FIFA World Cup 2010 South Africa | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

Genre: Sports
Publisher: Electronic Arts
Developer: EA Canada
Release Date: April 28, 2010
Also on: PS3, X360, PSP, Wii
ESRB: RP

شرکت EA از سال 1998 تا به حال سه شماره از سری جام جهانی ( 1998 و 2002 و 2006 ) را عرضه کرده و در حال حاضر هم در حال ساخت چهارمین شماره از این سری است .
در بازی قبلی ( 2006 ) شاهد پیشرفت چشمگیری در روند گیم پلی و گرافیک و ... بودیم و با توجه به مصاحبه ی آقای Simon Humber می توان گفت که باید منتظر تکرار این قضیه باشیم .
طبق گفته ی ایشان باید شاهد پیشرفت هایی در زمینه های گرافیکی ( طراحی واقعی فیزیک بازیکن ها ، طراحی کامل تماشاچی ها ، استفاده از کاغذ های رنگی ، حالت های چهره برای تماشاچی ها ) باشیم .
از پیشرفت های گیم پلی هم میشه به : پیشرفت عمل کرد دفاع ( برای مثال در FIFA 10 ، دفاع های شما به خوبی عمل نکرده و تیم حریف با یک پاس ، در موقعیت تک به تک قرار می گرفت ) ، عمل کرد خوب دروازه بان ، بهبود و تعدیل ضربات استگاهی حریف و ... اشاره کرد .
با تشکر از دوست خوبم HadiVilla برای تهیه این گزارش .

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
توی این عکس ها که جالب به نظر میان تماشاچیا .. باید صبر کنیم تا نسخه اصلی بازی.
کلا فکر کنم هیجانش هم بیشتر باشه

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کلا بازی فیفا و world cup همیشه نوآوری دارند مثلا خود فیفا 10 دریبل 360 درجه و طراحی Set Pieces رو داشت که نوآوری و پیشرفت بزرگی بود.
به هر حال نمیتونم منتظر این بازی بشم اونم الآن که هنوز خیلی مونده تا عرضه بشه.

این پیراهن اسپانیا هم که از روی شاتها یه جوری به نظر میاد اصلا مثل این پیراهنای جدیدشون نشده. کاش تیم ملی ایران رو هم خوب درست کنند. یعنی حداقل فیس یکیشونو درست کنند مثلا نکونام یا شجاعی. دوره قبل که دایی و کعبی و مهدویکیا و هاشمیان فیس داشتند.:biggrin1:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,720
مطمئین هستید که ایران توشه؟
حیف شد xboxم سوخت وگرنه برای اینجور بازیها خوب بود اخه الان فیفا 10 ps3 رو دارم دیگه دلم نمیاد برای این پول بدم

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
آره....
100% هستش....
چون از 98 تیم های مقدماتی وجود داشتن و اگه یادتون باشه 2006 هم میتونستیم با ایران از دور مقدماتی شروع کنیم...

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
آره....
100% هستش....
چون از 98 تیم های مقدماتی وجود داشتن و اگه یادتون باشه 2006 هم میتونستیم با ایران از دور مقدماتی شروع کنیم...

فکر نکنم باشه ها 2006 چون ایرانم رفته بود جام جهانی توی اون بازی هم وجود داشت

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ایول خیلی باحال هست عکساش. خدا کنه جو استادیوم ها رو بازم بالاتر ببرند:biggrin1: تو 10 که خیلی جو خوبی داشت ولی بیشترش کنند عالی میشه. به نظر توش باید یک Mode هم بزارند تا بازیکن هر کشوری که دوست داری بشی و از اول هم به صورت Be A Pro و هم به صورت Team بتونی بازی کنی. یک چیزی تو مایه های Euro2008. بی صبرانه منتظر نسخه PS3 این بازی هستم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تو نسخه قبلی تیمهای زیادی وجود داشتند مثلا برای آسیا ویتنام, هند, چین و... و یا برای آفریقا مصر, کامرون, نیجریه, الجزایر و ... بودن که هیچیک از این تیمها نرفته بودن جام جهانی. کلا تو این بازی اکثر تیمهایرو میذارن.
تو خود مصاحبه هم گفته با 199 تیم عضو فیفا.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان نمی دونم کسی این رو گفته بود یا نه ولی امروز که داشتمFIFA بازی می کردم اون زیر نوشته بود که بازی 27 ایپریل توی امریکا شمالی میاد و 30 ایپریل هم به صورت جهانی عرضه میشه.
در ضمن یک Content جدید هم توی Store قرار گرفته که لباس جام جهانی 5 تیم توش قرار داره. مکزیک و اسپانیا و آرژانتین و فرانسه و یک تیم دیگه که یادم نیست.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب دوستان نمی دونم کسی این رو گفته بود یا نه ولی امروز که داشتمFIFA بازی می کردم اون زیر نوشته بود که بازی 27 ایپریل توی امریکا شمالی میاد و 30 ایپریل هم به صورت جهانی عرضه میشه.
در ضمن یک Content جدید هم توی Store قرار گرفته که لباس جام جهانی 5 تیم توش قرار داره. مکزیک و اسپانیا و آرژانتین و فرانسه و یک تیم دیگه که یادم نیست.

تو پست اول زده بودم 28 آپریل :D
-------------------
باکسشات به پست اول اضافه شد :

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو پست اول زده بودم 28 آپریل :D

ندیدمش:biggrin1: ولی در هر صورت می خوای این رو بزار چون تو خود سایت EA هم این تاریخ هست. البته فرقی نداره به اون صورت:biggrin1:
راستی تو پست قبلی یادم رفت بگم. Content به صورت Free هست و پولی نباید براش بدین و حجمی نزدیک به 1 مگ دارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر