تبادل بازیها وکنسولهای قدیمی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
کدوم با مرامی اینجا بازی ایکس 1 داره؟؟؟؟ بازی خوب خوباشو ها نه دره پیتا.!!!!!

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
آقایون به یه PS2 از اون Fat ها احتیاج دارم
تمیز و سالم با کارتن وهمه چی نقد خریدارم.

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
دوست عزیزم ءلابی جان :D
دارم 60 تومان میدم

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا

Eagle_78

کاربر سایت
Mar 13, 2007
39
از دوستان اگه کسی Nintendo DSi/DS lite تمیز و بدون مشکل برای فروش داره پ.خ کنه

shenmue2

کاربر سایت
May 4, 2012
1
سلام خسته نباشید من shenmue 2 دریمکست نسخه اینگلیسیشو میخوام که 4 دیسک هستش من نسخه ژاپنیشو دارم برای دریمکست اینگیلیشم بصورت ایمیج دارم که نمیتونم رو cd رایت کنم چون رایترم overburn ساپورت نمیکنه حجمش باتر از 700mb هستش اگه دارین حتما برام زنگ بزنید هزینشم هرچقدر باشه میدم 09360253805

یا 6 غروب به بعد بزنگید یا اس بدید خودم میزنگم

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سلام خسته نباشید من shenmue 2 دریمکست نسخه اینگلیسیشو میخوام که 4 دیسک هستش من نسخه ژاپنیشو دارم برای دریمکست اینگیلیشم بصورت ایمیج دارم که نمیتونم رو cd رایت کنم چون رایترم overburn ساپورت نمیکنه حجمش باتر از 700mb هستش اگه دارین حتما برام زنگ بزنید هزینشم هرچقدر باشه میدم 09360253805

یا 6 غروب به بعد بزنگید یا اس بدید خودم میزنگم
اکثر بازی هاش حجم فایلش بالاست. با الکل 32 رایت بزن حله. من مدتها بود سر کار بودم بهد فهمیدم. خود الکل میزان مصرفیشو کم میکنه ورایت میزنه اور برن اصلا نباید بزنی.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
دیالوگ انگلیسیش فقط روی xbox1 اومد، برای دریمکست فقط J و PAL با دیالوگ ژاپنی عرضه شد که البته زیرنویس en داشت
اینی هم که شما دانلود کردی همون پاله که طرفدارا دیالوگ های نسخه xbox رو روش پیاده کردن و بصورت رام هستش و فقط با امولاتور باز میشه
بالاتر من لینک دانلود گذاشتم نسخه پال شو

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دیالوگ انگلیسیش فقط روی xbox1 اومد، برای دریمکست فقط J و PAL با دیالوگ ژاپنی عرضه شد که البته زیرنویس en داشت
اینی هم که شما دانلود کردی همون پاله که طرفدارا دیالوگ های نسخه xbox رو روش پیاده کردن و بصورت رام هستش و فقط با امولاتور باز میشه
بالاتر من لینک دانلود گذاشتم نسخه پال شو
اقا من رایت زدم بازی کردم .امولاتور نیست دوست عزیز.بعضی از فایل ایزو دریم کست بیشتر از 700 نشون میده حتی بیشتر از 800 مگ .اون زمان این سیستم برا جلو گیری از حک بوده که با برنامه مخصوصی رایت میزدن که خواستی برات دارم میزارمش.اما با الکل هم میشه رایت زد .گیج نکنش بنده خدا رو.

---------- نوشته 05-05-2012 در 12:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 04-05-2012 در 11:58 PM ارسال شده بود ----------

منم این کارتریج ها رو می خوام.متال گیر میکرو.دبل دراگون 1 کارتریج نارنجی.نینجاگیدن 2 .3 .یه دستگاه فامیلی گیم. کسی داشت بگه .

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
اقا من رایت زدم بازی کردم .امولاتور نیست دوست عزیز.بعضی از فایل ایزو دریم کست بیشتر از 700 نشون میده حتی بیشتر از 800 مگ .اون زمان این سیستم برا جلو گیری از حک بوده که با برنامه مخصوصی رایت میزدن که خواستی برات دارم میزارمش.اما با الکل هم میشه رایت زد .گیج نکنش بنده خدا رو.
من که 2 شو فقط J داشتم زیاد نرفتمش خواستم xbox1 بگیرم با اون برم، تا حالا وقت نکردم... تازه سیو میخواست
اون UC رو تا جاییکه میدونم فقط برای امولاتور دست کاری کرده بودن، شما که بازی کردی بفرما که لیپ سینکش چطوره؟ دمت گرم لینک دانلودشو بزار برامون

http://forum.bazicenter.com/thread38976/

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
من که 2 شو فقط J داشتم زیاد نرفتمش خواستم xbox1 بگیرم با اون برم، تا حالا وقت نکردم... تازه سیو میخواست
اون UC رو تا جاییکه میدونم فقط برای امولاتور دست کاری کرده بودن، شما که بازی کردی بفرما که لیپ سینکش چطوره؟ دمت گرم لینک دانلودشو بزار برامون

http://forum.bazicenter.com/thread38976/

خودت راهنماشو گذاشتی هموناست .منم یادمه زیر نویس انگلیسی داشت. یادم نمیاد شاید دیالوگ هاش ژاپنی بود اما یادمه یه سری ضرفیت هاش بالا بود خود برنامه بدون تنظیم اور برن رایت میزد.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خودت راهنماشو گذاشتی هموناست .منم یادمه زیر نویس انگلیسی داشت. یادم نمیاد شاید دیالوگ هاش ژاپنی بود اما یادمه یه سری ضرفیت هاش بالا بود خود برنامه بدون تنظیم اور برن رایت میزد.
آره میگم حتما پال بوده... ولی من شنیدم ریمیک شنمو رو میخوان بسازن دیگه راحت میشینیم بازی میکنیم
هرچند روی دریم صفای دیگه ای داشت...

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
سلام دوستان من يه تعداد بازي سگا دارم سالم و عكس روي بازي هم سالمه.
هركي خواست پيام خصوصي بده.
تقريبا 20-30 تا فيلم هست كه عناوين برجسته مثل شورش در شهر تبرزن و...
وجود داره.

inkor

کاربر سایت
May 8, 2012
1
سلام دوستان من يه تعداد بازي سگا دارم سالم و عكس روي بازي هم سالمه.
هركي خواست پيام خصوصي بده.
تقريبا 20-30 تا فيلم هست كه عناوين برجسته مثل شورش در شهر تبرزن و...
وجود داره.
براتون pm زدم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر