1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

PES 2010 PS2 تقلبی

گفتگو در 'PlayStation 2' ایجاد شده توسط aquaquest, ‏Oct 22, 2009.

1. aquaquest

کاربر سایت

سلام
    امروز لوح زرین بازی PES 2010 PS2 تقلبی وارد بازار کرده که هر جا رفتم داشتند . [​IMG]

اولش که بالا میاد خیلی طبیعیه و فکر می کنی PES 2010 گرفتی [​IMG]ولی وقتی می بینی هیچ تغییری تو بازی صورت نگرفته شک می کنی . شرکت لوح زرین هم به طور ناشیانه ای روی PES 2009 عکس قرار داده و نوشته PES 2010 که در هنگام انتخاب توپ بازی متوجه می شوید آخرین توپی که اضافه شده PES 2009 بوده ، در هنگام نمایش مجدد گل هم متوجه می شوید در روی کنترل ها که باهاش صحنه را جلو و عقب می برید نوشته PES 2009 و در تبلیغات کنار زمین هم نوشته Euro 2008 . [​IMG]
    خیلی جالبه ، این بازی در تاریخ 15/07/88 مجوز گرفته و شماره ی ثبتش هم 210724 هست .[​IMG]
    گفتم دوستان نرند بخرند . [​IMG]
    اگه سوالی بود در خدمتیم . [​IMG]
    در ضمن زیر منوی اصلی بازی هم عکس بازیکن انداخته که دیدن منوها را مشکل کرده و غیر از این ها ، فقط بازیکنان را جابه جا کرده ( به تیم الانشون ) و PES 2010 تقلبی وارد بازار کرده . [​IMG]

2. Trunks

کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B
    واقعا تاسف داره...یادمه سره WinnigEleven 11 هم رفته بودن شماره ی 10 بازی رو ویرایش کرده بودن و همه ی قدرت ها Limit 99 شکونده بودن شده بودن 120...4 5 تا عکس هم گذاشته بودن تا مردم سرکار برن...

3. F.A7

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    ایرانه دیگه چیکار میشه کرد.از اون ور میگن میخایم قانون کپی رایت را بندازیم از این ورم ازین غلطا میکنن.

4. aquaquest

کاربر سایت

سلام
    دو تا عکس از جلو و پشت کاور PES 2010 تقلبی شرکت لوح زرین گرفتم که دوستان این بازی را نخرند . :thumbup:

راستی این طور که من فهمیدم این شرکت سود هنگفتی کرده چون تو هر مغازه ای که من دیدم تعداد زیادی از این بازی مسخره و تقلبی وجود داره و همه یه کاغذ زدند در مغازه که PES 2010 رسید . :yawn:
    تازه جالبش اینه که دیشب به یکی از مغازه دارها می گم این همون نسخه ی 2009 هست ، میگه آره . یعنی خودشون هم می دونند و می فروشند . :worthy:
    در ضمن من یک نسخه از بازی Black را هم از این شرکت کلاه بردار دارم که به جای فیلم ها و دموهای بازی در اول هر مرحله خرمشهر و حرف های شهید جهان آرا را نشون می ده . :wow:

5. moer

کاربر سایت

نام:
    Masoud
    امروز pes 2010 ps2 اصلي امد

6. shock

کاربر سایت

متاسفانه لوح زرين از شركتهايه خاعنيه كه روي وزارت ارشاد رو سفيد كرده.من به هيچ وجه از اين لوح زرين كودن بازي نميخرم.:evil:
    اگه بقيه هم همين كار رو كنن دوباره به روال سابق برميگرده...

7. S1NA

کاربر سایت

نام:
    سينا
    الان که اين تاپيکو خوندم فقط داشتم به حال خودمون تأسف ميخوردم که اينا حتی به هموطنشون هم رحم نميکنن ...... کجای دنيا ميشه همچين چيزايی ديد
    تازه اين شرکت جز قانونيترين شرکتهای پخش بازيه
    من نميدونم کدوم آدمی به اين بازی مجوز داده ...... پس اين وزارت ارشاد به چه دردی ميخوره !؟ ........ فقط بلدن يه بازيهای مثل گاد آف وار رو اونم بخاطر يه صحنه غير مجاز کنن !!

8. .:Metallica:.

.:Metallica:. Angst, Zweifel und Unglauben
    Gold User

نام:
    علی متالیکا
    چرا تعجب میکنید؟ برا ما دیگه این چیزا باید عادی شده باشه...
    یادتون رفته اینجا کجاست؟؟؟؟؟

9. mtabzr

کاربر سایت

من هم از اين متقلبا متنفرم شما ها جايي سراغ داريد كه هنوز بازي هاي توي پك پلاستيكي بفروشن و مال اين شركتهاي عتيقه نباشه؟ من ساكن كرجم تهرانم زياد ميام از اونجايي كه تازه 1 ساله PS2 خريدم خيلي بازيهاي زيادي بازي نكردم بازار هم پر بازيهاي چرته و خفن ها همه غير مجاز شدن

10. moer

کاربر سایت

نام:
    Masoud
    امروز pes 10 ps2 اصليش آمد !

11. Dr.Trax

کاربر سایت

سلام . . .
    آره ، منم حدودا" 3هفته پیش گرفتم ( در حالی که میدونستم هنوز نیومدهااااا ، جو منو گرفت !!!:biggrin1: ) ولی یه هر نحوی بود به یارو فهموندم که این 2010 نیست و . . . پسش دادم !!!! ( بعد از کلی فحش و ناسزا به چیز زرین !!!! :biggrin1: )
    چند روز بعد از اون واقعه تلخ و دردناک ، مثه بچه آدم اومدم اینترنت یه سرچ کوسولو به گوگل جان زدم ، و بعد . . . خرید اینترنتی و تمام!!!:cool:
    اگه یادتون باشه پارسالم همین قضیه بود . . .;)

12. iMehrdad

کاربر سایت

نام:
    Mehrdad
    ولی جدا یعنی هیچکس نیست به این شرکتایی امثال لوح زرین یه چیزی بگه که به شعور جماعت گیمر توهین نکنه
    البته وزارت ارشاد اصلا هیچ تخصصی تو هیچ زمینه ای نداره و فقط میتونه به این گیر بده که چرا مثلا cj تتو داره:) یا مثلا چرا اتنا وقتی با کریتوس حرف میزد روسری سرش نبود...........
    البته وقتی صدا و سیمای یه مملکت میاد اجازه ی پخش مستند چراغهای خاموش میده که درش عنوان میشه assasins creed یه بازی شیعه کشیه انتظاری بیشتر از این نمیره
    دوستان ناراحت نشن اینجا ایرانه اسلامیه

#12 iMehrdad, ‏Nov 25, 2009
    آخرین ویرایش: ‏Nov 25, 2009
  13. F.A7

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    الان این کار لوح زرین غیر قانونی نیست مگه؟یعنی هیچ کاری نمیتونیم بکنیم؟:mad:

14. S0HEIL

کاربر سایت

rolf...
    اینم از نتایج رعایت شدن قانون کپی رایت در مهینمون...:smile:
    چند سال پیش خودم نسخه ی پی سی GTA 7 (همون Just Cause خودمون) و 3 Max Payne رو پشت شیشه مغازه درپیت ها بچشم دیدم...:lol::laughing:
    اگه کرج هستید می تونید از وست گیم گوهردشت بازی PS2 بخرید ، کارشونم درسته .(البته بازیهای قدیمی رو ندارن)
    از تمامی شرکتهای درپیت ایرانی-خصوصا زرین نیکان-که بازیهاشون تو هر بقالی پیدا می شه بشدت توصیه می شه بازی نخرید و فقط از مغازه های معتبر یا فروشنده های اینترنتی بازی بخرید...

15. Trunks

کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B
    دیدم بحث کلابرداریه ایرانی جماعت داغه گفتم بد نباشه اینارو ببینید و بخندید!

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

این آخری هم شاهکار ترین باکس شاتی بود که دیده بودم ! فقط به لوگو ها دقت نمایید !