1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

دانلود بازی های Dreamcast

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط djjin12, ‏Feb 26, 2010.

1. کاربر سایت

نام:
    رضا
    آخرای لیست لینک شنمو و شنمو 2 (نسخه پال) رو گذاشته برای دانلود. هر دو شماره برای اجرا در امولاتور باید حتما ریجنشون یکی باشه (بخاطر استفاده از سیو ها)
    Games beginning with S < Sega Dreamcast / DC ISOs | Emuparadise
    برای دریافت آخرین و بهترین امولاتورها هم برید سراغ برادران بخش شبیه ساز بخوبی راهنمایی میکنن
    برو تو کارش و خوب ازش لذت ببر...

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

اینم از manualهای شنمو و شنمو 2 با فرمت pdf
    http://www.emuparadise.me/roms/dreamcast/Shenmue/Shenmue_(EN).pdf
    http://www.emuparadise.me/roms/dreamcast/Shenmue/Shenmue_II_(EN).pdf

2. کاربر سایت

نام:
    arash
    میشه بگی از کدوم شبیه ساز استفاده کنم ؟ اصلا چه جوری ازش استفاده کنم ؟

3. کاربر سایت

دوست عزیز
    همون طور که دوست عزیزمون آقا رضا هم گفتند سوالات شما مربوط به بخش شبیه سازها هستش. توی یکی از تاپیک ها فایل راهنمای استفاده از یکی از بهترین شبیه سازهای دریم کست یعنی NullDc رو گذاشتم. حتما مطالعه بفرمایید.
    به این موضوع برید:

http://forum.bazicenter.com/thread21689/page2/#post2362740

4. کاربر سایت

نام:
    arash

ببخشید این راهنمایی که برای nulldc گذاشتین تو لپ تاپ من خوب اجرا نمی کنه به یه صورت عجیبی می آره (Rar! Rar! "ë‹Pö¶' 5ߪ"ïÙ"ïÙ"ïÙ•}t³î›C ûĘüþ•}t³î›C ûĘüþ) این شکلی
    البته من با word pad باز میکنم میشه بگید چیکار کنم ؟

5. کاربر سایت

فایل pdf هستش. باید با adobe یا برنامه های مشابه بازش کنی.

6. کاربر سایت

نام:
    arash
    میشه لینکه دانلود با فرمت pdf اش رو برام بزاری من هر چی گشتم pdf اش رو پیدا نکردم

7. کاربر سایت

دوست عزیزهمون فایل رو که گذاشتم دانلود کن. یه فایل فشرده هستش. از حالت فشرده درش بیار (با WinRAR) بعد به فایل PDF می رسی به نام DreamCast. همین!

8. کاربر سایت

نام:
    arash

دستت درد نکنه حل شد ولی تو قسمت تنضیماتش تو قسمت select plugin اون قسمت power vr (graphic) plugin سفیده و هیچ گذینه ای برای انتخاب نداره
    باید چی کار کنم ؟

9. کاربر سایت

راهنمائی رایت بازی سگا ساتورن روی سی دی

با سلام دوست عزیز چطور میتونم چمد تا بازی سگا ساتورن برای فرزندم روی سی دی رایت کنم ؟ چند بازی از سایت coolrom که برای سگا ساتورن داشت گرفتم اکسترکت کردم یکیش حدود 540 مگ هست 2 فایل داره یکی فایل Bin با 540 مگ و دومی image file هست 2 کیلو بایت -- بازیهای دیگر هم گرفتم فقط فایل Bin داره ---- بازی دیگر 2 فایل image file با حجم 80 و 5 مگ و 20 فایل mp3 داره لطفا راهنمائی کنید چطور روی سی دی رایت کنم که در دستگاه سگا ساتورن بشه پخش و بازی کرد ؟ با تشکر

---------- نوشته در 07:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:16 AM ارسال شده بود ----------

ضمنا دوست عزیز در سایت coolrom قسمت سگا ساتورن به این مسیر [TABLE]
    [TR]
    [TD="width: 100%"]ROMs » Sega Saturn » Top ROMs (ISOs)
    با زیهای متعددی برای سگا ساتورن هست اینهارو میتونم دانلود کنم ؟ یکیش را زدم فقط یک فایل image file هست میشه روی سی دی رایت کرد که در دستگاه سگا ساتورن ژاپنی پخش و بازی کنه ضمنا با نرو 11 کاری میشه کرد با تشکر
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

10. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    اول بگو دوست عزیز شما دستگاهت ایسی کپی داره یا خیر؟
    در صورت نداشتن ایسی کپی کلا بی خیال شو
    اگه داری من با عکس اموزش میدم که چطوری رایت کنید و ریجن بندی کنید برای سگا ساترن

آخرین ویرایش: ‏Dec 18, 2012
  11. کاربر سایت

نام:
    arash
    ببخشید تو شبیه ساز nulldc تو قسمت تنضیماتش تو قسمت select plugin اون قسمت power vr (graphic) plugin سفیده و هیچ گذینه ای برای انتخاب نداره
    باید چی کار کنم ؟ تو رو خدا بگید دیگه
    من می خوام شنمو رو بازی کنم ولی بلد نیستم با nulldc کار کنم من میخوام با کیبرد کامپیوتر بازی کنم
    پیشاپیش از راهنمایی تون ممنونم

آخرین ویرایش: ‏Dec 18, 2012
  12. کاربر سایت

دوست عزیز fishbed --- منظورتون از ایسی کپی چیه ؟ دستگاه سگا ساتورن اصل ژاپن سالها داخل جعبش بود و استفاده نمیکردم ضمنا 2 بازی اورجینال داره و از بازیها هم میشه در خود دستگاه Backup گرفت . حالا ایسی کپی را چطور میتونم بررسی کنم راهنمائی کنید با تشکر

13. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    سگا ساترن در صورت نداشتن ایسی کپی قادر به خوندن بازی های کپی نیست
    دستگاه رو باز کن یه نوار باریک سفید رنگ مثل کابل ای دی ای کامپیوتر داخل برد لنز هست که به برد اصلی وصل شده اگه این کابل مستقیما به برد اصلی وصل شده دستگاه شما کپی خور نیست و به غیر از دیسک اورجینال بازی دیگه ای باهاش نمیشه انجام داد اما اگر مثل شکل زیر
    یه چیپ واسطه بین مدار لنز و برد اصلی هست دستگاه کپی خوره در این صورت شما میتونید از بازی های دانلود شده روی هر سی دی مارک خوبی لذت ببرید

14. کاربر سایت

جناب fishbed فقط یک راهنمائی کن چظور دستگاه را باز کنم آیا قلقی داره چون تا بحال انجام ندادم باتشکر

15. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    نه دوست من پشتش ۵ عدد پیچ داره که با یه پیچ گوشتی چهار سو کوچیک ولی بلند باید بازش کنی بقیش راحت در میاد

این صفحه را به اشتراک بگذارید