مسابقه سری Mass Effect

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
rod و lost درست گفتن
سوال بعدی:
Volus ها برای چی لباس مخصوص ميپوشن؟
اطلاعات کمی دارم اما ,فکر کنم که سیارشون هواش الوده بوده روشون تاثیر گذاشته که هم کوتوله شدن و مجبورا ا ون لباسارو بپوشن ( برای نفس کشیدن !؟ ) :-"

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
به دو دلیل
Volus ها اهل سیاره Irune هستن فشار اتمسفر این سیاره بالاست و از آمونیاک و اکسیژن تشکیل شده به همین دلیل:
1.باید لباس های مخصوص بپوشن تا شرایط اتمسفری سیاره خودشون براشون محیا شه اگه این لباس ها رو نپوشن گوشت بدنشون از هم جدا میشه.
2.نیتروژن و اکسیژن مخلوط هوا هم برای اونها سمی هست.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
به دو دلیل
Volus ها اهل سیاره Irune هستن فشار اتمسفر این سیاره بالاست و از آمونیاک و اکسیژن تشکیل شده به همین دلیل:
1.باید لباس های مخصوص بپوشن تا شرایط اتمسفری سیاره خودشون براشون محیا شه اگه این لباس ها رو نپوشن گوشت بدنشون از هم جدا میشه.
2.نیتروژن و اکسیژن مخلوط هوا هم برای اونها سمی هست.
درسته
سوال بعدی:
سامارا چند سال دنبال يک Ardat-Yakshi بوده؟

Lord Bandad

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1
نام
Vandad
سلام من جدید هستم ولی تا حالا mass effect را 2.5 بار تموم کردم و کل codexها رو هم خوندم

فکر کنم جواب اینه:
آساری ها همه زن هستند پس با هم قرابت ندارند . اون ها می‌توانند با هر نژادی(فقط مرد) قرابت کنند و بچه دار شوند. بچه آن ها دوباره یک آساری میشود.

نمونه اون توی:
1- Iliume وقتی یک krogan عاشق یک آساری شده
2- توی citadel وقتی توی بار با یک آساری صحبت میکنی
3-اصلا چرا راه دور! برو طبقه پایین Normandy با Samara یا morinth صحبت کن.:cheesygri

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
asari ها با هر نژادی ( حتی خودشون ) میتونن تولید مثل کنن . همونطور هم که دوستمون گفت بچه asari از آب در میاد . اگه یه asari با یه asari دیگه تولید مثل کنن به بچه میگن pure blood که البته اصلا چیز خوبی نیست چون در این حالت قدرت های biotic بچه ضعیف میشه ... ( حتی در جاهایی شنیدم که نسبت دادن pure blood به یه asari میتونه توهین باشه درست مثل هری پاتر )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر