همه جيز در مورد Counter Strike 1.6

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
نوشته شده توسط uBISOFT1:
سلام .از جواب دادن به سوالاتم ممنون.خداییش اینو دیگه جواب بدید برای کلن می خوام
1.وقتی روی زمین چیزی دراپ شده یا افتاده مثل بمب(c4) یا چیز دیگه همون موقع کلاش دستمونه و در حال در گیری هستیم یه دفعه میریم رو بمب بعد بمب میاد جای کلاش دستمون بعد یارو راحت مارو میزنه .کدی می خواستم که وقتی اینجوری میشه دیگه چیزی که بر میداریم دستمون نیاد
2.کدی که زمان کوری با فلش رو کم کونه
plase asked for in
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
جواب بدید لطفا

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
یه سوال از کانتر بازای حرفه ای داشتم ،اینکه زمانی که V-sync را توی قسمت درایور فعال میکنیم تصویر خیلی روون میشه و خبری از خط های افقی که توی رندر کردن پیش میاد نیست
ولی مشکل اینجاست که با فعال کردن V-sync یک مقدار مشکل Mouse Lag پیش میاد که نشونه گیری با تاخیر چند دهم ثانیه انجام میگیره ،
میخواستم بدونم شما تا الان راه حلی برای این مشکل پیدا کردید ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان من یه سوال لز شما داشتم من یه سی دی کانتر استرایک کاندیشن زیرو گرفتم با سیدی اون بازی نصب شد ولی حالا که من سی دی رو رایت ردم وقتی سی دی 2 رو میخاد من سی دی رو میذلرم ولی هرچی ok میزنم نمیره؟؟؟؟چی کار کنم؟؟؟؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من تا حالا از رو همون سیدی 50 بار با برنامه های مختلف رایت زدم....
اللخصوص کلون که همه نوع سیدی رایت میکنه حالا چی کار کنم همه سیدی هام که از این بازی رایت زدم اینجوریه چی کار کنم؟؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
کانتر 1.7 از کجا آوردی؟ خودت ساختی؟ آیا در ساختش کسی هم کمکت کرد؟ یا منظورت اون نسخه زاقارت فارسی شده توسط نوین پنداره؟! اون کانتر رو باید با پکش ببری بندازی داخل خلا یک عدد فلاش تانک نثارش کنی... چون بجز اونجا به درد هیچ کجای دیگه نمیخوره ;)

اما اگر میخوای 1.6 رو آنلاین بازی کنی (در ایران) باید تشریف ببرید یکعدد کانتر استرایک نسخه شرکت DC خریداری بفرمائید که هم 1.6 و هم سورس رو داره. برای 1.6 پچ های مخصوص بازی آنلاین (در ایران) رو داره...

اگر میخوای سورس بازی کنی باید پچ های v7 Full، v8 و v9 رو هم دانلود کنی و نصب کنی تا بتونی رو یکی از دوسرور پارس آنلاین یا داتک بازی کنی...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اینجا کسی هست که با کانکشن dialup کانتر 1.6 رو بازی کنه ؟
اگه بچه تهرانه بگه از کانکشن کدوم ISP استفاده می کنه .
من برای بازی در CS 1.6 از Dial-up استفاده میکنم. در حال حاضر هم برای بازی از Fara استفاده میکنم که تو تهران فکر نمیکنم بتونین یه همچین پینگی با Dialup پیدا کنین. پینگ با Fara 130-160 هست که خیلی خوبه. البته باز هم ISP های دیگه ای هستند که پینگشون خوبه مثل Sepanta و Baran و ... . Baran تو همه ی سرور ها پینگش خوبه و قیمتشم ارزونه. 10 ساعت 1500 تومان. Sepanta خیلی خوبه ولی گرونه. یه بدی داره Sepanta اونم این که تو سرور GameZone زیاد پینگش خوب نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر