bot کردن چند نفر در Battlefield 2(در LAN)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
چگونه می توان بازی Battlefield 2 را با استفاده از شبکه lan بصورت شبکه بازی کرد؟
منظورم اینه که می خوام مثل کانتر سورس که 2نفر وارد بازی میشن بعد تروریست یا پلیس را BOT می کنند در Battlefield 2 هم چگونه این کار را انجام می دهند؟!

mehrdad91020

کاربر سایت
Jan 26, 2007
17
سلام
بابا ما مثلا مهمونیم . تازه عضو سایت شدیم...
یک نفر هم ما رو تحویل نگرفت:((
خوب یکی هم جواب ما رو بده.
حداقل یه پیغام کوچولو بذارین........
منتظریم:-"

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام
دوست عزیز برای حالتی که می توان از BOT ها در شبکه استفاده کرد می بایست این کار ها را انجام بدهی:

روی کامپیوتر Server خودت برو روی Single Player و بازی رو اجرا کن (در حین Load شدن بازی باید اون IP رو که تقریبا در وسط صفحه قرار گرفته است را به خاطر بسپاری)
سپس روی کامپیوتر های دیگر که می خواهند به این کامپیوتر متصل شوند باید روی گزینه Multiplayer بری، سپس روی گزینه Internet بعدش روی دکمه Connect to IP کلیک کن، حال باید اون IP رو که گفتم اینجا وارد کنی.

و تمام:)

البته مگر چند نفری مگه می خواهید بازی کنید!؟ BF2 باید حداقل 8-10 باشن تا بازی حال بده. راستی جهت اطلاع خدمتون عرض کنم که SHATEL سرور ONLINE این بازی رو راه اندازی کرده و اگر شما دسترسی به اینترنت ADSL با سرعت حداقل 128kb داری می تونی به راحتی به این سرور بیای و اونجا بازی کنی. عصرها سرور به 64 نفر هم می رسه و بازی خیلی حال می ده:cool:

موفق باشی
NIK(امیر)

mehrdad91020

کاربر سایت
Jan 26, 2007
17
ممنون ولی نشد؟

دوست من سلام از این که لطف فرمودید و جواب دادید متشکرم ولی......
من و دوستام اصلا این گزینه connect to ip را پیدا نکردیم جاش یک اسم میگفت وارد کنید
و یک Acaunt creat اکانت کریت بود که میگفت اکانت بسازید ما میساختیم ولی وارد نمیشد
من اون ورژنی را میگم که امریکا و چین هست گرافیکش هم خیلی بالاس
ممنون میشم جواب بدید:blushing:

FAZEL@RA

کاربر سایت
Dec 28, 2008
14
نام
فاضل
سلام
اقا اگر مشکلت حل شد به ما هم بگو مشکل من مثل مشکل توست خواهش میکنم;)

ara_64

کاربر سایت
Nov 27, 2009
1
yade javooniam oftadam

bacheha aval motmaen shin ke do ta (ya n ta) computer shabakean,
rooye ye computer ye servere single player besazin ama varedesh nashin
rooye baghiyeye computera berin roo ghesmate multiplayer, bad rooye ghesmate LAN
ye refresh bekonin ta servere oon computer avaliye biyad ama aslan vared nashid,
hala bazi ro az computere aval tamam konin (yani server ro ghat konin) ama havasetoon bashe ke roo baghiyeye computera sheytooni nakonin, yani clicke ezafi felan mamnoo,
hala ba computere aval hamoon zamin baziyi ke ghablan too single player sakhtino too multiplayer besazin,
vaghti kamelan bazi roo compe aval amade shod va vared shodin, ba computeraye dige rooye serveri ke ghablan peyda shode bood click konin va behesh ezafe shin,
in albate ye rahe bi darde sare ama yadame zamni ke ma too khabgah bazi mikardim ye patch download kardim ke mitoonest harchandta bot ke bekhay ezafe kone, ya zaminaye 64 nafari ro single bazi kardo ...
age bazam soal dashtim Emaile man hast :
ara_64_2@yahoo.com
khosh begzare​

hajibero

کاربر سایت
Nov 17, 2011
10
باید یک اکانت انلاین بسازی .بعد اکانت انلاین رو بالا بیاری تا اون قسمی که گفته قابل دسترسی باشه .پس نتیجه میشه که تمام کامپیوتر های شبکه باید به اینترنت وصل شوند.همیشه.

---------- نوشته در 03:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:26 PM ارسال شده بود ----------

بچه های یه سوال داشتم دربارهی بالا بردن ورژن بازی bf2 به پچ 1.4 و 1.5 .البته برای بازی به صورت لن توی گیم نت. اخه وقتی بازی میکنیم همش میپره بیرون. بازی نسخه اصلی ea رو هم گرفتم .نصب کردم ولی بازم همین جوره .شنیدم با بالا بردن ورژن بازی به 1.5 این مشکل رفع میشه.لطفا اگه میشه حتما راهنمایی کنید .باور کنید دیگه خسته شدم.اینقدر نصب کردم دوباره حذف کردم. مشکلم اینه که بازی رو نصب میکنم (ورژن ea با سریال و اصلی) کرکش نمیکنم. پچ رو نصب میکنم 1.4 .مینی ایمیج رو مونت میکنم .ولی بازم پیغام سی دی اصلی رو میده.
کمممممممممممک

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر