Saw

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
سلام.
اینم یه متن مناسب تر از اولین پست همراه با یه مژده::cool:
اره (Saw) فیلمی در ژانر وحشت که توسط دارن لین بوسمن و جیمر ون ساخته شد. تا سال 2009 پنج فیلم از این مجموعه ساخته و اکران شده‌است.
شخصیت اول این فیلم مردی است به نام جان کرامر با لقب جيگسا (اره مويي)كه توبین بل نقش او را بازی می‌کند . جان بعد از اتفاقی که برای همسرش در کلینک او افتاد ومنجر به کشته شدن بچهٔ او در شکم همسرش بود ، فهمید بعضی از انسانها ارزش زندگی ای که خدا به آنها داده است را نمی‌دانند برای همین تصمیم گرفت فقط با کسانی که گناهکار بودند و ارزش زندگی خود را نمی‌دانستند بازی هایی انجام دهد در تمام این بازیها راه‌های نجاتی برای فرد بازی کننده قرار داده بود کسانی که نجات پیدا می‌کردند قدر زندگی خود را می‌دانستند که افراد بسیار محدودی بودند جان یک آدم بسیار باهوش بود افرادی که او انتخاب می‌کرد کسانی بودند مانند : قاتل ها ، خبر چین ها ، خیانت کار ها و ... . سری فیلم های اره که تا بهحال 6 تا از آنها اکران شده است دارای فروش بالایی بوده است سبک این فیلم را می‌توان جنایی نامید.یک مژده برای طرفداران فیلم اره:دکتر گوردن که در فیلم اره 1 بود در اره 7 بازگشتی مجدد دارد. گفته می شود کارگردان قسمت 7 سری فیلم اره قول داده آن را برای سال 2010 به عنوان یک سورپرایز بزرگ آماده کند .

فکر نمی کنم اره 7 سورپرایز داشته باشه چند ماهه دیگه باید فیلم اکران بشه حتی بازیگرانش مشخص نیست اره 8 رو از قرار معلوم خود جیکساو کارگردانی میکنه به نظرم اگه این فیلم همینجا تموم میشد و هافمن میمرد سری اره جاودانه میشد اما کشش دادن فیلم باعث میشه خیلی از مخاطب هاش بریزه
فروش جهانی قسمت 7 چقدر بوده ؟

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
فروش کلیش بیشتر از ایناست تو ویکی زده 57 میلیون ناخالص حداقل خالصش 40 میلیون میشه اره کم خرج میکنه خوب در میاره کلآ 11میلیون خرج کردن

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوست عزیز تاپیک رو با هماهنگی منتقل کن به مباحث گوناگون
تاپیکت داره از دست میره...حیفه چنین تاپیک خوبی......
من که تو آخر پست اول ازشون درخواست کردم.
الان هم از یکی از مدیرا درخواست کردم.
اون موقع چون پرمیوم نبودم مجبور شدم که این جا بزنم ولی همون طور که گفتم تو آخر اولین پست ازشون درخواست کرده بودم.
حالا امیدوارم تاپیک رو منتقل کنن.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
راستی می دونید Dr.Gordon زنده است . اینو ببینید کف کنید :
http://www.youtube.com/watch?v=MiUfM0mkJ-8

یک نقل از پست خودم در 28-12-2009 :d

یک مژده برای طرفداران فیلم اره:دکتر گوردن که در فیلم اره 1 بود در اره 7 بازگشتی مجدد دارد. گفته می شود کارگردان قسمت 7 سری فیلم اره قول داده آن را برای سال 2010 به عنوان یک سورپرایز بزرگ آماده کند .

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بچه ها راستی می دونید چرا دکتر گاردن نقش بد شده . یعنی چرا با جان همکاری کرده . راستی بچه ها این تعوری ها رو توو Youtube دیدین . می گن Adam زندست . :-o

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
امروز يه تريلر از اره 7 ديدم . با كمال تعجب جناب Chester Bannington توش بازي ميكرد . يه دادي هم ميكشد
كه نگو نپرس . مثل اينكه نقش يه قرباني رو بازي ميكنه

عكس
chester.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر