هواداران ut2004

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
اقایون این تایپک رو زدم تا چنتا ut باز گیر بیارم که حاضر باشن online بزنن هر کی حاضره بیاد

آخرین ویرایش:

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
دوستان از ان جای که کسی نیست بازی کنه التماس می کنم کسانی که بازی کردن و حاضر هستن انلاین بازی کنن حضور یابند چرا که نسل ut در ایران رو به انقراض هست

devastator

کاربر سایت
Dec 13, 2009
6
به هواداران UT 2004

سلام به هواداران UT 2004

اگه کسی علاقه مند به بازی آنلاین ut 2004 هست این IP سرور منه : 94.193.251.212

(پورت 7777 ) اسم سرور : [AD] Armor Division SèrvéR----DEMO--

ID خودم AD}DevastatoR} (رئیس Armor Division : CLAN )

سرور تو UK هست که معمولا ping اش بین 180~220 است

ادمین سرور خودم هستم و اگه مشکلی پیش بیاد به yahoo ID : masood_929_2003

پیغام بفرستین ممنون میشم . امیدوارم بتونم با چند تا هموطن یه بازی آنلاین UT 2004 بزنم

:love:

در ضمن لطفا ut خودتون رو به ورژن 3369 آپگرید کنید وگرنه نمی تونین وارد سرور شین و چون سرور خودش رو پچ 3334 هست .

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام به هواداران UT 2004

اگه کسی علاقه مند به بازی آنلاین ut 2004 هست این IP سرور منه : 94.193.251.212

سرور تو UK هست که معمولا ping اش بین 180~220 است

پیغام بفرستین ممنون میشم . امیدوارم بتونم با چند تا هموطن یه بازی آنلاین UT 2004 بزنم
البته می‌دونید که، احتمالاً 99% هواداران UT2004 در ایران، نسخه Pirate شده‌ی این گیم رو دارن، و اگه ســِــرور شما، نسخه‌ Pirate شده نباشه و CD Key بخواد، نمی‌تونن بهش وصل شن.

حالا سـِـرور شما Crack شده هست یا نه؟

devastator

کاربر سایت
Dec 13, 2009
6
با IP:Port وصل شدین یا که اسمشو از لیست پیدا کردین ؟ (94.193.251.212:7777)
ما هم سرور Demo و هم سرور Full داریم
فقط سرور Full Version پسورد داره که از اون سرور فقط به عنوان WAR SERVER استفاده می کنیم ( برای مبارزه با Clan های دیگه که بجز بازیکنان 2 تیم کس دیگه ای نیاد ) و فقط کسانی می تونن join شن که UT Full version داشته باشن
UT شما full هستش؟

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
با IP:Port وصل شدین یا که اسمشو از لیست پیدا کردین ؟ (94.193.251.212:7777)
ما هم سرور Demo و هم سرور Full داریم
فقط سرور Full Version پسورد داره که از اون سرور فقط به عنوان WAR SERVER استفاده می کنیم ( برای مبارزه با Clan های دیگه که بجز بازیکنان 2 تیم کس دیگه ای نیاد ) و فقط کسانی می تونن join شن که UT Full version داشته باشن
UT شما full هستش؟

با ip وصل شدم بازیم هم full هستش الان چی کار کنم؟ البته org نیستا کپی هستش پچ هم ریختم من انلاین بازی کردم

devastator

کاربر سایت
Dec 13, 2009
6
تونستی وارد سرور بشی یا نه؟ اگه تونستی پس واسه 2 شنبه ساعت 4 قرار بزاریم باهم یه بازی آنلاین بزنیم :cheesygri اگه سرور شلوغ باشه واسش پسورد می زنم پسوردشم freeowl خواهد بود که فقط من و شما باشیم کس دیگه ای هویج نشه :laughing:
راستی Xfire دارم ولی چون UT من Extract شده هست (Full ver :p ) برنامه Xfire نمی شناستش حتی بعد از Scan ، ولی اگه مسنجر Yahoo-MSN-Google داشته باشی به ID : masood_929_2003 آفلاین بزاری ممنون می شم ، چون Xfire استفاده نمی کنم ، امیدوارم بتونیم همدیگرو ملاقات کنیم

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
تونستی وارد سرور بشی یا نه؟ اگه تونستی پس واسه 2 شنبه ساعت 4 قرار بزاریم باهم یه بازی آنلاین بزنیم :cheesygri اگه سرور شلوغ باشه واسش پسورد می زنم پسوردشم freeowl خواهد بود که فقط من و شما باشیم کس دیگه ای هویج نشه :laughing:
راستی Xfire دارم ولی چون UT من Extract شده هست (Full ver :p ) برنامه Xfire نمی شناستش حتی بعد از Scan ، ولی اگه مسنجر Yahoo-MSN-Google داشته باشی به ID : masood_929_2003 آفلاین بزاری ممنون می شم ، چون Xfire استفاده نمی کنم ، امیدوارم بتونیم همدیگرو ملاقات کنیم

fبله وصل شد اما نشد برم داخل چون pass داشت بعد یه چی بیا xfire با اون میچتیم لازم نیست بازی رو که بشناسه حتما xfire بساز بعد من نتم رو ئارم عوض میکنم رو دارم یه 2 هفته ای نیستم زود بیا تا یه دست بزنیم امروز فرذاس که بی نت شم بهد بهت پیغام دادم تو سایت نگاه کردی؟ برو صفحه خودت ببین یاهو ..... تعطیل هستن تا چند وقت دیگه به دلیل دهه.......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر