازی چی دوست داره براش بفرستیم جبران کم لطفی های گذشته بشه

سلام حمید خان! چه عجب یادی از ما کردی داداش؟! خوبی؟ شما کارت درسته. اتفاقا دیدم بازی گیم کیوب اضافه کرده بودی. راستی چه خبر از برنامه های مربوط به آینده (شیرینی افتادیم ها)؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
قابل توجه دوستانی که دنبال آرشیو بازی های گیم کیوب هستن: بیش از 500 عنوان بازی به حجم 700 گیگابایت آماده توزیع
یک بنده خدایی هست توی تهران که از ماهها قبل داشت روی آرشیوش کار میکرد و الان دیگه تقریبا کاملش کرده. ایشون از دوستان مطمئن و خوشنام PT هستن و فقط از طریق هارد ایزوهارو تحویل میدن.
دوستان تهرانی که مایل به تهیه هستن بهم pm بدن تا ایشونو بهشون معرفی کنم و خودشون باهاش صحبت کنن.
ایشون تهران هستن و با اینکه من با ایشون معاملات خوبی هم داشتم و ایشون رو هم شخصی مطمئن و درست میدونم، ولی در مورد بروز مساله های احتمالی هیچ مسولیتی نمیپذیرم! برای همین میگم دوستان تهرانی تا معاملات حضوری باشه. والسلام

amirpuyol

کاربر سایت
Jul 11, 2012
38
نام
امیر
من خیلی وقته دنبال بازی مکس پین 1 می گردم. با این توضیح که دنبال اون نسخه فارسیش هستم که خودم بازی کرده بودم.
اون نسخه ای که من بازی کرده بودم اونطور که یادم میاد مال شرکت نوین پندار بود، با این توضیح که دوبله فارسی نبود. یعنی صداگذاریش همون صدای اصلی بازی بود، فقط نوشته هایی که بین مراحل بازی بود رو فارسی کرده بودن.
این بازی خیلی قدیمیه و من هم خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم این نسخه رو پیدا کنم، متاسفانه CD خودم هم گم شده.
اگه کسی از شما این نسخه رو داره خیلی خوشحال میشم به من برسونه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر