همه چیز درباره سریال زیبای FlashForward

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
چند وقت پیش قسمت اول این سریال رو دیدم. چیز جالبی بود ولی به علت وجود مشکلات نتونستم بقیش رو ببینم و هاردم فعلا تا 2 هفته دیگه دست خودم نیست. :((

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا این سریال عجیب قشنگه واقعا سریال قشنگیه ! دو قسمت جدیدی که دو روز پیش اومد رو دیروز دیدم فوق العاده بود .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
FlashForward کلهم کنسل شد ! دیگه فصل بعدی وجود نخواهد داشت !
من که فقط اپیزود اول رو دیدم و با اینکه ازش بدم نیومد ولی حس دیدن اپیزودهای بعدی رو (حتی با وجود اینکه دانلود کرده بودم :D) نداشتم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من که فقط اپیزود اول رو دیدم و با اینکه ازش بدم نیومد ولی حس دیدن اپیزودهای بعدی رو (حتی با وجود اینکه دانلود کرده بودم :D) نداشتم.
یکم بیشتر توضیح میدی آریا!؟:biggrin1:یعنی چی کنسل شد!!؟ یعنی همین یه فصله!؟:confused:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد

ببخشید می شه لینک این خبر رو بدید ما هم بخونیم آخه سریال داره خیلی خوب پیش می ره!!!:(

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببخشید می شه لینک این خبر رو بدید ما هم بخونیم آخه سریال داره خیلی خوب پیش می ره!!!:(
این طور که از قسمت 20 که من الان دیدم پیداست دارن سر و تهش رو یه جوری هم میارن و همه آدم ها دستشون رو شده !!
حالا بازم خدا کنه شایعه ای چیزی باشه چون سریاله خیلی خوبیه !

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
این طور که از قسمت 20 که من الان دیدم پیداست دارن سر و تهش رو یه جوری هم میارن و همه آدم ها دستشون رو شده !!
حالا بازم خدا کنه شایعه ای چیزی باشه چون سریاله خیلی خوبیه !

خوب آره موافقم اما من خیلی رویه این سریال بعد لاست حساب کرده بودم :((

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اقا این سریال که خیلی ضایع ادامه دار تموم شد . مطمئنید فصل بعدی در کار نیست ؟ :confused:

حیف تموم بشه :biggrin1:
دقیقااااا. بدجور اندر کف گذاشت همرو.

کسی میتونه از یه جای معتبر تایید کنه که کنسل شده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر